Klinika Dywanów

Właścicielka firmy – Wiesława Chorążewska

POZNAJMY SIĘ:

Wiesława Chorążewska
Właścicielka firmy
Klinika Dywanów

+48 605 331 207
+48 71 735 18 62
w.chorazewska@klinikadywanow.pl
pralnia@klinikadywanow.pl
ul. Rychtalska 8
50-304 Wrocław
MOJE PROFILE:   

Pranie i renowacja dywanów to sztuka, którą Wiesława Chorążewska udoskonala od wielu lat. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wiedząc jak wiele czasu, uwagi, umiejętności i doświadczenia wymaga czyszczenie i naprawa dywanów stworzyła Klinikę Dywanów.

 

Zespół Kliniki Dywanów zdaje sobie sprawę jak ważny jest dywan, dlatego poświęcają mu tyle czasu i uwagi na jaką zasługuje. W zależności od rodzaju włókna przechodzi on klika różnych etapów, które zapewniają mu bezpieczeństwo oraz dają najlepszy efekt czyszczenia lub naprawy.

Klinika Dywanów posiada nie tylko wiedzę oraz doświadczenie w czyszczeniu i renowacji, ale także szacunek dla cennych rzeczy. Kiedy potrzebny jest wyspecjalizowany zespół doświadczonych osób do czyszczenia lub naprawy dywanu wybór jest prosty – Klinika Dywanów.

Ze względu na bogate doświadczenie oraz współpracę z polskimi i międzynarodowymi producentami dywanów zajmują się również profesjonalnym doradztwem w kwestii doboru odpowiedniego dywanu. Ponadto przeprowadzają szkolenia przedsiębiorstwom z zakresu czyszczenia oraz konserwacji dywanów i wykładzin. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz kultywując tradycję organizują warsztaty przędzenia i tkania, zarówno dla osób i firm prywatnych, jak i placówek publicznych.

Jakość usług i wyniki są znakiem rozpoznawczym firmy.

Wiesia Chorążewska to kobieta, która w ciągu kilku lat stworzyła dynamicznie rozwijającą się firmę zajmującą się czyszczeniem i renowacją dywanów. Jej zawodową pasją są niestandardowe zamówienia. Zadowolenie klientów, dla których wykonała renowację ponad stuletniego kilimu, to jedno z jej licznych osiągnięć, a zarazem radość i motywacja do dalszej pracy.

Każdy Właściciel dywanu i Klient, korzystający z profesjonalnych usług jej Firmy, szybko może się przekonać, że jest osobą zaangażowaną, nastawioną na rozwiązywanie pojawiających się trudności. Poszukiwanie nowych rozwiązań, dążenie do perfekcji, terminowość w zakresie wykonywania usług,  to wyróżniki jej zawodowego działania.

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Wiesławą Chorążewską
Masz pytanie? Chcesz, aby Wiesława Chorążewska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Wiesią!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON