10 kroków do biznesu Twoich marzeń

Categories: Biznes
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

10 kroków do biznesu Twoich marzeń

Zapraszamy na 11 tygodni wspólnej pracy nad Twoim biznesem by razem wznieść go na wyższy poziom i zbudować firmę o jakiej marzysz!

Podczas szkolenia przerabiając Moduł za Modułem i po kolei wykonując ćwiczenia sama nie zauważysz, jak Twoje życie i biznes zmienią się na lepsze.

Staniesz się bardziej świadoma podejmowanych działań, w Twojej głowie i sercu zapanują spokój i pewność, że od teraz możesz wszystko poukładać tak, by zbudować firmę idealnie nakierowaną na klienta i osiągającą sukcesy o jakich marzysz.
PLAN SZKOLENIA
MODUŁ 1
STAN GRY
czyli określ swój punkt “A”

Przeprowadzisz dokładną inwentaryzację swoich wartości, zasobów, środków, finansów, działań w Social Mediach i kompetencji niezbędnych do zbudowania solidnych fundamentów biznesu.

Ten Moduł pokaże Ci dokładnie, z którego miejsca startujesz pragnąc zbudować biznes marzeń.
MODUŁ 2
WIZJA, MISJA, CELE
czyli określ swój punkt “B”
Wykonasz ćwiczenia, które pozwolą Ci określić swoje cele, misję, wizję przyszłości oraz zastanowić się czego tak naprawdę chcesz dla siebie w życiu i biznesie. W tym Module zrozumiesz, dokąd zmierzasz i co Tobą kieruje w osiąganiu celów, nauczysz się ustalać cele tak, aby je realizować, a nie chować do szuflady.
MODUŁ 3
KLIENT DOCELOWY
określ komu sprzedajesz
W tym Module w prosty i przejrzysty sposób przechodząc przez ćwiczenia krok po kroku określisz idealnego klienta docelowego oraz zbadasz jego potrzeby. Po tym Module pozbędziesz się wątpliwości co do tego komu sprzedajesz i jakie problemy klientów masz rozwiązywać swoimi usługami czy produktem.
MODUŁ 4
STRATEGIA
jak dojdziesz do celu
Dzięki ćwiczeniom zawartym w tym Module nauczysz się planowania strategicznego oraz ustalisz strategię działania na najbliższe lata tak, aby osiągnąć założone wcześniej cele. W tym Module poznasz techniki i narzędzia, które ułatwią Ci planowanie i osiąganie celów biznesowych tak, aby były dla Ciebie osiągalne.
MODUŁ 5
OFERTA
czyli co sprzedajesz?
W tym Module stworzysz szytą na miarę potrzeb klienta ofertę pisaną językiem korzyści oraz opartą o wartość, którą niesie odbiorcom. Dowiesz się, jakie sposoby docierania do klienta najlepiej sprzedają Twoje produkty czy usługi, wykonasz analizę konkurencji oraz poznasz kilka sposobów ustalania cen swoich usług / produktów.
MODUŁ 6
JEST PLAN – JEST DZIAŁANIE
czyli uporządkuj się
Po wykonaniu ćwiczeń z tego Modułu triki organizacyjne już nie będą dla Ciebie tajemnicą i będziesz mogła poukładać swoje sprawy tak, aby przestał panować w nich chaos czy nieład artystyczny. Poznasz proste sposoby na ustalanie priorytetów w działaniach oraz w końcu będziesz mogła poczuć prawdziwy spokój w sercu i głowie.
MODUŁ 7
BRAND i MARKA OSOBISTA
czyli “jak Cię widzą, tak Ci płacą”
W tym Module wykonasz dokładny audyt swojej marki osobistej, dowiesz się jak kreować odpowiedni wizerunek marki w oczach odbiorców za pomocą produktów cyfrowych oraz poznasz prosty sposób na tworzenie skutecznych lejków sprzedażowych.Wiedza zawarta w tym Module pomoże Tobie ustalić jak docelowo ma wyglądać Twoja marka i jak mają ją odbierać inni by dobrze sprzedawać.
MODUŁ 8
MARKETING: REKLAMA i SPRZEDAŻ
fundamenty Twojego sukcesu
Dzięki ćwiczeniom zawartym w tym Module ustalisz swoją strategię marketingową, poznasz rodzaje komunikacji z klientem, ustalisz punkty styku klienta docelowego z Twoją marką, dowiesz się jakie istnieją etapy sprzedaży i jak efektywnie przeprowadzić przez nie klienta oraz odpowiadać na jego obiekcje doprowadzając do zamknięcia sprzedaży.
MODUŁ 9
ZESPÓŁ MARZEŃ
zbuduj go, by zajść daleko
W tym Module ustalisz jak ma docelowo wyglądać Twój zespół marzeń, odkryjesz kogo potrzebujesz do swojego zespołu i kiedy powinnaś zacząć go budować, dowiesz się jak prawidłowo delegować zadania pracownikom, jakie są Twoje podstawowe funkcje jako managera zespołu i lidera, poznasz filary skutecznego zespołu oraz główne zasady jego funkcjonowania.
MODUŁ 10
SKALOWANIE BIZNESU
jak się nie rozwijasz, to się zwijasz.
W tym Module dowiesz się czym jest skalowanie i na podstawie ćwiczeń ustalisz, jak możesz skalować swój biznes aby przynosił on coraz większe efekty i ciągle się rozwijał, poznasz sposoby monetyzacji swojej wiedzy eksperckiej oraz ustalisz plan i strategię monetyzacji na najbliższe lata.

MODUŁ 11

BONUSOWY MODUŁ NIESPODZIANKA
Show More

Course Content

10 kroków do biznesu Twoich marzeń – wstęp

  • E-book – Siła networkingu
    00:00

10 kroków do biznesu Twoich marzeń – 1 moduł

10 kroków do biznesu Twoich marzeń – 2 moduł

10 kroków do biznesu Twoich marzeń – 3 moduł

10 kroków do biznesu Twoich marzeń – 4 moduł

10 kroków do biznesu Twoich marzeń – 5 moduł

10 kroków do biznesu Twoich marzeń – 6 moduł

10 kroków do biznesu Twoich marzeń – 7 moduł

10 kroków do biznesu Twoich marzeń – 8 moduł

10 kroków do biznesu Twoich marzeń – 9 moduł

10 kroków do biznesu Twoich marzeń – 10 moduł

10 kroków do biznesu Twoich marzeń – 11 moduł

10 kroków do biznesu Twoich marzeń – Q&A

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet