4 września, w bardzo dbającym o najmniejsze szczegóły hotelu, odbyło się Śniadanie Biznesowe z Czerwoną Szpilką. Wszystkie panie przemierzały o poranku rynek, aby przejść przez drzwi Art Hotelu i zawitać do jak zwykle pięknie przygotowanej sali.

Tym razem było odrobinę inaczej niż zwykle. Stoły zostały ustawione w podkowę. Dzięki temu można było nawiązać jeszcze więcej bliskich kontaktów, siedząc i rozmawiając. Nie było to bez znaczenia także z tego powodu, iż spora część uczestniczek tego śniadania była pierwszy raz na spotkaniu z Czerwoną Szpilką.

Nie dziwi więc nikogo fakt, że wszystkie osoby od razu chętnie podawały sobie dłoń po przekroczeniu progu sali. Na naszych spotkaniach nie ma potrzeby nikogo namawiać do rozmów, raczej większym wyzwaniem jest poproszenie Pań o wyciszenie i zajęcie spokojnie miejsc, aby każda z nich mogła przedstawić się na forum przed wszystkimi. Także podczas tej części spotkania układ stołów i krzeseł sprawił, że uczestniczki były zwrócone do siebie twarzami i nikt nikomu nie zasłaniał osoby właśnie opowiadającej o sobie.

Śniadanie Biznesowe z Czerwoną Szpilką jest rodzajem spotkania networkingowego. Wyróżnia się tym, że każdy ma swój czas na wystąpienie i każdy uczestnik jest… kobietą ?

Nie zapominajmy jednak o tym, że śniadanie jest także… śniadaniem ?
I tutaj czas zwrócić uwagę na pyszne dania, które przygotował dla nas Art Hotel! W tym miejscu zawsze kuchnia zachwyca nas oraz osoby przychodzące na spotkanie. Przysmaki są pięknie podane i zawsze znajdzie się coś nowego. Pyszne tarty warzywne na ciepło, zawijane w cieście przekąski słone i oczywiście – zawsze uwielbiany – stół ze słodkościami. Ciasta, deserki i bezy, to coś, co może nie zawsze jest dietetyczne, ale rozpływa się nam na podniebieniach i powoduje uśmiech na twarzy.

A po śniadaniu…

Gdy wszyscy są już najedzeni i po pierwszej wymianie zdań – czas na pigułkę wiedzy. Śniadanie Biznesowe z Czerwoną Szpilką zawsze ma taki stały element, podczas którego wszystkie osoby mają szansę zdobyć trochę informacji z wybranego obszaru. Tym razem była mowa o rzeczy, która w XXI wieku, w sferze biznesu nie powinna być nikomu obojętna, czyli „Jak profesjonalnie promować swój biznes na prywatnym profilu Facebooka”.

Pigułkę wiedzy podawała nam na tacy Magdalena Szewczuk, było bardzo konkretnie. Magda przedstawiła w kilku krokach, jak skutecznie „naprawić” swoje konto i co robić, by polepszać zasięgi, a tym samym docierać do większej liczby swoich potencjalnych klientów. Po tej dawce wiedzy każdy dostał czas dla siebie. Panie reprezentowały wiele branż. Na Śniadanie Biznesowe chętnie przybywają także nasze Klubowiczki. Jedna z nich postanowiła wykorzystać tę okazję, aby wręczyć każdej kobiecie zestaw próbek kosmetyków naturalnych, które właśnie zaczęła produkować pod marką „ESITO”.

Na koniec Panie dostały czas dla siebie. Aby móc między sobą porozmawiać, wymienić się wizytówkami, nawiązać bliższe znajomości i umówić się na kawę w przyszłości.

W ten sposób kolejne Śniadanie Biznesowe Czerwonej Szpilki przeszło do historii…
Jak wspominamy ten dzień? Jako bardzo inspirujący, obfitujący w miłe słowa i ciekawe, sympatyczne znajomości. Już wiemy, że z wieloma osobami to dopiero początek naszej wspólnej drogi w kierunku kobiecego spełnienia i osiągania sobie wytyczonych celów.

A Ty? Kiedy dasz się poznać? ?


Podobne wpisy

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON