W Ręce Dzieło

Właścicielka firmy – Wiesława Chorążewska

POZNAJMY SIĘ:

Wiesława Chorążewska
Właścicielka firmy:
W Ręce Dzieło

+48 605 331 207

ul. Braniborska 58-68
53-680 Wrocław 

MOJE PROFILE:   

 

Pranie i renowacja dywanów to sztuka, którą Wiesława Chorążewska udoskonala od wielu lat. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wiedząc jak wiele czasu, uwagi, umiejętności i doświadczenia wymaga czyszczenie i naprawa dywanów stworzyła W Ręce Dzieło – dawniej Klinika Dywanów.

 

Zespół W Ręce Dzieło zdaje sobie sprawę jak ważny jest dywan oraz kilim, dlatego poświęcają im tyle czasu i uwagi na jaką zasługują. W zależności od rodzaju włókna przechodzi on klika różnych etapów, które zapewniają mu bezpieczeństwo oraz dają najlepszy efekt czyszczenia lub naprawy.

Są mistrzami przędzenia i tkania i nie ma dla zespołu W Ręce Dzieło rzeczy niemożliwych! Dziura w dywanie? Konieczność dorobienia frędzli? Nie ma problemu! Twój dywan czy kilim po odpowiednim przędzeniu, farbowaniu i uzupełnieniu ubytków będzie jak nowy.

Nowością w ofercie firmy jest tkanie dywanów, kilimów oraz chust na tri i tetraloom-ie oraz krośnie.
W Ręce Dzieło posiada nie tylko wiedzę oraz doświadczenie w czyszczeniu i renowacji, ale także szacunek dla cennych rzeczy. Kiedy potrzebny jest wyspecjalizowany zespół doświadczonych osób do czyszczenia lub naprawy dywanu wybór jest prosty – W Ręce Dzieło.

Ze względu na bogate doświadczenie oraz współpracę z polskimi i międzynarodowymi producentami dywanów zajmują się również profesjonalnym doradztwem w kwestii doboru odpowiedniego dywanu – zarówno nowego, jak i używanego. Ponadto przeprowadzają szkolenia przedsiębiorstwom z zakresu czyszczenia oraz konserwacji dywanów i wykładzin. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz kultywując tradycję organizują warsztaty przędzenia i tkania, zarówno dla osób i firm prywatnych, jak i placówek publicznych.

Jakość usług i wyniki są znakiem rozpoznawczym firmy.

Wiesia Chorążewska to kobieta, która w ciągu kilku lat stworzyła dynamicznie rozwijającą się firmę zajmującą się czyszczeniem i renowacją dywanów. Jej zawodową pasją są niestandardowe zamówienia. Zadowolenie klientów, dla których wykonała renowację ponad stuletniego kilimu, to jedno z jej licznych osiągnięć, a zarazem radość i motywacja do dalszej pracy.

Każdy właściciel dywanu i klient, korzystający z profesjonalnych usług jej Firmy, szybko może się przekonać, że jest osobą zaangażowaną, nastawioną na rozwiązywanie pojawiających się trudności. Poszukiwanie nowych rozwiązań, dążenie do perfekcji, terminowość w zakresie wykonywania usług,  to wyróżniki jej zawodowego działania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON