Jak wiecie Czerwona Szpilka w mieście, to jedna z odsłon naszych spotkań, do których gorąco Was zachęcamy. W ubiegły wtorek, kolejne grono przedsiębiorczych kobiet miało okazję uczestniczyć w drugim organizowanym przez nas śniadaniu biznesowym. Czas i miejsce tych spotkań nie jest bez znaczenia. Ponownie ugościły nas wnętrza przepięknego Art Hotelu, w którym od progu zachwyca każdy detal, a wrażeń smakowych zaserwowanych potraw nie sposób zapomnieć.

Magdalena Szewczuk w kilku słowach przywitała serdecznie wszystkie uczestniczki i przedstawiła specjalnego gościa, którym była Katarzyna Gubała. Autorka książek, dziennikarka, wieloletnia redaktor naczelna magazynu „Slowly Veggie”. Kasia, zanim opowiedziała nam o sobie i roślinnej kuchni, w której czuje się jak ryba w wodzie, zaprosiła do degustacji, specjalnie przygotowanych na nasze śniadanie, wegańskich rarytasów.

Humus w trzech odsłonach, niebanalne kompozycje warzyw i owoców oraz wegańska beza z kakaowym kremem na bazie awokado. To wszystko zachwyciło sposobem podania, ale przede wszystkim swoim niepowtarzalnym smakiem. Jak się okazuje, kuchnia wegańska wcale nie jest taka skomplikowana. Zapewniła nas o tym Kasia, która na przykładzie kilku przepisów pokazała, co doskonale może zastąpić w codziennej kuchni mięso, a co od korzeni aż po liście może z powodzeniem przydać się do przyrządzenia genialnych potraw. Jeśli macie ochotę na więcej wegańskich smaków, gorąco odsyłamy do książki Kasi „Warzywa górą – od korzeni po liście”, która wraz z autografem autorki, zagościła po śniadaniu w kilku domach uczestniczek J.

Tuż po „smacznym” wystąpieniu naszego gościa panie, które po raz pierwszy pojawiły się na orgznizowanym przez nas spotkaniu, miały okazję dowiedzieć się więcej na temat Klubu Czerwonej Szpilki. Kilka minut należało teraz do klubowiczek, które w kliku słowach mogły zaprezentować swoje biznesy, ale i korzyści, jakie niesie za sobą przystąpienie do ich grona.

Wiadomo, że w każdym biznesie nadrzędną rolę odgrywają relacje i kontakty. Świat Czerwonej Szpilki, do którego gorąco Cię zapraszamy, z pewnością dostarczy Ci mnóstwa okazji i możliwości, byś mogła poznać nowe osoby, umocnić wizerunek swojej marki i zyskać motywację do wielu pozytywnych zmian w swoim życiu.

Zatem jeśli chcesz poznać szczegóły naszej działalności, poszukujesz nowych znajomości, inspiracji, albo po prostu chcesz miło spędzić czas w towarzystwie kobiet, dla których wszystko jest możliwe, nie może Cię zabraknąć na naszych kolejnych wydarzeniach. Już dziś zapraszamy Cię na kolejne, comiesięczne Śniadanie Biznesowe Czerwonej Szpilki, które odbędzie się 27 lutego także w Art. Hotelu!

Jeśli jednak chcesz przeżyć z Nami prawdziwe święto kobiet, 17 marca bądź z Czerwoną Szpilką na Ladies Day! Podczas tego wydarzenia z pewnością nie zabraknie rozrywki, wartościowych wykładów od niezwykłych prelegentów, dużej dawki pozytywnej energii i mamy nadzieję Ciebie!

WAŻNA INFORMACJA! Aktualnie czekamy na dodruk książki “Jedna na milion”, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wykonane i opłacone zamówienia będą wysyłane od 25.04.! Decydować będzie kolejność zamówień. Dziękujemy za wyrozumiałość! Zamknij

Aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony musisz zgodzić się z nasza polityką cookies.
Rozpoczęcie korzystania ze strony jest równoznaczne z jej zaakceptowaniem. Dowiedz się więcej.

Ustawienia ciasteczek podczas przeglądania tej strony są ustawione w trybie "akceptuj", aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doświadczenia podczas korzystania z jej zawartości. Jeśli kontynuujesz korzystanie ze strony bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądania lub klikniesz "AKCEPTUJĘ" tym samym wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

ZAMKNIJ TEN KOMUNIKAT