OFERTA

STWORZONA SPECJALNIE DLA CIEBIE!

Czy wiesz, że Facebook jest jednym z najlepszych narzędzi, które wspiera Twój biznes i rozwój Twojej marki? My też to wiemy! Dlatego przygotowałyśmy dla Ciebie pakiet szkoleń: „Facebook basic”, dzięki któremu dowiesz się jak wznieść swój biznes na wyższy poziom!

Tylko teraz możesz kupić 3-miesięczny dostęp do pakietu szkoleń za jedyne 149*zł !

*tego pakietu nie ma w sprzedaży

Jest to oferta cenowa, która więcej się nie powtórzy! Tylko dziś dajemy Ci szansę na otrzymanie dużej dawki wiedzy w wyjątkowej promocji!

SKORZYSTAJ Z OFERTY SPECJALNEJ JESZCZE TYLKO PRZEZ

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ Z PAKIETU „FACEBOOK BASIC”?

dowiesz się czym jest moc marketingu przyciągania;

przekonasz się, że Twój profil prywtany może wspierać Twój biznes;

poznasz korzyści posiadania i angażowania się w grupy zamknięte;

dowiesz się co dają transmisję na żywo i w jaki sposób je przeprowadzać!

POSTAW NA Facebooka!

Pakiet „Facebook basic” to dawka konkretnej, skondensowanej wiedzy w pigułce, otrzymana wraz z materiałami PDF do pobrania. Znajdziesz w nim także porady, które od razu możesz wprowadzić w życie. Dzięki niemu nabędziesz umiejętność korzystania z Facebooka w sposób, który nie tylko pozytywnie wpływa na Twój wizerunek, lecz także sprawi, że internauci (w tym potencjalni klienci) będą chcieli nawiązać z Tobą kontakt, a później współpracę.

Pakiet „Facebook basic” to:

– szkolenie: „MARKETING PRZYCIĄGANIA –MOC PROFILU PRYWATNEGO”
– szkolenie: „WSZYSTKO O GRUPACH ZAMKNIĘTYCH”
– szkolenie: „TRANSMISJE NA ŻYWO”
– praktyczne pdf’y pełne wiedzy i wskazówek
– zeszyty ćwiczeń – aby utrwalić wiedzę
– lekcje w formacie mp4. oraz mp3.

Posłuchaj, co o szkoleniu mówi Ewa

„Regularnie odwiedzam Strefę Wiedzy. Znajdziesz tam kapitalne nagrania video, praktyczne pdfy, ćwiczenia do każdego video. Mało tego – wszystko jest nagrane w wersji audio do odsłuchania w samochodzie albo na siłowni. Dla mnie najbardziej wartościowym szkoleniem było szkolenie z Facebooka o nagrywaniu na żywo. Super materiał i rewelacyjna wiedza. Dzięki temu, z takiego medialnego dinozaura, którym byłam, dziś mam swój autorski program na Instagramie i Facebooku oraz program w Czerwonej Szpilce „Zakochaj się w sprzedaży jak ja”. Pozwala mi to rozwinąć mój biznes i stawia na rozwój osobisty.”

Posłuchaj, co o szkoleniu mówi Gosia

Jeżeli prowadzisz swoją firmę, to pamiętaj, że nie tylko profil służbowy jest ważny, lecz także profil prywatny. Jeśli chcesz poznać w kilku prostych krokach, jak zadbać o swoje konto prywatne na Facebooku, weź udział w szkoleniu „Marketing przyciągania”.”

UWAGA!

Oferta jest ograniczona czasowo. Masz tylko 20 minut na decyzję i ta możliwość więcej się nie powtórzy! Więc jak, wchodzisz w to?

PAKIET SZKOLENIOWY

„Facebook basic”, czyli „Marketing Przyciągania – moc profilu prywatnego”, „Transmisje na żywo”, „Wszystko o grupach zamkniętych”

za jedyne

149

PLN