Czerwona Szpilka w grudniu obchodziła swoje 3. urodziny. Świętowaliśmy je wspólnie na evencie Ladies Every Day (zobacz galerię), a nie ukrywamy: było co świętować! To niesamowite, jak wiele zmieniło się w ciągu tych trzech lat! Dzisiaj nie tylko organizujemy kobiece wydarzenia – prowadzimy też wyjątkowy Klub dla przedsiębiorczych kobiet, wydajemy książki i wspieramy lokalne biznesy. Gdy Czerwona Szpilka powstawała, w planie była „zaledwie” organizacja eventów dla kobiet. Chciałyśmy motywować, inspirować, dostarczać wiedzę i energię do działania. Szybko okazało się jednak, że apetyt przedsiębiorczych kobiet jest dużo większy.

Inspiracja i networking

 Kobiece wydarzenia to wciąż ważna dla nas sfera. Wiemy, że Wy także je cenicie – świadczy o tym chociażby ogromne zainteresowanie eventami takimi jak nadchodzące Ladies Day i Ladies Every Day. Właśnie te duże, motywacyjne imprezy pokazały nam, jak silna jest potrzeba rozwoju i integracji wśród przedsiębiorczych kobiet. Dlatego do naszego eventowego repertuaru dołączyły bardziej kameralne spotkania networkingowe. To szansa na to, by w pozytywnym otoczeniu poszerzać swoje kontakty biznesowe, nawiązywać współpracę oraz budować trwałe relacje – nie tylko zawodowe. Czerwona Szpilka tworzy przyjazną przestrzeń, w której kobiece firmy rozkwitają.

 Jednak networking i inspiracja to nie wszystko, stawiamy również na cieszące się dużym powodzeniem warsztaty oraz szkolenia. Prowadzą je najlepsi prelegenci – eksperci w swoich dziedzinach – tak, abyście mogły korzystać z ich merytorycznej, a zarazem praktycznej wiedzy. Instagram w biznesie, tworzenie mapy marzeń czy profesjonalny wizerunek… Odpowiadamy na wszystkie wasze potrzeby.

Budowanie silnej marki

 Klub Czerwonej Szpilki to nasz najnowszy projekt. Jego celem jest stworzenie jeszcze bardziej zaangażowanej, jeszcze bardziej rozwojowej społeczności kobiet sukcesu i pomoc w budowaniu ich marek – silnych i rozpoznawalnych. Klubowiczki zyskują dostęp do dedykowanych im eventów, a przede wszystkim konkretne wsparcie marketingowe. Oferujemy unikalne środki promocji, mentoring i fantastyczne możliwości networkingowe. Wierzymy bowiem, że podstawą każdego biznesu są ludzie. Szczególnie wtedy, gdy chodzi o biznes kobiecy – jak wykazują badania, to właśnie płeć piękna przoduje w budowaniu relacji na kanwie zawodowej. Z naszym Klubem staje się to łatwiejsze i znacznie bardziej efektywne.

 Częścią naszej działalności jest także wydawnictwo – prężnie rozwijamy się, by dać autorom alternatywę dla wielkich korporacji wydawniczych. Dotychczas pod naszym patronatem ukazało się już 5 tytułów, a każdy z nich podbił serca czytelniczek. Najnowsze książki Czerwonej Szpilki, czyli dwie powieści Izabeli Jagosz oraz poruszająca historia Katarzyny Pawluś to dowód na to, że kobieca literatura żyje i ma się dobrze.

Dlaczego Czerwoną Szpilkę kierujemy właśnie do kobiet? Bo chcemy zaoferować im dokładnie takie wsparcie w biznesie, jakiego potrzebują i stworzyć przestrzeń, w której ich przedsiębiorczość się rozwinie.
Nie prowadzimy tu wcale wojny płci – po prostu podejście kobiet do prowadzenia własnej działalności i do życia w ogóle jest nam bliższe.
Dzięki Czerwonej Szpilce robimy to, co kochamy: dodajemy skrzydeł!

Autor: Magdalena Szewczuk | CEO Czerwonej Szpilki

 

Magdalena Szewczuk

Magdalena Szewczuk

CEO Czerwonej Szpilki

Z dumą nazywam siebie kobietą sukcesu, a na swoje powodzenie pracuję od 2002 roku. Gdy zaczynałam karierę jako konsultantka kosmetyczna, nie spodziewałam się nawet, ile w moim życiu zmieni nowa branża. 5 lat później związałam się z firmą Betterware i poczułam, że oto nadeszła szansa na biznes życia. Nie myliłam się – konsekwencja w działaniu, determinacja i wytrwała praca zaprowadziły mnie na sam szczyt. Bazując na swoim bogatym doświadczeniu, na co dzień pomagam innym spełniać marzenia i konsekwentnie dążyć do celu. Sprawia mi to ogromną przyjemność, bo moja praca jest jednocześnie pasją, która pozwala mi realizować własne marzenia oraz rozwijać kolejne biznesowe projekty. Jednym z nich jest organizacja wydarzeń dla kobiet – tak właśnie 4 grudnia 2014 roku powstała Czerwona Szpilka. Jaki był cel Czerwonej Szpilki? Mobilizacja płci pięknej do dokonywania pozytywnej zmiany, dodanie odwagi i obudzenie w kobietach genu przedsiębiorczości. Dziś Czerwona Szpilka to znacznie więcej niż wydarzenia dla kobiet. Choć projekt ewoluował, wciąż tworzę go z tą samą pasją.

WAŻNA INFORMACJA! Aktualnie czekamy na dodruk książki “Jedna na milion”, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wykonane i opłacone zamówienia będą wysyłane od 25.04.! Decydować będzie kolejność zamówień. Dziękujemy za wyrozumiałość! Zamknij

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT