Ekaterina Taskaeva-Legault

Właścicielka firmy Skarbiec Bachusa

Ekaterina Taskaeva-Legault czerwona szpilka
POZNAJMY SIĘ:

Ekaterina Taskaeva-Legault
Właścicielka firmy:
Skarbiec Bachusa Sp. z o.o.

+48 508 690 787
+48 783 573 323

wino@skarbiecbachusa.pl

kobiety-prowadzące-biznes

ul. Wilczycka 18
55-093 Kiełczów

MOJE PROFILE:  

Skarbiec Bachusa to historia miłości jego założycielki, Katii, do Francji i francuskich tradycji. Bez wątpienia jednymi z istotnych aspektów bogatej i wielowiekowej francuskiej kultury są wyśmienita kuchnia oraz wino – dwa elementy, które doskonale się uzupełniają.

Dziś Skarbiec Bachusa stara się popularyzować w Polsce jakościowe wina z tej kolebki światowego winiarstwa i szerzyć ideę świadomego picia wina. Samodzielnie importuje z Francji wybrane wina, a jego oferta rozrosła się obecnie do około 150 rodzajów win z różnych regionów Francji.

Firma zaprasza swoich klientów w wirtualną, enologiczną podróż. Wraz z Bachusem możemy przenieść się do malowniczej Alzacji lub Doliny Loary, spróbować klasyków Bordeaux i Burgundii, cieszyć się tradycjami Szampanii lub upajać południowym słońcem Langwedocji, a to wszystko w kieliszku wina.

Temat francuskiego winiarstwa jest tak rozległy i interesujący, że każdego dnia Katia uczy się czegoś nowego, a wiedzę i zamiłowanie stara się przekazywać dalej, mieszkając tutaj, w Polsce.

Co oferuje Skarbiec Bachusa?

  • Sprzedaż win dla klientów indywidualnych.
  • Sprzedaż i dostawę win dla firm, restauracji, na imprezy okolicznościowe.
  • Doradztwo i pomoc przy wyborze wina, dopasowanie win do dań i preferencji kupującego.
  • Organizację degustacji win.
  • Szeroki wybór win francuskich z różnych regionów w rozsądnych cenach.
Ekaterina Taskaeva-Legault klub czerwonej szpilki

Katia urodziła się w Rosji. Wychowana w zamkniętym kraju, ale ciekawa świata nie mogła dłużej czekać i wyruszyła w podróż swojego życia. W 1995 roku przyjechała do Polski, gdzie poznała swojego obecnego męża – Francuza. Dzięki swojemu przyjazdowi połączyła w naszym kraju dwie kultury – rosyjską i polską. Ukończyła studia na kierunku stosunki międzynarodowe.

Ze względu na jej pasję do wina powstał Skarbiec Bachusa. Katia doskonale dobiera wina do okazji i pory dnia, uwzględniając przy tym gust klienta.

Posłuchaj wywiadu z​ Ekateriną Taskaevą – Legault.

Masz pytanie? Chcesz, aby Ekaterina Taskaeva – Legault podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Katią!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.