Jeśli czujesz, że mogłabyś sięgać po więcej, ale nie wiesz co robisz źle i  potrzebujesz, żeby ktoś Cię pokierował –  postaw na mentorkę, która odwróci Twoje myślenie i zbuduje mindset liderki kreującej swoją rzeczywistość.

Zdarza się, że w Twojej głowie pojawiają się takie myśli?

nie dam rady,

mam za mało wiedzy,

nie mam wystarczającego doświadczenia…

nie jestem wystarczająco dobra…

a co, jeśli mi się nie uda?

co powiedzą inni?

Jeśli TAK to znaczy, że najtrudniejszą do pokonania przeszkodą w drodze do sukcesu jesteś Ty sama.

A jak nie zadbasz o swój mindset, nigdy nie znajdziesz się w miejscu,
w którym chciałabyś być.

Ze mną łatwo możesz zmienić myślenie o sobie i ograniczające Cię przekonania o biznesie.

Odpowiedni mindset jest podstawą osiągania sukcesów i realizacji celów, jakie sobie zaplanowałaś. Tylko 100%- owa odpowiedzialność za swoje myśli, emocje, działania pozwoli Ci kreować wizję tego, o czym marzysz i sięgać po to bez strachu.

Zyskaj wiedzę, która nauczy Cię świadomie kreować swoją rzeczywistość i karmić umysł, tym, co Ci służy. Nie pozwól, by ograniczające przekonania i brak pewności siebie wywierały na Ciebie wpływ.

Zobacz, jakie korzyści przyniesie Ci trening mentalny:

Nauczysz się pokonywać poczucie braku i skupiać na obfitości,

Dowiesz się, jak świadomie i odpowiedzialnie wykorzystywać energię pieniądza, 

Będziesz wiedziała, jak płynnie i harmonijnie prowadzić swój biznes,

Doświadczysz przełomu w swoim rozwoju, co skutkować będzie szybszym osiągnięciem zamierzonych celów i większym poczuciem spełnienia.

Zrozumiesz strukturę biznesową, co pozwoli na skuteczne zarządzanie swoim czasem i zasobami, a to z kolei zagwarantuje Ci lepsze wyniki w biznesie

ZMIENIAM SWÓJ MINDSET

Magdalena Szewczuk

Jestem mentorką kobiet, mówczynią motywacyjną, trenerką biznesu, specjalizującą się w budowaniu pewności siebie. Poprzez wsparcie emocjonalne i mentoring, pomagam kobietom przezwyciężyć lęki, zaistnieć w życiu zawodowym oraz w pełni rozwinąć swoje skrzydła w biznesie, dzięki trwałym zmianom mentalnym.

Jestem założycielką klubu Czerwona Szpilka, wyjątkowej przestrzeni dla kobiet aktywnych i przedsiębiorczych, w której znajdują inspirację i motywację do zbudowania biznesu marzeń . To tutaj od 2014 roku promuję przedsiębiorczość kobiet, edukując jak świadomie budować swój biznes oraz markę osobistą. Pokazuję jak można działać na FLOW osiągając spektakularne wyniki realizując swoją misję wspierania kobiet w drodze do niezależności.

W biznesie aktywnie działam od 2003 roku, dziś mam trzy niezależne źródła dochodu, które pozwoliły mi stać się kobietą niezależną mentalnie i finansowo. Swoje pierwsze biznesowe kroki stawiałam w marketingu sieciowym gdzie spektakularne sukcesy w sprzedaży, rekrutacji i budowaniu zespołów sprawiły, że jeszcze przed 30 urodzinami zarobiłam swój pierwszy milion. Zgodnie z planem przeszłam na „emeryturę” kończąc 30 lat.

Dzięki temu dziś mam czas i pieniądze, aby realizować swoją misję zmiany mentalnej wśród kobiet na szeroką skalę. Pomogłam tysiącom kobiet w rozwoju swojego biznesu.

Magda Szewczuk

SKORZYSTAJ Z MOJEJ WIEDZY I DOŚWIADCZENIA, ABY ZBUDOWAĆ SWOJĄ WŁASNĄ DROGĘ DO NIEZALEŻNOŚCI MENTALNEJ I FINANSOWEJ.

CHCESZ STAĆ SIĘ KOBIETĄ NIEZALEŻNĄ?

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?

Przedsiębiorczyń i właścicielek firm – pomaga  rozwijać umiejętności zarządzania, budowania marki osobistej i skutecznego komunikowania się, co wpływa na rozwój biznesu

Specjalistek ds. rozwoju osobistego – coachek, mentorek, trenerek rozwoju osobistego – pozwala poszerzyć wiedzę i umiejętności w obszarze mentalności sukcesu, zarządzania emocjami i budowania marki osobistej, aby lepiej wspierać swoich klientów.

Osób dążących do niezależności finansowej – pomoże w budowaniu pewności siebie, zarządzaniu czasem i budowaniu marki osobistej, co pozwoli osiągnąć sukces w karierze zawodowej.

Osób poszukujących zmian w życiu osobistym, chcących odnaleźć sens i spełnienie – pomoże zrozumieć, czego naprawdę chcą i podejmować świadome decyzje prowadzące do realizacji marzeń i celów.

Pasjonatek rozwoju osobistego i samodoskonalenia – oferuje praktyczne i skuteczne strategie w obszarze rozwoju mentalnego i biznesowego.

TWOJE ŻYCIE, TWÓJ WYBÓR

Po tym programie przezwyciężysz wyzwania takie, jak:

Brak pewności siebie i wiary we własne możliwości zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Trudności w zarządzaniu emocjami – w tym radzeniu sobie z negatywnymi emocjami, stresem lub lękiem.

Problemy z motywacją – wyjście ze stanu stagnacji lub braku postępu w Twoim życiu zawodowym lub osobistym.

Brak poczucia, że się rozwijam – zdobycia nowych umiejętności do osiągnięcia wyższego poziom szczęścia, spełnienia i sukcesu w życiu.

Trudności w budowaniu marki osobistej – brak umiejętności  identyfikowania swoich unikalnych cech wyróżniających na tle konkurencji,

Brak czasu  i energii – trudności w efektywnym zarządzaniu czasem i energią, co prowadzi do uczucia przeciążenia i braku równowagi.

Zobacz, opinie kobiet, które mi zaufały:

 SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY

Zobacz opinie kobiet, które mi zaufały:

 SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY

Każde z naszych spotkań będzie soczyście wypełnione wiedzą. Zobacz jakie tematy przygotowałam dla Ciebie:

Wstęp

I sukces i porażka zaczynają się od myśli!

Zyskasz umiejętność świadomego podejmowania decyzji, co pozwoli Ci przejąć kontrolę nad swoim życiem i osiągnąć pożądane cele zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym.

Moduł I  Rozgrzewka dla umysłu

Dowiesz się, jak pokonać mentalność braku i skupić się na obfitości oraz poczuciu wdzięczności i stać się bardziej otwartą na nowe możliwości.

Nauczysz się wykorzystywać energię pieniądza w sposób świadomy i odpowiedzialny, co pozwoli Ci lepiej zarządzać finansami i osiągnąć stabilność finansową.

Moduł II Przystanek STOP

Doświadczysz momentów AHA i dokonasz przełomu w swoim rozwoju, co skutkować będzie szybszym osiągnięciem zamierzonych celów i większym poczuciem spełnienia.

Nabędziesz pewności siebie i umiejętności przejęcia odpowiedzialności za własne działania, dzięki czemu odniesiesz sukcesy zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, co przyczyni się do wzrostu samooceny i poczucia własnej wartości.

Moduł III Kreacja rzeczywistości

Nauczysz się kreować rzeczywistość poprzez świadome określenie swoich celów i podejmowanie odpowiednich działań, co pozwoli Ci osiągnąć satysfakcję i spełnienie.

Zrozumiesz rolę emocji w procesie podejmowania decyzji i działania, co pozwoli Ci lepiej zarządzać emocjami, co skutkować będzie większą motywacją i skutecznością w osiąganiu celów.

Moduł IV

Marka osobista

Dowiesz się, jak skutecznie wyróżnić się spośród tłumu poprzez budowanie marki osobistej opartej na autentyczności i zaufaniu, co przyczyni się do zwiększenia Twojej widoczności i wpływu w branży.

 

Moduł V

Struktura i strategia

Zrozumiesz zasady budowy struktury biznesowej, co pozwoli Ci na skuteczne zarządzanie swoim czasem i zasobami, a to skutkować będzie większą efektywnością i osiąganiem lepszych wyników w biznesie.

Moduł VI

Biznes z klasą

Zrozumiesz zasady budowy struktury biznesowej, co pozwoli Ci na skuteczne zarządzanie swoim czasem i zasobami, a to skutkować będzie większą efektywnością i osiąganiem lepszych wyników w biznesie.

Moduł VII

Twój kolejny krok…

TERAZ JA – to połączenie treningu mentalnego z mentoringiem biznesowym.
To wyjątkowy program, który wprowadzi Cię na wyższy level świadomości.
Dołącz do programu i zacznij świadomie kreować swoje życie i biznes.

Start programu 3 czerwca 

 Zakończenie 1 lipca 2024

Prowadząca 

Magdalena Szewczuk

Bilety

od 977 zł

Jak wygląda współpraca w ramach mentoringu mentalnego:

Jak to będzie wyglądało?

  • 2 spotkania na żywo w godz. 18 00 – 20 00
    – Na otwarcie – 3 czerwca i na zakończenie – 1 lipca
  • 6 lekcji w wersji nagrań do odsłuchania i samodzielnej pracy. Dostępne na platformie od 4 czerwca, trwające średnio po 90 min.
  • dostęp do zamkniętej grupy na Telegramie
  • workbook oraz inspiracje do pracy samodzielnej
  • autorskie materiały ze wskazówkami jak wykorzystać mindset w rozwoju swojego biznesu
  • w opcji VIP masz indywidualną konsultacje mentoringową 1:1 – trwająca 90 min. Zostały już tylko 2 miejsca, spiesz się  😉

    Wszystkie materiały dostępne dla Ciebie przez 12 miesięcy na platformie.

Twoja praca mentalna polega na skokach kwantowych – momentach olśnienia, takich momentach AHA, których doświadczysz podczas każdego spotkania. Jedna z kursantek powiedziała po zakończeniu szkolenia: “To szkolenie, to moment przełomowy, który dzieli nasze życie na “przed” i “po” stając się swoistym punktem odniesienia. Moment olśnienia, który otwiera oczy i nie pozwala nam o sobie zapomnieć.”

Najczęściej zadawane pytania:

Kiedy dostanę dostęp do materiałów?

Program startuje 3 czerwca więc 4 czerwca otrzymasz dostęp do platformy. Pierwsza i ostatnia lekcja jest Live. Warto być na żywo. Oczywiście wszystkie nagrania będą dostępne później na platformie.

Jak wygląda program?

Będziemy mieć 2 spotkania na żywo, 5 lekcji w formie nagrań – dostępnych na platformie od 4 czerwca przez 12 miesięcy

Czy otrzymam fakturę?

Oczywiście – przy zakupie proszę wpisz odpowiednie dane.

Czy jest możliwość rozłożenia płatności na raty?

Pracujemy nad tym rozwiązaniem. Zgłoś się do nas – zobaczymy co uda nam się zrobić.

Czy muszę mieć aplikację Telegram?

Jest to wskazane, bo tam powstaje grupa do codziennej komunikacji dla uczestników.

Kiedy będą się odbywać indywidualne konsultacje z pakietu VIP ?

Konsultacje z pakietu VIP będą się odbywać po ostatniej lekcji od 1 lipca do 25 lipca. Razem ustalimy termin