Mija właśnie tydzień od dnia, kiedy po raz trzeci mogłyśmy uczestniczyć w kolejnym Śniadaniu Biznesowym organizowanym przez Czerwoną Szpilkę. Minusowa temperatura nie stanęła na przeszkodzie przedsiębiorczym kobietom z dolnośląskich okolic, by punktualnie zawitać w progi niezawodnego Art Hotelu.

Rozpoczęłyśmy od przepysznego śniadania, podczas którego królowały humusy w kilku odsłonach, koktajle, sałatki i oczywiście słodkie małe co nieco☺ Warto było się skusić! Było jak zawsze zdrowo, kolorowo i smacznie.

Tuż po śniadaniu przyszedł czas na dawkę cennej wiedzy. Tym razem w roli prelegentki stanęła nasza organizatorka – Magdalena Szewczuk, która w kilku bardzo treściwych zdaniach zwróciła uwagę zebranych pań na to: „Jak zostać mistrzynią nawiązywania relacji?”. Jak się okazuje, w wielu przypadkach, po części networkingowej, która ma służyć właśnie nawiązywaniu relacji i nowych znajomości, rzadko pamiętamy, by te kontakty podtrzymać. Zatem garść wizytówek w kieszeni to dopiero połowa sukcesu. Pamiętajmy, by zadzwonić i umówić się na spotkanie. A czas pokaże, że korzyści pojawią się same!

Podczas spotkania nie zabrakło również części poświęconej działalności Czerwonej Szpilki. Panie, które należą już do Klubu Czerwonej Szpilki w kilku słowach opowiedziały o sobie, ale zwróciły także uwagę na to, co je do klubu przyciągnęło i dlaczego postanowiły, by Czerwona Szpilka zagościła w ich życiu na dobre. Na koniec głos zabrały uczestniczki śniadania, które po raz pierwszy miały okazję przyjrzeć się naszej działalności. Tym sposobem wiedziałyśmy już nieco więcej o każdej z nas. Mamy nadzieję, że pierwsze spotkanie z nami było początkiem naszej wspólnej przygody.

Kolejna okazja, by Nas poznać, posłuchać i z pewnością zaczerpnąć mnóstwo inspiracji, ale także świetnie się bawić, już niebawem. 17 marca we Wrocławiu to będzie prawdziwe i jedyne w takim wydaniu Święto Kobiet! Nie może Was zabraknąć Drogie Panie!! Podarujcie sobie czas tylko dla siebie! Obiecujemy, że niezapomnianych wrażeń nie będzie końca. Ladies Day w hotelu Terminal już dosłownie za chwilę! Macie jeszcze szansę, by tego dnia świętować z Nami! Uwierzcie Nam, że w Czerwonych Szpilkach , każda kobieta poczuje się wyjątkowo.

Poniżej wideorelacja ze Śniadania! Przekonaj się na własne oczy (i uszy :)), że uczestnicy są zawsze wyjątkowi!

Śniadanie biznesowe z Czerwoną Szpilką

Jesteś ciekawa, jak wyglądają organizowane przez nas śniadania biznesowe i dlaczego warto się na nie wybrać? Przygotowaliśmy dla Was krótki materiał video z wczorajszego spotkania w Art Hotel Wrocław!Kolejne Śniadanie biznesowe z Czerwoną Szpilką już 10 kwietnia! Nie przegap! ✅ Szczegóły: www.czerwonaszpilka.pl

Opublikowany przez Czerwona Szpilka 28 lutego 2018

WAŻNA INFORMACJA! Aktualnie czekamy na dodruk książki “Jedna na milion”, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wykonane i opłacone zamówienia będą wysyłane od 25.04.! Decydować będzie kolejność zamówień. Dziękujemy za wyrozumiałość! Zamknij

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT