Grażyna Ochenkowska
tel. 604263156
zdrowieiuroda11@gmail.com

Studio Zdrowia i Urody

Grażyna Ochenkowska od 25 lat w branży kosmetycznej, pomaga swoim klientkom wyglądać pięknie, czuć się doskonale i zarabiać pieniądze.

Pasjonatka życia w stylu Wellness. Autorka ćwiczeń z magnetyczną obręczą hula hoop oraz poradnika „Zdrowie i piękno”, jako diagnosta przyczynowy wykonuje badania diagnostyczne kwantowym rezonansem magnetycznym Scanner 3 D, pokazującym nieprawidłowości w organizmie.

Jest także Dyrektorem klubu Oriflame.

Grażyna Ochenkowska

 

Mam w sobie tyle energii, że uciekłam nowotworowi. Lubię wyzwania i nigdy się nie poddaje. Chętnie pomagam ludziom w potrzebie, jestem kobietą o wielu zawodach.

 

Przez wiele lat współpracowałam jako główna modelka Amoeny – prezentowałam stroje kąpielowe na forum medycznym i dla amazonek, jeżdżąc po całej Polsce. Byłam również modelką i fotomodelką firmy Alles, szyjącej bieliznę nie tylko dla amazonek.

 

Pracuję obecnie jako Instruktor Fitness, autor ćwiczeń, które chronione są prawami autorskimi. Jako amazonka i Instruktor fitness opracowałam te ćwiczenia, za które otrzymałam na piśmie gratulacje z Ministerstwa Zdrowia oraz od lekarzy rehabilitantów. Robiłam również pokazy na forum medycznym.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

13 + 14 =