E-BOOK ‘Siła Networkingu’
Twój Przewodnik po Budowaniu Wartościowych Relacji Biznesowych.

Rozpocznij Swoją Networkingową Przygodę!

Sila networkingu

Lane Campbell – twórca biznesów i mistrz relacji, radzi, żeby w biznesie stosować formułę 95:5, gdzie 95% to skupienie się na trwałych relacjach, a pozostałe 5% jest wartością dawaną klientom.

Według niego duże firmy aż 95% decyzji zakupowych podejmują na podstawie relacji i stałego kontaktu z kontrahentem!

 

Jeśli chcesz wypłynąć na szerokie wody i bardziej rozwinąć swój biznes, nadszedł czas na…

…  nowe kontakty.

O nowej jakości.

Czyli Networking!

Wiesz, czym jest networking?

E-book “Siła networkingu” przekona Cię, że networking jest najlepszą drogą do rozwoju, ponieważ opiera się na bliskich relacjach, dzieleniu pomysłami, wzajemnym wsparciu i wymianie doświadczeń.

Zastanawiałaś się nad networkingiem, ale nie podjęłaś jeszcze tego kroku?

W e-booku znajdziesz motywację do wyjścia poza strefę komfortu po to, żeby wspinać się na biznesowe szczyty i poczuć wiatr w żaglach.

Jedno z moich haseł i brzmi: “otoczenie ma znaczenie” i w e-booku udowodnię Ci, że jest prawdziwe!

Nie wiesz, gdzie i jak zacząć?

Pokażę Ci krok po kroku proces przygotowań do takich spotkań, a także odkryję tajemnice skutecznego networkingu.

Nie wiesz czego oczekiwać?

 • Dostępu do niezliczonych możliwości rozwoju.
 • Poszerzenia sieci wpływów.
 • Motywacji i wsparcia.
 • Inspiracji i świeżego spojrzenie.
 • Nowych biznesowych kontrahentów i partnerów.
 • Nieznanej wiedzy
 • Promocji swojej marki.
 • Znakomitego mentoringu!

   E-book “Siła networkingu” otworzy przed Tobą niebywałe możliwości zmiany i poprowadzi Cię prosto do osób, które tak jak Ty wiele przeszły, mają różne doświadczenia i pragną rozwoju. Wspólnie będziecie przezwyciężać trudności i celebrować sukcesy.

   Lane Campbell – twórca biznesów i mistrz relacji, radzi, żeby w biznesie stosować formułę 95:5, gdzie 95% to skupienie się na trwałych relacjach, a pozostałe 5% jest wartością dawaną klientom.

   Według niego duże firmy aż 95% decyzji zakupowych podejmują na podstawie relacji i stałego kontaktu z kontrahentem!

    

   Co znajdziesz w e-booku:

   → Poznasz zasady działania relacji biznesowych.

   → Dowiesz się jak uprawiać skuteczny networking.

   → Zdobędziesz wiedzę o mocy odpowiedniego wizerunku, autoprezentacji i sposobach budowania więzi.

   → Nauczysz się poprawnej komunikacji werbalnej i niewerbalnej.

   → Opanujesz wszystkie zasady rządzące owocnym networkingiem.

   Dobry networking wniesie do Twojego życia bardzo dużo różnorakich wartości. Wiem, ponieważ klub biznesowy Czerwona Szpilka organizuje najlepsze biznesowe networkingi dla kobiet – o tym też przeczytasz w e-booku “Siła networkingu.

   Kup i spełniaj marzenia!

   Opinie

   Kiedy wstąpiłam do Czerwonej Szpilki i dostałam dostęp do e-booka “Siła networkingu” przeczytałam go od razu i prawie dostałam zawału a już na pewno dopadły mnie palpitacje serca! Serio, nie przesadzam.

   Wiesz dlaczego?

   Ponieważ wcześniej spotkałam się w realu z Magdą Szewczuk! Jezusie, jak ja wyglądałam!!! Nieuczesana, w prążkowanym swetrze z odrapanym, pożółkłym pokrowcem na telefon, który położyłam Magdzie przed samym nosem! Naprawdę – mam zdjęcie z tego spotkania.

   Czytając e-booka wstyd za siebie wypełnił mnie po koniuszki rozczochranych włosów. Kiedy przeczytałam zdanie, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz, kiedy przeczytałam jak się przygotować do networkingu i zaprezentować siebie… Modliłam się o drugą szansę!

   Ja ją dostałam od Magdy, ale uwierz mi, kiedy idziesz na spotkanie z 40 kobietami biznesu, możesz pozostać niezauważona jeśli się do tego odpowiednio nie przygotujesz!

   Od czasu e-booka “Siła networkingu” byłam już na wielu spotkaniach w Czerwonej Szpilce, mój biznes ruszył z kopyta, poznałam wiele kobiet, z którymi współpracuję i jestem już na całkowicie innym poziomie świadomości, dlatego z czystym sumieniem polecam Ci przeczytać go całego i do roboty!

   Nawet się nie zastanawiaj tylko klikaj, że go kupujesz! Serio!

   Kasia Gostrowska

   Warto przeczytać!!! W jednym miejscu masz kompendium wiedzy na temat nawiązywania relacji. Stosując wskazówki Magdy zaczniesz robić to skutecznie ❤️ Networking otwiera drzwi dla nowych możliwości biznesowych. Nawiązywanie nowych kontaktów to prawdopodobnie najbardziej oczywista korzyść. Sukcesu w biznesie nie osiągamy samodzielnie. Realizując założone cele potrzebujemy nie tylko zaufanego zespołu pracowników, ale także wsparcia z zewnątrz. Wartościowe kontakty to fundament rozwoju firmy. Te kobiece są nieocenione! 

   Joanna Staruszkiewicz

   Jak networking w ? wpłynął na mój biznes?

   Zanim dołączyłam do Czerwonej Szpilki słowo „networking” dla mnie nie istniało. Nie rozumiałam do czego mi to potrzebne i co mam z tym robić. Small talki, podchodzenie do nieznajomych osób, nawiązywanie relacji… To wszystko było mi obce i nie zamierzałam nic z tym robić.

   W Klubie przyjrzałam się tematowi bliżej i zaczęłam brać aktywny udział w niemalże każdym organizowanym wydarzeniu. Na każdym nawiązywałam relacje ze wspaniałymi kobietami, aż w końcu pokochałam networking na tyle, że zostałam Ambasadorką Klubu Czerwonej Szpilki i sama zaczęłam organizować spotkania networkingowe.

   Dzięki nowym osobom, które pojawiły się w moim życiu rozwija się nie tylko mój biznes, rozwijam się też ja. Każde kolejne wydarzenie od razu bądź po jakimś czasie owocuje współpracami lub osobami, z którymi chce się przebywać. Dziewczyny rekomendują mnie i moje usługi tak samo jak ja, kojarząc je, rekomenduję innym ich biznesy. To wszystko sprawia, że rosnę i rozwijam się nie tylko ja, ale też pomagam robić to innym.

   Uważam, że skuteczny networking, którego nauczyła mnie Magda jest jednym z elementów fundamentalnych skutecznego i dobrze prosperującego biznesu. Bo w końcu kto inny jak nie ludzie, którymi się otaczamy sprawiają, że firma się rozwija, mamy klientów i dochody nam rosną.

   Serdecznie polecam nie tylko przeczytanie e-booka, ale i zastosowanie wszystkich zawartych w nim wskazówek, ponieważ tylko działanie przynosi rezultaty.

   Nadia Poliszczuk

   Dzięki Networkingowi z Czerwoną Szpilką stałam się bardziej rozpoznawalna, dzięki czemu więcej osób mogło mnie bliżej poznać, moją energię i misję, a poprzez eventy, które organizuję, mogę pokazać, że nie ma rzeczy niemożliwych jeśli tylko jesteś w odpowiednim otoczeniu.

   Paulina Juśkiewicz

   O autorce

   Dzięki umiejętnościom skutecznego nawiązywania relacji w marketingu sieciowym, w ciągu 9 miesięcy osiągnęłam zarobki w wysokości ponad 10 000 zł, a w wieku 30 lat przeszłam na finansową emeryturę. Dziś dzielę się zdobytą wiedzą. Ze mną możesz osiągnąć finansową niezależność i wyznaczone cele.

   Nazywam się Magdalena Szewczuk. Jestem kobietą niezależną mentalnie i finansowo. Jako ekspertka, jestem też autorką e-booka i wielu szkoleń z zakresu sprzedaży, budowania zespołu i marki osobistej.

   W swoim życiu stawiam sobie poprzeczkę bardzo wysoko i kiedy coś robię, to zawsze na 100%. Moje pierwsze biznesowe sukcesy pojawiły się już w liceum, by następnie systematycznie się powiększać.

   Każdy z nas jest ARCHITEKTEM swojego życia!

   Od 2007 roku moim partnerem jest BetterStyle – firma, która posiada atrakcyjny plan kariery. Wykorzystałam go w 100% – osiągnęłam tytuł Diamentowego Dyrektora Generalnego, jednak nie spoczywam na laurach. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje, ponieważ zgadzam się ze słowami Briana Tracy: „By zarabiać więcej, musisz wiedzieć więcej”.

   Uczestniczyłam w seminariach i szkoleniach m.in. takich osób jak: Anthony Robbins, Brain Tracy, T. Harv Eker, Robert Cialdini, Randy Gage, Aleksander Sienkiewicz, Beata Kapcewicz czy Mariusz Szuba. Mogę więc śmiało powiedzieć, że wiedzę zdobywam od najlepszych. Inspiracją jest dla mnie Renata Frączkiewicz i Michał Mierzwiński – współwłaściciele firmy BetterStyle. W swój rozwój zainwestowałam nie tylko czas, ale też sporą sumę pieniędzy.

   Mając spektakularne sukcesy w MLM, zapragnęłam zrobić coś jeszcze. W ten sposób w grudniu 2014 roku powstała Czerwona Szpilka. Inicjatywa stworzona przez kobiety i dla kobiet, w ramach której organizujemy networkingowe inspirujące wydarzenia, z udziałem trenerów i praktyków biznesu. Nasze eventy są idealną przestrzenią dla przedsiębiorczych pań do nawiązywania nowych, wartościowych kontaktów.

   Jak się uczyć, to od ekspertów – ludzi, którzy mają już to, do czego Ty dążysz.

   Ukończyłam pedagogikę opiekuńczą, a magistra zrobiłam z psychologii społecznej.

   W międzyczasie uzyskałam tytuł dietetyka, jednak najwięcej nauczyłam się, działając. Dlatego przestań marzyć o sukcesie – działaj! Świat nie zapłaci Ci za to, co wiesz, tylko za to, jak tę wiedzę wykorzystasz w praktyce. Dzisiaj możesz czerpać z mojego wieloletniego doświadczenia i korzystać z wypracowanej wiedzy. Kluczem będzie Twoje zaangażowanie, DETERMINACJA i KONSEKWENCJA w drodze do celu.

   Odkryję przed Tobą sekrety drogi do sukcesu!

   All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2024 |Regulamin sklepu| Project design SHABLON