Chronię, bo kocham – Ubezpieczenia na życie i zdrowie

Senior Life Protection Advisor – Beata Pochwałowska

POZNAJMY SIĘ:

Beata Pochwałowska
Senior Life Protection Advisor w firmie:
Unum Życie TUiR S.A.

+48 691 391 892

beata.pochwalowska@unum.pl

ul. Dąbrowskiego 44,
50-457, Wrocław

MOJE PROFILE:   

Proste, racjonalne i praktyczne – takie powinny być ubezpieczenia na życie. Rozwiązania, jakie proponuje Beata Pochwałowska to optymalne i efektywne zabezpieczenie finansowe na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Skorzystaj z mądrych rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb.

Beata Pochwałowska specjalizuje się w zabezpieczaniu życia, zdrowia i gwarantowanej przyszłości emerytalnej. Ceni nade wszystko uczciwość. Standard jej pracy gwarantuje niezobowiązujące spotkanie, po którym decyzja zawsze należy do Klienta.

Nie jest sztuką posiadać ubezpieczenie na wypadek tylko samej śmierci-to dziś już nie wystarcza. Dobre ubezpieczenie zabezpiecza nas i tych, których kochamy na każdą ewentualność związaną z życiem, na wypadek krótkiego i długiego życia……jak również na wypadek zmagania się ze zdrowiem. Tu nie ma taryfy ulgowej!

Zapraszamy do kontaktu z Beatą, aby wspólnie pochylić na tym ważnym tematem zabezpieczenia. Z ogromną przyjemnością opowie, posłucha i pomoże.

Beata jest doświadczonym Agentem Ubezpieczeniowym. Oferuje uczciwość i pomoc w dopasowaniu najlepszego rozwiązania ubezpieczeniowego. Rozwiązanie, które zabezpieczy tych, których kochamy, ale również nas na wypadek utraty zdrowia. Rozwiązanie, które może zabezpieczyć teraźniejszość, ale i też przyszłość, emeryturę na starość.

Mieć charakter kota, serce gołębia i siłę lwa to połączenie najlepiej oddawałoby dążenie do założonych sobie celów i samorealizacji przez Beatę Pochwałowską.

Beata już od  2008 roku jest specjalistą z zakresu ubezpieczeń na zdrowie i życie. Do ludzi, i także swoich klientów, podchodzi z wielkim sercem. Jej siłą jest profesjonalność i doświadczenie, które buduje dzięki słuchaniu ludzkich potrzeb.

Masz pytanie? Chcesz, aby Beata Pochwałowska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Beatą!

SZKOLENIA CZERWONEJ SZPILKI

Umów się na konsultację biznesową online z Magdaleną Szewczuk | 1h

500 PLN

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?