Yana Vydavska Photography

Właścicielka firmy – Yana Vydavska 

POZNAJMY SIĘ:

Yana Vydavska
Właścicielka firmy:
Yana Vydavska Photography

+48 884 924 473 – EU
+38 063229 2744 – UA

wijaphoto@gmail.com

MOJE PROFILE:      

Yana pracuje jako profesjonalny fotograf od 2010 roku i jak sama mówi każda sesja fotograficzna jest dla niej bardzo ważna. Jej celem jest uchwycenie prawdziwych emocji i najszczerszych chwil.

Doskonałe oko, idealne wyczucie chwili, kreatywne podejście i radość z działania – tak można opisac Yanę, która na codzień zajmuje się fotografią i robi to z najwyższym profesjonalizmem. Nic dziwnego, że ludzie uwielbiają z nią pracować – jej zdjęcia zachwycają! Sztuka zawsze była ważną częścią jej  życia – studiowała na Akademii Sztuk pięknych i zdobyła dyplom w dziedzinie sztuk wizualnych.

Jako fotograf specjalizuje się fotografią ślubną, portretową, fotografią rodzinną i portretach biznesowych. Jest dostępna  nie tylko we wszystkich miastach Polskich, ale również całej Europy!

Połączyła pasję z pracą, dzięki czemu każde zlecenie realizuje z wielkim zamiłowaniem i energią, którą zaraża wszystkich wokół! Nie wyobraża sobie życia bez podróży, które ją inspirują i napędzają do działania. Uwielbia inspirować się prawdziwymi emocjami, uśmiechami, dobrymi filmami, książkami i pyszną kawą.

Jako fotograf specjalizuje się fotografią ślubną, portretową, fotografią rodzinną i portretach biznesowych. Jest dostępna  nie tylko we wszystkich miastach Polskich, ale również całej Europy!

Z przyjemnością zostanie twoim fotografem!

Klubowiczka Czerwonej Szpilki

WYWIAD

Masz pytanie? Chcesz, aby Yana Vydavska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Yaną!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON