Dla tych z Was, którzy 10. grudnia 2017 byli z Czerwoną Szpilką, niedziela minęła pod hasłem konferencji Ladies Every Day. Kolejny raz mięliśmy okazję spotkać się we wnętrzach hotelu Ibis Styles we Wrocławiu. Panele prowadzone przez naszych ekspertów i przekazana przez nich wiedza wypełniły czas uczestniczkom, ale nie zabrakło też miejsca na praktyczne ćwiczenia i oczywiście dobrą zabawę. Zwieńczeniem tego energetycznego dnia, niczym wisienka na torcie, była premiera książki Izabeli Jagosz „Buty na stole”. Tradycyjnie nie było czasu na nudę, za to pozytywnym emocjom, kreatywnym pomysłom
i niespodziankom nie było końca.

Tuż przed rozpoczęciem konferencji uczestniczki miały czas na zapoznanie się ze sobą i wymianę kontaktów. Natomiast, kiedy nasza organizatorka – Magdalena Szewczuk weszła na scenę, był to znak, że rozpoczął się pierwszy panel pt. Kreatywny warsztat planowania swojej przyszłości. Zaplanuj aż 5 lat do przodu!. Magda w kilku krokach pokazała, jak ważne jest wzięcie spraw i życia we własne ręce. To od nas samych zależy, jak je spędzimy. To my decydujemy, czy wciąż będziemy szukać wymówek i obarczać innych winą za wszelkie niepowodzenia. To w nas samych drzemie wewnętrzna siła, któ rą możemy przekuć na działanie, dzień po dniu i krok po kroku. Jeśli my sami tego nie zrobimy, nikt niczego nie zrobi za nas.

Wykorzystując na gorąco przekazaną przez Magdę wiedzę, uczestniczki oddały się „robótkom ręcznym” i buszując wśród kolorowych czasopism, własnych zdjęć i nożyczek utworzyły osobiste mapy marzeń. Wszystkie były kolorowe, motywujące i biła od nich prawdziwie piękna energia. Mamy nadzieję, że mapy już wiszą w Waszych domach
i każdego dnia inspirują Was do zrobienia kolejnego kroku, zbliżającego do wytyczonych celów i marzeń?!

Kolejny etap programu upłynął pod hasłem Savoir – vivre – poznaj sekret dobrych manier, elegancji i taktu, który poprowadziła kwintesencja stylu i oczywiście dobrych manier – Jadwiga Dębicka. Od pierwszych słów nasza prelegentka skupiła na sobie uwagę wszystkich. Chłonęłyśmy każdą informację dotyczącą zachowania w sytuacjach, w jakich znajdujemy się niemal każdego dnia.  Zostałyśmy wprowadzone w świat manier, o których, jak się okazuje, wciąż wiemy za mało. Nie wiemy jak Wy, ale my mamy ochotę na więcej, bo czujemy niedosyt! Kolejne spotkanie z Jadwigą jest chyba tylko kwestią czasu.

Popołudniowe wystąpienia skupiły uwagę uczestników na coraz nam bliższych
i chyba śmiało można powiedzieć – niezbędnych w budowaniu marki – Social Mediach. Do krótkiego romansu z Instagramem zaprosiła nas – Marta Kaczmarski, a świat Facebooka przybliżył – Kamil Szerszeński. W obu przypadkach wiedza była niezwykle cenna
i przekazana w bardzo rzetelny i praktyczny sposób. Idąc za radami naszych ekspertów, profile uczestników będą przechodzić w najbliższym czasie liczne metamorfozy.

Konferencja Ladies Every Day była urozmaicona również dzięki partnerom wydarzenia. Przedstawicielka firmy Douglas opowiedziała krótko o trendach w makijażu, a reprezentantki Akademii Urody zaznajomiły nas z „Rytuałem pielęgnacyjnym w trzech krokach”. O prezent w postaci TOYOTY C-HR! z pełnym bakiem na weekend zadbał kolejny partner konferencji Toyota Nowakowski. Tym sposobem, dzięki naszym partnerom, uczestniczki wyszły z konferencji nie tylko z bagażem cennych informacji, ale również z upominkami, które sprawiły im dużo radości.

Podczas niedzielnego wydarzenia czekało na Was mnóstwo atrakcji oraz niespodzianek. Jedną z nich była premiera książki „Buty na stole”, w której poznajemy dalsze losy Igi, bohaterki Uczulonej na wino. Izabela Jagosz, autorka powieści uświetniła premierę swoim wystąpieniem motywacyjnym „Róbmy swoje, bez względu na okoliczności!. Nawet, jeśli setny raz słyszysz, że to, co chcesz, planujesz robić, jest według kogoś bez sensu. Droga, którą kroczysz jest Twoja – od początku do końca, więc idź nią według swoich zasad, pomysłów i decyzji.

Ponieważ grudzień jest urodzinowym miesiącem dla Czerwonej Szpilki nie mogło zabraknąć szampana i przepięknego tortu, który tego dnia odzwierciedlał okładkę premierowej książki – w tym miejscu podziękowania za efekt należą się cukierni Łyskawa z Krotoszyna.

Tym słodkim akcentem zakończyliśmy Ledies Every Day. Dzień, który obfitował w niezwykle ciekawie przekazaną i jak się okazało, wciąż potrzebną wiedzę, mnóstwo emocji, inspiracji i nowych znajomości. Konferencja spotkała się z Waszym pełnym zaangażowaniem, a to jest dla Nas najlepsze podziękowanie i dowód na to, że to, co robimy, jest dokładnie tym, czego potrzebujecie i szukacie. Z naszej strony dziękujemy wszystkim uczestniczkom za obecność, zaangażowanie i niepowtarzalną atmosferę. Mamy nadzieję, że niebawem znów się spotkamy, by tworzyć kolejny rozdział naszej wspólnej, „czerwono-szpilkowej” historii.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej fotorelacji na Facebooku!

UWAGA! Z okazji Dnia Matki darmowa wysyłka, a przy zakupach powyżej 100 zł notes "Zatrzymane w czasie" zupełnie za darmo! Jak skorzystać z promocji? Dodaj kupowane produkty o wartości minimum 100 zł oraz notes i wpisz kod promocyjny "notes" na stronie koszyka! Zamknij