Sobotnia konferencja Ladies Every Day już za nami. Tym razem spotkałyśmy się w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu, by wysłuchać eksperckich wykładów, nawiązać nowe kontakty i spędzić fantastyczną sobotę. Jak zwykle uczestniczki nie mogły narzekać na nudę – było tanecznie, energetycznie i z dużą ilością niespodzianek. A na zakończenie – kolacja VIP, podczas której nawiązało się wiele interesujących znajomości.

 Zdrowie, piękno, niezależność

Kobieta piękna, zdrowa, niezależna – oto temat przewodni konferencji Ladies Every Day. Uczestniczki wysłuchały wykładów na temat kreatywności, niezależności finansowej, zdrowego odżywiania oraz Facefitness. Wykłady połączone były z elementami warsztatowymi, zatem bierne siedzenie na swoim miejscu nie wchodziło w grę.  Na każdym stole panie znalazły arkusze papieru oraz pisaki – oznaczało to więc, że sobotni dzień nie zostanie spędzony zwyczajnie. Kreatywność była pobudzana do granic możliwości – a efekty działań udowodniły, jak wszystkie bardzo się od siebie różnimy, jak każda z nas inaczej patrzy na świat i jak bardzo jest wyjątkowa. Po całym dniu konferencji panie dumnie prezentowały swoje prace.

 warsztaty podczas ladies Every Day

Na tym jednak lista nietypowych zadań się nie kończy. Organizatorka konferencji – Magdalena Szewczuk, po każdym wykładzie zachęcała panie do wspólnej zabawy – były więc tańce, zabawy networkingowe, ćwiczenia na podnoszenie pewności siebie. Oprócz tego program zakładał warsztaty Facefitness, podczas których Patrycja Kondracka uczyła poprawnie wykonywać ćwiczenia mięśni twarzy, które wykonywane regularnie pozwalają zredukować zmarszczki i zachować młodość na długie lata. Zwieńczeniem konferencji były natomiast warsztaty na temat ekspresji kobiecości. Magdalena Zachariasiewicz pokazała, w jaki sposób poprawnie chodzić w szpilkach, aby podkreślić swoją kobiecość i piękno. Dzięki temu panie mogły poczuć się jak modelki Victoria’s Secret.

 konferencja we wrocławiu

warsztaty Facefitness

Facefitness podczas konferencji Ladies Every Day

Panel “Biznes z pasją”

Oprócz wykładów i warsztatów, odbył się również panel „Biznes z pasją”. Magdalena Szewczuk poprowadziła inspirującą rozmowę z trzeba kobietami, które wzięły pełną odpowiedzialność za swoje życie i postanowiły otworzyć własny biznes. Gośćmi Magdy była Magdalena Zachariasiewicz – założycielka Klubu Tańca EXTRA, Joanna Zielińska – prezes spółki Help 4 Her oraz Ewa Ozga – założycielka stowarzyszenia Mówimy NIEboRAKOWI. Panie opowiadały o swoich projektach, o początkach swojej drogi do sukcesu. Opowiadały również o tym, co wpłynęło na ich decyzje o podjęciu odważnych decyzji – było zatem wzruszająco, inspirująco i motywacyjnie.

 inspirująca konferencja Ladies Every Day

 Prezenty dla uczestniczek

Konferencja Ladies Every Day była wyjątkowa również dzięki Partnerom wydarzenia, którzy przekazali prezenty dla uczestniczek. Dzięki temu wiele z pań wyszło z sali nie tylko z bagażem nowej wiedzy, ale również z wartościowymi upominkami, wśród których wymienić można np. torbę marki Tommy Hilfiger o wartości 400 zł czy portfel o wartości 200 zł, przekazane przez portal Domodi. Przerwy kawowe natomiast wzbogaciły sałatki i zdrowe deserki od cateringu dietetycznego LightBox oraz koktajle od Cherry Lounge & Restaurant, gdzie również odbyła się kolacja dla VIPów.

prezenty od Domodi

Union Investment TFI

3 czerwca obfitował w wiele zadań, niespodzianek, mnóstwo wiedzy i pozytywnych emocji. W takiej atmosferze nawiązało się wiele ciekawych znajomości, które – mamy nadzieję – utrzymają się na długo. Widząc jednak atmosferę, która panowała zarówno podczas konferencji, jak i podczas kolacji VIP – jesteśmy pewne, że może z tego zrodzić się wiele mocnych przyjaźni oraz efektywnych współpracy.

 

 Dziękujemy Partnerom za współpracę podczas konferencji! 

 konferencja ladies every day

UWAGA! Z okazji Dnia Matki darmowa wysyłka, a przy zakupach powyżej 100 zł notes "Zatrzymane w czasie" zupełnie za darmo! Jak skorzystać z promocji? Dodaj kupowane produkty o wartości minimum 100 zł oraz notes i wpisz kod promocyjny "notes" na stronie koszyka! Zamknij