Właśnie zamykamy ostatni karton i już jesteśmy gotowe. Szybko zbieramy swoje torebki i w dłoń chwytamy szpilki. Mamy jeszcze trochę czasu, aby na miejscu przygotować się i dopiąć wszystko na ostatni guzik. Lista jak zwykle jest już zamknięta, więc pierwszych uczestniczek możemy się spodziewać chwilę przed 11…

Tak wygląda nasz poranek, gdy szykujemy się na nasze Śniadanie Biznesowe. Ostatnie odbyło się zwyczajowo na początku miesiąca – w pierwszy wtorek, czyli 2 października. Ugościły nas przestrzenie AC Hotel by Marriott w pobliżu wrocławskiego rynku.

Nasze przypuszczenia się sprawdzają i pierwsza uczestniczka rzeczywiście przybywa już na pół godziny przed planowanym oficjalnym rozpoczęciem spotkania. Za chwilę, po niej, po wypolerowanej posadzce przemierzają korytarzem kolejne piękne kobiety. I wtedy następuje ta magia, która jest wyczuwalna na każdym organizowanym przez Czerwoną Szpilkę spotkaniu – rozpoczynają się przyjazne rozmowy.

Uśmiechy rozprzestrzeniają się jak wirus

O tym mówi każda osoba, która choć raz zawitała na konferencję, spotkanie, szkolenie czy właśnie Śniadanie…

Kobiety zaczynają przyrządzać sobie ciepłe napoje, a razem z aromatem kawy w powietrzu unosi się mocno wyczuwalna woń życzliwości, sympatii i wzajemnej ciekawości. Jest to także wyzwanie dla nas, bo musimy po chwili zażegnać te wszystkie konwersacje, aby oficjalnie rozpocząć spotkanie. Wtedy Magdalena Szewczuk przedstawia plan, według którego odbędzie się to śniadanie.

Rozpoczynamy od zapoznania się z przygotowanym przez hotel bufetem. Krążymy wokół świeżych bułeczek, sałatek i słodkiego ciasta. Siadając przy stoliku, nawiązujemy relacje z naszymi towarzyszkami. Śmiechy i ożywione dyskusje dowodzą, że nasze Panie czują się komfortowo oraz swobodnie w trakcie tej części spotkania.

To dobra oznaka, ponieważ po posiłku przychodzi czas na przedstawienie się każdej uczestniczki z osobna. Mogą one zostać przy swoim stole lub wyjść na środek – liczy się komfort występującej. I po raz kolejny widzimy, że nasze śniadania przyciągają każdą kobietę przedsiębiorczą. Niezależnie od reprezentowanej branży.

Spotkasz tu humanistki, psycholożki, trenerki, prawniczki, księgowe, kosmetyczki, tancerki… Naprawdę długo można by wymieniać ?

Na zakończenie

Kilka słów od założycielki Czerwonej Szpilki – Magdaleny Szewczuk. Słuchamy na temat Klubu, co mają na celu te wszystkie organizowane przez nas spotkania i co mogą oznaczać dla Ciebie, jako kobiety stawiającej na rozwój, pasję i zaangażowanej w działanie. To doskonały moment na zadanie wszelkich pytań i dowiedzenie się więcej o planowanych przez nas kolejnych eventach.

Zanim Panie przejdą do ostatniej części – czasu na networking – losowanie z czerwonej kuli. Warto nosić ze sobą wizytówki, bo to właśnie one są wrzucane do niej przy wejściu! Szczęściara otrzymuje kosmetyczkę od naszego Partnera – Blue Nature.

To już ostatni przygotowany przez nas oficjalny element. Zapraszamy Panie do rozmów i wymiany kontaktów. A do tego naszych uczestniczek nie trzeba namawiać. Wszystkie chętnie podnoszą się z krzeseł i wędrują między stołami, by uścisnąć każdą dłoń.

I tak kolejne spotkanie zmierza ku końcowi przy gwarze rozmów, pięknych uśmiechach i stukocie szpilek…

Na szczęście zdjęcia zostają z nami na zdecydowanie dłużej ?


Podobne wpisy

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON