Yana Vydavska Photography

Właścicielka firmy – Yana Vydavska 

POZNAJMY SIĘ:

Yana Vydavska
Właścicielka firmy:
Yana Vydavska Photography

+48 884 924 473 – EU
+38 063229 2744 – UA

wijaphoto@gmail.com

MOJE PROFILE:      

Yana pracuje jako profesjonalny fotograf od 2010 roku i jak sama mówi każda sesja fotograficzna jest dla niej bardzo ważna. Jej celem jest uchwycenie prawdziwych emocji i najszczerszych chwil.

Doskonałe oko, idealne wyczucie chwili, kreatywne podejście i radość z działania – tak można opisac Yanę, która na codzień zajmuje się fotografią i robi to z najwyższym profesjonalizmem. Nic dziwnego, że ludzie uwielbiają z nią pracować – jej zdjęcia zachwycają! Sztuka zawsze była ważną częścią jej  życia – studiowała na Akademii Sztuk pięknych i zdobyła dyplom w dziedzinie sztuk wizualnych.

Jako fotograf specjalizuje się fotografią ślubną, portretową, fotografią rodzinną i portretach biznesowych. Jest dostępna  nie tylko we wszystkich miastach Polskich, ale również całej Europy!

Połączyła pasję z pracą, dzięki czemu każde zlecenie realizuje z wielkim zamiłowaniem i energią, którą zaraża wszystkich wokół! Nie wyobraża sobie życia bez podróży, które ją inspirują i napędzają do działania. Uwielbia inspirować się prawdziwymi emocjami, uśmiechami, dobrymi filmami, książkami i pyszną kawą.

Jako fotograf specjalizuje się fotografią ślubną, portretową, fotografią rodzinną i portretach biznesowych. Jest dostępna  nie tylko we wszystkich miastach Polskich, ale również całej Europy!

Z przyjemnością zostanie twoim fotografem!

Klubowiczka Czerwonej Szpilki

Masz pytanie? Chcesz, aby Yana Vydavska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Yaną!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON