NASI TRENERZY

Wśród trenerów związanych z Czerwoną Szpilką znajdziesz osoby pełne pasji i zaangażowania, z ogromną wiedzą w swoich obszarach. Sprawdź, w czym się specjalizują oraz jakie mają osiągnięcia.

Magdalena Szewczuk

 

MAGDALENA SZEWCZUK

BIZNESWOMAN, LIDERKA, TRENERKA BIZNESU, PSYCHOLOG SPOŁECZNY, DIETETYK

 


Magdalena to przykład kobiety sukcesu. Charyzmatyczna, ciepła osobowość połączona z niezwykłym profesjonalizmem działania. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży, marketingu i budowaniu zespołów. Swoje doświadczenie buduje już od 2003 roku, kiedy to swoje życie zawodowe związała z obszarem sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Od 2007 roku z dużym sukcesem współpracuje z firmą Betterware a teraz skutecznie rozwija markę Blue Nature – linię produktów wellness, należącą do firmy. W Betterware osiągnęła najwyższy tytuł, stając się Diamentowym Dyrektorem Generalnym. Prowadzi biznes w Polsce, Czechach i na Słowacji.Bazując na swoim bogatym doświadczeniu, na co dzień pomaga innym spełniać swoje marzenia i konsekwentnie dążyć do celu, ponieważ praca, którą się zajmuje jest jej pasją i stylem życia. Właśnie dlatego stworzyła niezależny projekt – Czerwona Szpilka, która jest organizacją wspierającą przedsiębiorcze kobiety oraz lokalnych przedsiębiorców. Magdę można również zobaczyć w projektach filmowych: „MLM od kuchni” oraz „Przepis na sukces”.

Jest kobietą pełną zaangażowania i energii, dlatego podczas licznych szkoleń i seminariów sama również chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, którą zdobywała przez lata efektywnej pracy.

www.magdalenaszewczuk.pl

Renata Frączkiewicz-Krzal

 

RENATA FRĄCZKIEWICZ-KRZAL

TRENER ZMIANY

 


Z wykształcenia prawnik, ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowe studia MBA – University New Britain i MBA – WSZiP im. B. Jańskiego.

Współwłaścicielka firmy branży sprzedaży bezpośredniej, działającej w czterech krajach Europy. Szkoleniowiec i trener biznesu MLM z osiemnastoletnim doświadczeniem. Master NLP, Trener Beyond NLP (Neurolingwistyczne Programowanie).

Kobieta pełna energii i pasji, swoje szkolenia kieruje głównie do Pań pragnących odkryć swoją wewnętrzną siłę i podążać za swoimi marzeniami. Autorka 15 programów szkoleniowych z zakresu technik sprzedaży, motywacji, psychologii sukcesu, w tym warsztatów, takich jak: „Sukces jest sexy! Popraw koronę i pokaż, na co Cię stać”, czy „Efektywne Programowanie Przyszłości”. Autorka bloga „Masz marzenia? Walcz.”

Dużą część życia zawodowego poświęciła poszukiwaniu swojego „miejsca na ziemi”. Po drodze dwukrotnie „popełniła” podyplomowe studia menadżerskie MBA i liczne szkolenia „około brzegowe”, a jej życiowe cele miały charakter wyłącznie zawodowy – kolejny awans i kolejny.

Uczestnicząc w korporacyjnym wyścigu szczurów, nieświadomie poddała się mitowi z cyklu: „będę szczęśliwa, gdy tylko osiągnę…”

Dzisiaj nosi w sobie trzy prawdy:
Po pierwsze: perfekcja to największa bujda na resorach! Ambicja – TAK! Ale uważaj na przesadne dążenie do perfekcji.
Po drugie: cel jest ważny, ale to podróż do celu nas wzbogaca. Droga, jaką pokonujemy, rozwija nasze doświadczenie, uczy pokonywać słabości i poszerzać granice osobistej strefy komfortu. To droga nas doskonali, nie cel. Jednak nie trać z oczu celu – im bardziej ambitny, tym szlachetniejsza podróż.
Po trzecie: każdy posiada wszelkie zasoby niezbędne, by osiągać swoje cele i realizować marzenia. Nie każdy potrafi z tych zasobów korzystać.

Aleksander Sienkiewicz

 

ALEKSANDER SIENKIEWICZ

 

 


Licencjonowany Trener Structogram®, trener Nowej Psychologii Sprzedaży. Entuzjasta eleganckiej sprzedaży i prawdziwych relacji międzyludzkich. Autor, publicysta, mówca konferencyjny i doradca biznesowy. Twórca unikalnego seminarium Odkryj12.pl, które przybliża świat sprzedaży i biznesu poprzez wartościowe lekcje dla każdego człowieka. Od 11 lat związany z atrakcyjnym przekazywaniem wiedzy i inspirowaniem innych do mądrego rozwoju. Występował w Polsce oraz w krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia), Portugalii i Brukseli. Stawał na scenach warsztatowych oraz podczas międzynarodowych kongresów nawet dla 4000 ludzi na sali. Od 11 lat prowadzi własny biznes i z powodzeniem realizuje projekt pt.: „życie wg własnego pomysłu i w zgodzie ze samym sobą”.

Pośród jego klientów znajdują się m.in. takie marki jak: Michelin, Imperial Tobacco Polska, IBM, Arrow, CTPartners S.A., ICP S.A., Żywiec Zdrój, FMG, Amundi, Credit Agricole, Warta, Betafence, Amica, Aspe, Aspen, Techland, Roncato, Fm Group, Kellys i wiele innych.

Anna Matusiak

 

ANNA MATUSIAK

DZIENNIKARKA

 


Przygodę z mediami rozpoczęła mając 16 lat. Współpracowała wtedy z Telewizją Regionalną Zagłębia Miedziowego w Lubinie przy realizacji programu pt. „Kto rano wstaje”. Historia poniekąd zatoczyła koło, bo po latach znowu „rano wstawała”, by budzić widzów jako gospodyni „Kawy czy herbaty?” w TVP1. W jej dorobku zawodowym znajdziemy setki audycji radiowych i programów telewizyjnych w wielu stacjach (TVP1, TVP Polonia, Polskie Radio Wrocław, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio RDC, Telewizja Superstacja). Obecnie związana z Polskim Radiem RDC, w którym prowadzi m.in. autorską audycję, pt. „KOBIECY WIECZÓR” ale też około południowe pasmo – „POŁUDNIE Z ANIMUSZEM”. Poza tym dla Plejady i Onetu przeprowadza wywiady z Gwiazdami oraz prowadzi cotygodniowy program video, pt. „POWIEM TO TYLKO PLEJADZIE”.

Jest absolwentką filologii polskiej i teatrologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Miłością do najciekawszego zawodu świata – dziennikarstwa – zaraża swoich studentów i uczestników szkoleń medialnych.

Jako teatrolog z wykształcenia i pasji podziwia aktorów, a ulubionym miejscem relaksu zawsze jest teatr. Każde wystąpienie publiczne jest w pewnym sensie… „grą”. Chodzi o to, by opanować tę rolę do perfekcji i zbudować ją na… prawdzie. Scena? Uwielbia, ale pod warunkiem, że występuje na niej w roli… samej siebie. Ma spore doświadczenie w prowadzeniu koncertów, eventów, gal, konferencji, wydarzeń kulturalnych.

NASI EKSPERCI

Poznaj bliżej osoby, które swoją wiedzą dzielą się w artykułach tworzonych specjalnie na blog Czerwonej Szpilki.

Izabela Jagosz

 

IZABELA JAGOSZ

AUTORKA, TRENER, KNITTDESIGNERMówią o niej, że jest kobietą renesansu.

Posiada wiele umiejętności i zainteresowań. Nie boi się wyzwań. Ciągły ruch i zmiana motywują ją do działania. Pisze, śpiewa, szkoli, dzierga i projektuje, a na co dzień pracuje na stanowisku managera w międzynarodowej korporacji.
Swoją zawodową karierę zaczynała jako dziennikarz-prezenter w lokalnej rozgłośni radiowej (tworzyła ją od podstaw z grupą dobrych znajomych). Równolegle pisała felietony, wywiady, wiersze i teksty piosenek. Naturalny dar od Boga, którym jest umiejętność mówienia przed każdym audytorium wykorzystała tworząc agencję reklamowo-eventową. Pracowała dla firm z branży motoryzacyjnej, kosmetycznej, budowlanej i piwowarskiej. Organizowała i prowadziła zarówno wielkie koncerty, jak i małe, kameralne imprezy.

17 lat temu nawiązała współpracę z jedną z wiodących w Polsce firm branży MLM. Wtedy też zaczęła się jej miłość do sprzedaży bezpośredniej, która trwa do dziś. Na początku tej drogi – „w polu”, i niejako „na żywym organizmie” (w tamtych czasach szkoły trenerów zaczęły się dopiero w Polsce pojawiać) – uczyła się trudnej sztuki bycia trenerem. Jej specjalnością były i do dziś pozostały wystąpienia publiczne.

Życiowe zawirowania rzucały ją w różne miejsca, stawiając na jej drodze różnych ludzi. Jedną z takich osób była Dorota Szelągowska, córka Katarzyny Grocholi, która po przeczytaniu próbki tekstu powiedziała „musisz poznać moją matkę i pisać, pisać, pisać”. Tak postała debiutancka powieść „Uczulona na wino”, w której o sprawach ważnych, czasami bolesnych, o blaskach i cieniach życia zwyczajnej czterdziestolatki opowiedziała lekkim, dowcipnym językiem sprawiającym, że tę książkę się po prostu dobrze czyta. Zachęcona jej odbiorem przez czytelniczki i czytelników nie tylko z Polski, ale i z najdalszych zakątków świata, pisze kolejną historię pod roboczym tytułem „Buty na stole”.

Eliza Dołżańska-Pietrzak

 

ELIZA DOŁŻAŃSKA-PIETRZAK

BEHAWIORYSTA ZWIERZĄT COAPE

 


Eliza Dołżańska-Pietrzak jest behawiorystą, trenerem oraz wykładowcą specjalizującym się w terapii zaburzeń zachowań zwierząt towarzyszących. Jest również członkiem międzynarodowego Stowarzyszenia COAPE Association of Pet Behaviourists and Trainers oraz posiada certyfikat DipCABT. Jako ekspert prowadziła prelekcje i zajęcia o czworonogach między innymi dla Nestlé Purina, Czerwonej Szpilki, Universal Pictures, Stowarzyszenia MENSA POLSKA i Fundacji VIVA! Jest twórczynią projektu Dobry Zwierz i właścicielką firmy o tej samej nazwie.

Eliza swoją wiedzę zdobywała i trenowała u najlepszych specjalistów w kraju i za granicą, między innymi u Petera Nevillea, Andrzeja Kłosińskiego, Grishy Stuart, Raili Halme, Jima Crosbyego. Ukończyła również kurs trenerski pod okiem Jacka Gałuszki z Wesołej Łapki. Dzięki wielu warsztatom i wykładom posiada bardzo szeroki zakres wiedzy i narzędzi do tego, aby pomóc każdemu psu i kotu oraz ich opiekunom żyć w zgodzie pod jednym dachem. W swojej pracy wykorzystuje pozytywne metody szkolenia oraz elementy Behaviour Adjustment Training i dog-oriented. Jej pasją jest terapia agresji u psów z wykorzystaniem mowy ciała oraz teoria dominacji.

Od wielu lat prowadzi dom tymczasowy dla potrzebujących zwierząt współpracując z wieloma fundacjami i stowarzyszeniami. Od 8 lat jest przewodnikiem golden retrieverki Indi, która nie tylko towarzyszy Jej podczas każdego wykładu, ale również pomaga w terapii agresji u psów, ucząc je zasad psiego dobrego wychowania. Indi uczestniczy także w zajęciach dla dzieci, podczas których maluchy poznają psi język oraz zasady bezpiecznej zabawy z czworonogami.

Prywatnie Eliza jest członkiem elitarnego Stowarzyszenia MENSA Polska oraz wieloletnią wegetarianką, która wolnych chwilach uczy matematyki i tańczy West Coast Swing oraz Disco fox.

Monika Zygmunt-Jakuć

 

MONIKA ZYGMUNT-JAKUĆ

PRAWNIK, WŁAŚCICIELKA FIRMY „BEZ OWIJANIA”

 


Prawnik, właścicielka firmy „Bez owijania”. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Podyplomowego Studium Prawa Gospodarczego i Handlowego. Ekspert w zakresie prawa gospodarczego i handlowego, prawa pracy oraz ochrony danych osobowych i kontroli zarządczej.

Aktywna zawodowo od 2004 roku. Zdobywała doświadczenia w korporacjach z polskim i obcym kapitałem. Doświadczenie zawodowe zdobyte jako Menadżer ds. Prawnych oraz Dyrektor Działu Prawnego przekazuje podczas szkoleń oraz wykładów dedykowanych zarówno kadrze zarządzającej, kierowniczej jak i pracownikom średniego szczebla oraz uczniom i studentom.

Laureatka plebiscytu „Kobiety Przedsiębiorczej” Poznania oraz Wielkopolski roku 2015. Członek Rzeczywisty Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji z siedzibą w Warszawie. Autorka artykułów o tematyce prawniczej oraz biznesowej, publikowanych w czasopismach dedykowanych w głównej mierze dla kobiet. Występuje jako prelegentka podczas konferencji na terenie całego kraju.

Patrycja Kondracka

 

PATRYCJA KONDRACKA

TRENERKA FACEFITNESS

 


Patrycja Kondracka – doktorantka na Wydziale Fizjoterapii wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Autorka książki „Sekret Młodości – Facefitness” oraz Beauty-Coach. Jej misją jest upowszechnianie ekologicznego stylu życia i promowanie naturalnej metody walki ze zmarszczkami – Facefitness. Jest właścicielką firmy Ekomentor i Instytutu Facefitness. Prowadzi szkolenia z ekologicznego stylu życia. Od kilkunastu lat praktykuje gimnastykę twarzy, potwierdzając skuteczności tej metody. Prowadzi indywidualne i grupowe sesje Facefintess oraz Beauty-Coach. Autorka publikuje również artykuły w portalach kobiecych: ekomama.pl, zwierciadlo.pl, ekobiety.pl. Napisała liczne artykuły m.in. do czasopism: Elle, E’stilo, Organic, Zwierciadło, Skarb, Farmacja i Ja. Wielokrotnie gościła w TVP Pytanie na Śniadanie oraz Dzień Dobry TVN.

Agata Koryzma

 

AGATA KORYZMA

PSYCHOLOG, COACH

 


Pracuje jako Główny Specjalista Psycholog z szerokim gronem potrzebujących: osobami niepełnosprawnymi intelektualnie, leczącymi się psychiatrycznie, starszymi z zespołami otępiennymi (w tym z Choroba Alzheimera) oraz ich rodzinami i opiekunami, dla których prowadzi grupę wsparcia. Realizowała się również jako prowadząca szkolenia dla kadr pracujących na szerokim polu pomocy społecznej.

Uczestniczyła jako specjalista w wielu audycjach radiowych dotyczących głównie zagadnień i problemów wieku młodzieńczego jak również tematyki samooceny i istotności dbania zarówno o swe wnętrze jak i wygląd zewnętrzny.

Autorka artykułów o treści psychologicznej oraz rozwoju osobistego, w których wskazuje, gdzie rodzi się sukces oraz podpowiada, jak usprawnić komunikację w związku.

Ludzie i praca z nimi stanowią dla niej największą inspirację. Dzięki temu stale rozwija się i zgłębia nowe zagadnienia dotyczące ludzkiego działania. Wierzy, że w każdym z drzemie ogromny potencjał pozytywnych zasobów – wystarczy tylko go obudzić. Nie lubi spoczywać na laurach. Czuje potrzebę rozwoju, czym pragnie dzielić się z innymi.

Szczerze wierzy w słowa Alberta Einsteina: „Logika zabierze Cię z punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie.”

Monika Czerepak

 

MONIKA CZEREPAK

MGR BIOLOGII, DIAGNOSTA LABORATORYJNY, MIKROBIOLOG KLINICZNY, DIETETYK

 


Założycielka gabinetu dietetycznego we Wrocławiu, Pracownia Zdrowych Zmian.

Propagatorka profilaktyki zdrowotnej nie tylko w obszarze diety, ale również ruchu fizycznego, emocji i myśli, bo integracja tych elementów daje pełne zdrowie.

Pasjonatka sportu i aktywnego trybu życia. Trenująca kolarstwo górskie i biorąca udział w wielu zawodach sportowych, nie tylko kolarskich.

Lubiąca pracę z człowiekiem i czerpiąca satysfakcję ze swojego życia.

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT