Ekaterina Taskaeva – Legault

Skarbiec Bachusa Sp. z o.o.
ul. Wilczycka 18
55-093 Kiełczów

Skarbiec Bachusa

Skarbiec Bachusa to historia miłości jej założycielki, Katii, do Francji i francuskich tradycji. Bez wątpienia jednym z istotnych aspektów bogatej i wielowiekowej francuskiej kultury jest wyśmienita kuchnia oraz wino – dwa elementy, które doskonale uzupełniają się wzajemnie. Dziś więc staramy się popularyzować w Polsce jakościowe wina z tej kolebki światowego winiarstwa i szerzyć ideę świadomego picia wina. Samodzielnie importujemy z Francji wybrane przez nas wina, a ich oferta rozrosła się obecnie do około 150 rodzajów, z różnych regionów Francji. Naszych klientów chcemy zaprosić w wirtualną, enologiczną podróż. Wraz z Bachusem możemy więc przenieść się do malowniczej Alzacji lub Doliny Loary, spróbować klasyków Bordeaux i Burgundii, cieszyć się tradycjami Szampanii lub upajać się południowym słońcem Langwedocji, a to wszystko w kieliszku wina. Temat francuskiego winiarstwa jest taki rozległy i interesujący, że każdego dnia uczymy się czegoś nowego, a naszą wiedzę i zamiłowanie staramy się przekazywać tutaj, w Polsce.

Co oferuje Skarbiec Bachusa?

  • Sprzedaż win dla klientów indywidualnych
  • Sprzedaż i dostawa win dla firm, restauracji, na imprezy okolicznościowe
  • Doradztwo i pomoc przy wyborze wina, dopasowanie win do dań i preferencji kupującego
  • Organizacja degustacji win
  • Szeroki wybór win francuskich z różnych regionów w rozsądnych cenach

Ekaterina Taskaeva – Legault

 

Urodziła się w Związku Radzieckim w Republice Rosyjskiej. Ciekawa świata i wychowana w zamkniętym kraju nie mogła dłużej czekać i wyruszyła w swoją drogę życia. W 1995 roku trafiła do Polski gdzie podjęła pracę, poznała swojego męża – Francuza i ukończyła studia na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Ze względu na jej pasję do wina powstał Skarbiec Bachusa.

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

7 + 3 =