OFERTA

STWORZONA SPECJALNIE DLA CIEBIE!

Spodobał Ci się rozdział naszego e-booka “Siła netowrkingu” i masz apetyt na więcej? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Możesz kupić pełną wersję e-booka, który ma aż 49 stron pełnych merytorycznej wiedzy za jedyne 47* zł!

*cena w regularnej sprzedaży to 99 zł

Jest to oferta cenowa, która więcej się nie powtórzy! Tylko dziś dajemy Ci szansę na otrzymanie dużej dawki wiedzy w wyjątkowej promocji!

SKORZYSTAJ Z OFERTY SPECJALNEJ JESZCZE TYLKO PRZEZ


Co znajdziesz w tym ebooku?

49 stron merytoryki;

dokładnie omówione zasady autoprezentacji;

cenne rady dotyczące Twojego wizerunku podczas networkingu;

informacje o zasadach i kluczowych momentach w networkingu.

POSTAW NA RELACJE W BIZNESIE!

Networking to klucz do sukcesu Twojej działalności. To ludzie tworzą biznesy. Zaczynając od samej organizacji, czyli pracowników (których możesz nawet nie mieć na tę chwilę, ale to może się zmienić, ponieważ stawiasz na wzrost), po klientów. 

Żyjąc w dużej mierze w świecie online, mamy coraz większe trudności z nawiązywaniem kontaktów. 

Z pewnością się z nami zgodzisz, że istnieje zasadnicza różnica pomiędzy relacjami zawartymi online, a tymi „w realu”. Gdy masz przed sobą żywego człowieka, tworzysz znacznie głębszą więź, a nić porozumienia ma szansę powstać w pierwszych sekundach Waszego spotkania.

Nawet jeśli osoba, którą właśnie poznałaś, nie kwalifikuje się na bycie Twoim biznesowym partnerem czy potencjalnym klientem, to wiedz, że ta osoba ma swoją sieć kontaktów. Zawierając nową znajomość, powiększasz swoje grono kilkukrotnie, ponieważ od teraz możecie polecać sobie wzajemnie Wasze kontakty biznesowe. 

To nieskończona możliwość nawiązywania nowych znajomości! 

Skorzystaj z niej już dziś, aby zyskać ogromne możliwości powiększania Twojego biznesu. 

Zobacz, jak wygląda networking w stylu Czerwonej Szpilki

UWAGA!

Oferta jest ograniczona czasowo. Masz tylko 20 minut na decyzję i ta możliwość więcej się nie powtórzy! Więc jak, wchodzisz w to?


E-BOOK

„Siła networkingu”

za jedyne

47

PLN