Skarbiec Bachusa

Właścicielka firmy –  Ekaterina Taskaeva – Legault

POZNAJMY SIĘ:

Ekaterina Taskaeva – Legault
Właścicielka firmy:
Skarbiec Bachusa Sp. z o.o

+48 508 690 787
+48 783 573 323

wino@skarbiecbachusa.pl

ul. Wilczycka 18
55-093 Kiełczów

MOJE PROFILE:     

Skarbiec Bachusa to historia miłości jej założycielki, Katii, do Francji i francuskich tradycji. Bez wątpienia jednym z istotnych aspektów bogatej i wielowiekowej francuskiej kultury jest wyśmienita kuchnia oraz wino – dwa elementy, które doskonale uzupełniają się wzajemnie

Dziś Skarbiec Bachusa stara się popularyzować w Polsce jakościowe wina z tej kolebki światowego winiarstwa i szerzyć ideę świadomego picia wina. Samodzielnie importują z Francji wybrane wina, a ich oferta rozrosła się obecnie do około 150 rodzajów, z różnych regionów Francji.

Swoich klientów zapraszają w wirtualną, enologiczną podróż. Wraz z Bachusem możemy przenieść się do malowniczej Alzacji lub Doliny Loary, spróbować klasyków Bordeaux i Burgundii, cieszyć się tradycjami Szampanii lub upajać się południowym słońcem Langwedocji, a to wszystko w kieliszku wina.

Temat francuskiego winiarstwa jest taki rozległy i interesujący, że każdego dnia Katia uczy się czegoś nowego, a wiedzę i zamiłowanie stara się przekazywać tutaj, w Polsce.

Co oferuje Skarbiec Bachusa?

  • Sprzedaż win dla klientów indywidualnych
  • Sprzedaż i dostawa win dla firm, restauracji, na imprezy okolicznościowe
  • Doradztwo i pomoc przy wyborze wina, dopasowanie win do dań i preferencji kupującego
  • Organizacja degustacji win
  • Szeroki wybór win francuskich z różnych regionów w rozsądnych cenach

 

Katia urodziła się w Związku Radzieckim w Republice Rosyjskiej. Ciekawa świata i wychowana w zamkniętym kraju nie mogła dłużej czekać i wyruszyła w swoją drogę życia.

Przyjechała do Polski w 1995 roku, gdzie poznała swojego męża –  Francuza. Dzięki temu połączyła w naszym kraju dwie kultury – rosyjską i polską. Ukończyła studia na kierunku Stosunki Międzynarodowe.

Ze względu na jej pasję do wina, powstał Skarbiec Bachusa. Katia doskonale dobiera wina do okazji, pory dnia uwzględniając przy tym gust klienta.

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z​ Ekateriną Taskaevą – Legault.

Masz pytanie? Chcesz, aby Ekaterina Taskaeva – Legault podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Katią!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON