Chronię, bo kocham – Ubezpieczenia na życie i zdrowie

Senior Life Protection Advisor – Beata Pochwałowska

POZNAJMY SIĘ:

Beata Pochwałowska
Senior Life Protection Advisor w firmie:
Unum Życie TUiR S.A.

+48 691 391 892

beata.pochwalowska@unum.pl

ul. Dąbrowskiego 44,
50-457, Wrocław

MOJE PROFILE:   

Proste, racjonalne i praktyczne – takie powinny być ubezpieczenia na życie. Rozwiązania, jakie proponuje Beata Pochwałowska to optymalne i efektywne zabezpieczenie finansowe na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Skorzystaj z mądrych rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb.

Beata Pochwałowska specjalizuje się w zabezpieczaniu życia, zdrowia i gwarantowanej przyszłości emerytalnej. Ceni nade wszystko uczciwość. Standard jej pracy gwarantuje niezobowiązujące spotkanie, po którym decyzja zawsze należy do Klienta.

Nie jest sztuką posiadać ubezpieczenie na wypadek tylko samej śmierci-to dziś już nie wystarcza. Dobre ubezpieczenie zabezpiecza nas i tych, których kochamy na każdą ewentualność związaną z życiem, na wypadek krótkiego i długiego życia……jak również na wypadek zmagania się ze zdrowiem. Tu nie ma taryfy ulgowej!

Zapraszamy do kontaktu z Beatą, aby wspólnie pochylić na tym ważnym tematem zabezpieczenia. Z ogromną przyjemnością opowie, posłucha i pomoże.

Beata jest doświadczonym Agentem Ubezpieczeniowym. Oferuje uczciwość i pomoc w dopasowaniu najlepszego rozwiązania ubezpieczeniowego. Rozwiązanie, które zabezpieczy tych, których kochamy, ale również nas na wypadek utraty zdrowia. Rozwiązanie, które może zabezpieczyć teraźniejszość, ale i też przyszłość, emeryturę na starość.

Mieć charakter kota, serce gołębia i siłę lwa to połączenie najlepiej oddawałoby dążenie do założonych sobie celów i samorealizacji przez Beatę Pochwałowską.

Beata już od 10 lat jest specjalistą z zakresu ubezpieczeń na zdrowie i życie. Do ludzi, i także swoich klientów, podchodzi z wielkim sercem. Jej siłą jest profesjonalność i doświadczenie, które buduje dzięki słuchaniu ludzkich potrzeb.

Masz pytanie? Chcesz, aby Beata Pochwałowska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Beatą!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON