Justyna Neumann
Studio Urody Double N
Bukowa 12
55-080 Smolec
+48 600 037 853
gabinet@doublen.pl
https://www.doublen.pl/

Studio Urody Double N w Smolcu koło Wrocławia to miejsce, gdzie znajdziesz urodę dla ciała i relaks dla ducha. Laureat plebiscytu MISTRZ URODY – SALON KOSMETYCZNY.

Double N to gabinet, w którym zabiegi wykonywane są w kameralnej atmosferze, z dbałością o każdy szczegół. Oferta obejmuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, okolic oczu, dłoni i stóp oraz ciała.

Studio Urody pracuje na najwyższej jakości kosmetykach marki Environ bazujących głównie na aktywnych formach witamin A,C i E, które są niezbędne dla pięknej i zdrowej skóry. Zabiegi uzupełnia oferta eko-makijażu mineralnego Jane Iredale oraz idealnie skomponowane suplementy dla skóry Advanced Nutrition Programme odżywiające ją od środka.

Nowoczesny, profesjonalny sprzęt wykorzystywany w gabinecie gwarantuje doskonałe efekty wykonywanych zabiegów.

Wizyta w Double N pozwala “złapać oddech” od natłoku codziennych spraw, odprężyć się i zrelaksować.

Zapraszamy do umawiania wizyt telefonicznie lub przez stronę : https://www.zapiszsie.com/salon/double-n

Justyna Neumann

Ukończyła studia ekonomiczne na Wydziale Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Jest dyplomowaną kosmetyczką po egzaminach państwowych zdanych z najwyższymi notami. Rozwija swoje pasje związane z kosmetyką i kosmetologią. Poszerza zdobytą do tej pory wiedzę, systematycznie uczestnicząc w kongresach kosmetologicznych i specjalistycznych szkoleniach.
Własny gabinet prowadzi od wiosny 2015 r. Współpracuje z dystrybutorami oferującymi profesjonalne kosmetyki światowych marek.
To, co robi, wykonuje zawsze z najwyższą starannością, najlepiej jak potrafi, starając się zachować najwyższe standardy jakości obsługi. Najważniejsze jest dla niej zadowolenie klienta.

 

Facefitness

Justyna Neumann
Studio Urody Double N
Bukowa 12
55-080 Smolec
+48 600 037 853
gabinet@doublen.pl
https://www.doublen.pl/

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

1 + 2 =