Zacznij świadomie kreować swoje życie

Odbierz bezpłatny ROZDZIAŁ

Dzięki temu nie stracisz pieniędzy na nietrafione reklamy oraz czasu i zaangażowania na niecelne działania!

 

Interaktywny workbook “Klient idealny- jak stworzyć personę” przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces poznawczy, a gdy go ukończysz i wprowadzisz w życie zdobytą wiedzę, Twoja konkurencja więcej Ci nie zagrozi, a Ty będziesz prowadzić dochodowy i pełen satysfakcji biznes.

 

Interaktywny workbook “Klient idealny- jak stworzyć personę” – Twój krok w kierunku biznesu pełnego sukcesów!

Jeśli czujesz, że mogłabyś sięgać po więcej, ale nie wiesz co robisz źle i  potrzebujesz, żeby ktoś Cię pokierował –  postaw na mentorkę, która odwróci Twoje myślenie i zbuduje mindset liderki kreującej swoją rzeczywistość.

Odpowiedni mindset jest podstawą osiągania sukcesów i realizacji celów, jakie sobie zaplanowałaś. Tylko 100%- owa odpowiedzialność za swoje myśli, emocje, działania pozwoli Ci kreować wizję tego, o czym marzysz i sięgać po to bez strachu.

Zyskaj wiedzę, która nauczy Cię świadomie kreować swoją rzeczywistość i karmić umysł, tym, co Ci służy. Nie pozwól, by ograniczające przekonania i brak pewności siebie wywierały na Ciebie wpływ.

Magdalena Szewczuk

Jestem mentorką kobiet, mówczynią motywacyjną, trenerką biznesu, specjalizującą się w budowaniu pewności siebie. Poprzez wsparcie emocjonalne i mentoring, pomagam kobietom przezwyciężyć lęki, zaistnieć w życiu zawodowym oraz w pełni rozwinąć swoje skrzydła w biznesie, dzięki trwałym zmianom mentalnym.

Jestem założycielką klubu Czerwona Szpilka, wyjątkowej przestrzeni dla kobiet aktywnych i przedsiębiorczych, w której znajdują inspirację i motywację do zbudowania biznesu marzeń . To tutaj od 2014 roku promuję przedsiębiorczość kobiet, edukując jak świadomie budować swój biznes oraz markę osobistą. Pokazuję jak można działać na FLOW osiągając spektakularne wyniki realizując swoją misję wspierania kobiet w drodze do niezależności.

W biznesie aktywnie działam od 2003 roku, dziś mam trzy niezależne źródła dochodu, które pozwoliły mi stać się kobietą niezależną mentalnie i finansowo. Swoje pierwsze biznesowe kroki stawiałam w marketingu sieciowym gdzie spektakularne sukcesy w sprzedaży, rekrutacji i budowaniu zespołów sprawiły, że jeszcze przed 30 urodzinami zarobiłam swój pierwszy milion. Zgodnie z planem przeszłam na „emeryturę” kończąc 30 lat.

Dzięki temu dziś mam czas i pieniądze, aby realizować swoją misję zmiany mentalnej wśród kobiet na szeroką skalę. Pomogłam tysiącom kobiet w rozwoju swojego biznesu.

Magda Szewczuk