Biuro Podróży RAPALA

Travel Designer – Weronika Rąpała

POZNAJMY SIĘ:

Weronika Rąpała
Travel Designer w:
Biuro Podróży RAPALA

+48 726 233 322

w.rapala@biurorapala.pl

ul. Klasztorna 8
58-200 Dzierżoniów

ul. Kazimierza Pułaskiego 8 
58-100 Świdnica

MOJE PROFILE:    

 

Biuro podróży Rapala od ponad 25 lat istnieje na rynku turystycznym. Przez te wszystkie lata zdobyło rzeszę oddanych i usatysfakcjonowanych klientów.

Celem Biura podróży Rapala jest doradztwo w wyborze wymarzonych wakacji. Zależy im na dzieleniu się z klientami potwierdzonymi informacjami i sprawdzonymi miejscami, więc znaleźli na to sposób: nieustanne wyjazdy, szkolenia, poznawanie hoteli, krajów, ludzi, zakątków świata. Dzięki temu mają pewność, że wszystko, co polecają – przetestowali na sobie.

Osoby, które odwiedzają Biuro Podróży Rapala mogą mieć pewność, że hotel, który poleca kobiecy zespół, to ten sam, w którego restauracji jadł, w którego basenie pływał i przechadzał się pobliską plażą.

Czymś, co wyróżnia biuro podróży Rapala  spośród innych biur, jest ich znajomość krajów, ich najatrakcyjniejszych miejsc, z restauracjami, barami, klifami, aquaparkami i innymi turystycznymi atrakcjami.

Podstawą działalności biura jest współpraca z największymi, najrzetelniejszymi touroperatorami takimi jak: Nowa Itaka, Rainbow Tours, Neckermann, Wezyr, Grecos, SunFun. Kilkanaście lat współpracy z nimi owocuje korzyścią w postaci świetnej znajomości ich oferty – co umożliwia sprzedaż ich pakietów. Tak też powstało grono stałych klientów biura podróży Rapala, którzy przez lata decydowali się na tego rodzaju wyjazdy. Najszybsza, najpewniejsza i najłatwiejsza wersja wyjazdów spakietowanych to grunt funkcjonowania biura Rapala.

Weronika Rąpała od zawsze zakochana jest w innych kulturach i fascynującym świecie, a przede wszystkim w Hiszpanii, gdzie przez wiele lat mieszkała i pracowała. To właśnie tam skończyła studia.

Teraz zaraża innych pasją do podróżowania i inspiruje do odpowiedniego odkrywania świata. Doskonale wie, że podróże przestają być luksusowym produktem dla wybranych i są codziennością naszych czasów. Biuro Podróży Rapala ma misję spełniania podróżniczych marzeń swoich klientów.

Masz pytanie? Chcesz, aby Weronika Rąpała podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Weroniką!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w ekskluzywnym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON