GDZIE PASJA SPOTYKA SIĘ Z INSPIRACJĄ,
A MARZENIA PRZEISTACZAJĄ SIĘ
W PLANY DZIAŁANIA

LADIES DAY SUMMIT

Miejsce, gdzie kobiety odnoszące sukcesy i te, które sukces mają dopiero przed sobą, spotykają się, by dzielić się wiedzą, inspiracją i siłą. 

Ta kobieca konferencja  jest obowiązkowym punktem w kalendarzu każdej kobiety dążącej do osobistego i zawodowego rozwoju.

Poznaj kobiety, które tak jak Ty, pragną się rozwijać i osiągać wyznaczone cele. Buduj relacje, inspiruj się, poczuj wsparcie prawdziwych businesswoman!

GDZIE I KIEDY?

Hotel DoubleTree by Hilton
Wrocław

10 maja 2024 r.
godz. 9:00 – 17:30

brak miejsc

szpilki

KONFERENCJA DLA KOBIET

kobiety-w-biznesie

NETWORKING PREMIUM

Poprowadzony przez Magdalenę Szewczuk, prezeskę CS, organizatorkę i pomysłodawczynię konferencji, która jest mistrzynią w nawiązywaniu relacji.

Każda uczestniczka będzie miała „ZŁOTĄ MINUTĘ”, by zaprezentować się na scenie. 

Sesje networkingowe moderowane pozwolą Ci nawiązać cenne kontakty biznesowe i osobiste. Odkryj moc budowania relacji w przyjaznej, wspierającej atmosferze.

WYSTĄPIENIE INSPIRUJĄCO – MOTYWACYJNE

“Mindset Liderki. Zmień swoje myślenie, zmieni się Twój świat” – Magdalena Szewczuk

Odkryj sekrety mentalności sukcesu i dowiedz się, jak przejąć kontrolę nad swoim życiem prywatnym i zawodowym. 

W ramach naszej konferencji, szczególne miejsce zajmuje inspirujące wystąpienie pomysłodawczyni tego wydarzenia i prezeski Czerwonej Szpilki – Magdaleny Szewczuk.

To wystąpienie zmieni Twój sposób myślenia o sobie, sukcesie, wyzwaniach i możliwościach, jakie przed Tobą stoją.
To będzie podróż do głębi siebie, która pozwoli Ci odkryć i w pełni wykorzystać swój liderski potencjał.

Dla kogo jest “Mindset Liderki”?

To wystąpienie jest skierowane do każdej kobiety, która chce rozwinąć swoje liderskie kompetencje, niezależnie od tego, gdzie obecnie znajduje się na swojej zawodowej i osobistej ścieżce.

Czy jesteś przedsiębiorczynią, managerką, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę – “Mindset Liderki” może stać się przełomowym momentem w Twoim życiu i biznesie.

ODWAGA – PASJA – BIZNES – zdrowie

Czeka Cię dzień pełen inspiracji, wiedzy i nowych kontaktów!

Na naszej scenie wystąpią kobiety sukcesu, kobiety petardy, kobiety, które swoją historią pokazują, że każda z nas może sięgać po więcej!

GOSIA LEITNER

Twoja inspiracja do sukcesu w świecie mody i biznesu!

Gosia to nie tylko właścicielka uznanej międzynarodowej agencji modelek i talentów, ale przede wszystkim mentorka, która pomaga kobietom odkryć swój potencjał i osiągnąć sukces. Jej misją jest urzeczywistnianie marzeń kobiet o zostaniu modelkami i stwarzanie im takiej możliwości bez względu na to, gdzie mieszkają, ile mają lat, czy jaki noszą rozmiar.

Jej bogate doświadczenie w pracy z markami takimi jak Givenchy, Prada, Louis Vuitton, czy Sephora oraz współpraca z topowymi modelkami, takimi jak Kasia Struss, Karolina Pisarek, Sandra Kubicka czy Joanna Krupa, sprawiają, że jest niezwykle cenioną ekspertką w branży. Gosia Leitner wielokrotnie udowodniła, że o budowaniu marki osobistej warto myśleć niesztampowo, bo sama tak właśnie pracuje.

Gosia ofiaruje kobietom możliwość monetyzowania wizerunku poprzez proces budowania pewności siebie, poprawę codziennych nawyków, dzielenie się urodowymi trikami, naukę prawidłowego chodzenia w butach na obcasach, czy pozowania. Dodatkowo dzieli się wiedzą na temat umów, opłat, zarządzania pieniędzmi oraz budowania marek osobistych w branży modowej. 

A do tego jest autorką bestsellera „Dobre uczennice zostają top modelkami”.

Gosia Leitner ukończyła studia doktoranckie z ekonomii w Warszawie oraz magisterskie w Wiedniu. Mówi w trzech językach, gra w golfa, lubi jeździć na nartach i żeglować, była również zawodową pływaczką.

Gosia Leitner i Czerwona Szpilka

Gosia podzieli się z Tobą niezwykłymi doświadczeniami i pokaże, jak odnosić sukcesy w świecie mody i biznesu, mając odwagę realizować swoje marzenia.

Gosia Leitner i Czerwona Szpilka

ANNA STOITSI

Przedsiębiorczyni, coach zdrowia i biznesu. Naturopatka, certyfikowana akupunkturzystka, specjalistka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Członkini Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Polsce.

Ania pomaga tworzyć marki w branży zdrowia prowadząc m.in. mentoringi i kursy biznesowe. Zajmuje się zagadnieniami podnoszenia świadomości w kontekście
zdrowia, jak również przedsiębiorczości.

Jej misją jest edukowanie na temat możliwości, jakie daje WYBÓR odpowiedzialności za swoje zdrowie i życie, za stawianie i realizację celów biznesowych. Uczy także czym jest wpływ jednostki na otoczenie (rodzinę, społeczność, naród, świat).

Stale coś udoskonala, tworzy firmy, które mają wpływ na jakość życia klientów. Wraz z rodziną i przyjaciółmi zbudowała markę Zdrowa Zupa.

Kocha się uczyć i kocha ludzi. Stawia na autentyczność i niewygodną prawdę. Znana jest z “twardej” miłości.
Podczas wystąpienia Ania opowie o tym jak zbudować firmę, która daje wartość klientom i jest dochodowa.

Tytuł wystąpienia: Gdzie są Twoje banany?

KTO JESZCZE WYSTĄPI NA NASZEJ SCENIE?

kobiety rakiety

ŻANETA KAJS

 

Po 13 latach pracy w banku, gdzie w roli dyrektora zarządzała zespołami sprzedażowymi zmieniła pracę etatową na własną firmę szkoleniową.

Zrezygnowała z bezpieczniej pensji, prestiżu, samochodu służbowego na rzecz realizowania swoich marzeń o niezależności mentalnej i finansowej.

To wymagało odwagi. 

Dziś wspiera kobiety, w odkrywaniu swoich talentów, aby mogły rozwijać swój biznes w oparciu o swoje mocne strony.

Jako Certyfikowany Trener FRIS, narzędzia psychometrycznego badającego style myślenia i działania uczy jak zbudować efektywną komunikację z klientami, partnerami biznesowymi i współpracownikami, aby osiągać większe wyniki w sprzedaży.

Agnieszka Sawoniewicz

Po 22 latach pracy na etacie w banku otworzyła własną franczyzę Santandera, planując tam pozostać aż do emerytury. Jednak po 5 latach, zdecydowała się na odważną i dla wielu zaskakującą zmianę zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Dziś, z nową energią i pasją, pomaga przedsiębiorczyniom wdrażać skuteczne standardy obsługi klienta, które nie tylko przyciągają klientów, ale i przekładają się na wzrost zysków i satysfakcję pracowników. Jej 27 letnie doświadczenie w pracy ludźmi poparte wieloma sukcesami wykorzystuje, by wspierać rozwój kobiecej przedsiębiorczości

 

MARTA DROZD

Jest przykładem odwagi i determinacji w zmianie życiowej ścieżki zawodowej.

Po 22 latach pracy w kancelarii prawnej podjęła ryzyko i postawiła na swoją pasję, czyli wnętrza. Teraz jako specjalistka od home stagingu, dekoracji i aranżacji wnętrz, pomaga ludziom przekształcać swoje przestrzenie w miejsca, które wywołują zachwyt i sprzyjają szybkiej sprzedaży lub wynajmowi nieruchomości. 

Jest dowodem na to, że nawet po długim czasie w jednej branży można odważnie ruszyć w zupełnie nowym kierunku, kierując się własnymi marzeniami i aspiracjami.

Ladies Day Summit to nie tylko konferencja – to święto kobiecej siły, determinacji i sukcesu.

ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ EVENTY CZERWONEJ SZPILKI

Nasze wyjątkowe eventy obfitują w atrakcje, są przygotowywane z największą starannością, aby  inspirować i zachwycać !

 

DOŁĄCZ DO NASZEGO WYDARZENIA, KTÓRE ZAINSPIRUJE CIĘ DO SIĘGANIA PO WIĘCEJ W BIZNESIE

Nie wiesz, jak dotrzeć do nowych klientów, by rozwijać swój biznes?

$

Zaprezentuj siebie i swój biznes światu, nie bój się sięgać po więcej!

Potrzebujesz inspiracji
i motywacji ?

$

Poznaj wyjątkowe kobiety, które tak jak Ty chcą rozwijać swoje biznesy 

Szukasz osób, z którymi będziesz mogła porozmawiać o sprawach biznesowych i nie tylko?

$

Nawiąż relacje i poczuj, jaką moc ma wsparcie kobiet

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W NASZEJ KONFERENCJI:

Rozwój osobisty i zawodowy – Nasza kobieca konferencja oferuje wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci rozwijać się w obu tych aspektach życia.

Niezwykłe możliwości networkingowe – Spotkaj inne ambitne kobiety, które, podobnie jak Ty, chcą osiągnąć sukces. Wymieniajcie się doświadczeniami i twórzcie trwałe relacje. 

Inspiracja do działania – Poznaj historie sukcesu i metody, które pomogły innym kobietom osiągnąć ich cele. 

PODCZAS KONFERENCJI:

Zaprezentujesz siebie i swój biznes

Posłuchasz inspirujących wystąpień

Nie zabraknie niespodzianek!

Dołącz do nas!

 Bez względu na to, czy jesteś na początku swojej drogi zawodowej, czy już osiągnęłaś sukces, znajdziesz tu coś dla siebie.

Twoje życie – Twój wybór. Czas podjąć decyzję o uczestnictwie w wydarzeniu, które może zmienić Twoje życie. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i zacznij tworzyć przyszłość, o której marzysz!

ORGANIZATORKA EVENTU

Magdalena Szewczuk – CEO Czerwonej Szpilki, kreatorka i siła napędowa tej społeczności.

Mentorka kobiet, mówczyni motywacyjna, trenerka biznesu specjalizująca się w budowaniu pewności siebie.

Angażuje współpracujące z nią kobiety w proces aktywnego poszukiwania swojego potencjału i motywuje do działania w osiąganiu trwałych zmian mentalnych. Poprzez wsparcie emocjonalne i mentoring, pomaga kobietom przezwyciężyć lęki, zaistnieć w życiu zawodowym oraz w pełni rozwinąć swoje skrzydła w biznesie.

Magda Szewczuk

BILETY

business-woman-2021

W CENIE BILETU :

– Wiedza i Inspiracja od ekspertów,

– Networking PRO,

– przerwy kawowe,

– LUNCH

AGENDA SPOTKANIA

8:00 – Rejestracja – Czekamy z kawą

9:00- 11:00 – Networking PRO

11:00- 11:45 – Przerwa kawowa

11:45 – 13:00 “Mindset liderki” Magdalena Szewczuk

13:00 – 14:00 Lunch

14:00 – 14:45 “Jak odważne decyzje wpływają na nasze życie i biznes ?” Żaneta Kajs, Agnieszka Sawoniewicz, Marta Drozd.
15:00- 15:30 “Jak odnieść sukces w świecie biznesu i mody, mając odwagę realizować swoje marzenia?” Gosia Leitner

15:30- 16:15 – Przerwa kawowa

16:15 – 17:00 “Gdzie są Twoje banany?” – Ania Stoitsi

17:30 Zakończenie konferencji

Zobacz zaproszenie od Gosi Leitner →

WRAŻENIA PO EVENTACH CZERWONEJ SZPILKI

Te spotkania to potężny zastrzyk dobrej energii. Kobiecej energii. Dużo dobrego się dzieje, nowe znajomości i budowanie relacji. Coś fantastycznego!

Monika Sokołowska

Dziewczyny, które są na spotkaniach Czerwonej Szpilki, nawiązują nieprawdopodobne współprace i relacje. Od tego momentu ich biznes zaczyna rozkwitać.

Marta Kaczmarski

Kobieca energia, wzajemne wsparcie, zrozumienie oraz świadomość, że z każdego takiego spotkania wynoszę nową wiedzę, nowe doświadczenia, pomysły sprawiają, że mój poziom energii jest na najwyższym poziomie i utrzymuje się dość długo. Nowe relacje biznesowe są taką przysłowiową wisienką na torcie.

(…)Bardzo polecam tym Kobietom, które jeszcze nie doświadczyły magii tych spotkań.

Katarzyna Kulik-Fijał

Dyrektor Handlowy, Janter – Kreatywna Drukarnia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZEKAMY NA CIEBIE!

PARTNERZY WYDARZENIA

logo Hilton Wroclaw
logo Yana_Vydavska

ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ NASZE EVENTY

Do wydarzenia pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)