Protecta Sp. z o. o.
Olga Łukasiewicz
+48 604 175 934
olga.lukasiewicz@protecta.pl
http://protecta.pl

Protecta sp z o.o. została założona w marcu 2008 roku i jest członkiem grupy kapitałowej DSA Financial Group SA. Działalność firmy koncentruje się na zapewnieniu kompleksowych usług związanych z zabezpieczeniem naszych klientów od strony prawnej, finansowej, podatkowej i ubezpieczeniowej. Naszym głównym założeniem jest indywidualne podejście do każdego problemu oraz dostosowanie oferty do potrzeb poszczególnych klientów. Tym samym rola Protecty sp. z o. o. polega na dotarciu do klienta oraz bezpośredniej komunikacji z nim, dzięki czemu nie tylko poznajemy jego indywidualne potrzeby, ale również właściwie ukierunkowujemy dalsze kroki
w skomplikowanym i czasochłonnym procesie, jakim jest sukcesja.

Sukcesja to zagadnienie interdyscyplinarne, dlatego tylko wszechstronne podejście do doradztwa daje możliwość zniwelowania zagrożeń oraz zbudowania odpowiednich rozwiązań w zakresie zabezpieczenia przedsiębiorców pod kątem:

  • planowania spadkowego,
  • świadomego zarządzania majątkiem,
  • budowy planów sukcesji majątkowej w rodzinach i firmach.

Dzięki wdrożeniu odpowiednich instrumentów, pomagamy naszym klientom w świadomym zarządzaniu majątkiem, zabezpieczeniu firmy czy prowadzeniu finansów.

Olga Łukasiewicz

Doradca biznesowy w Protecta sp. z o. o.
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku zarządzanie. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na specjalizacji z zarządzania, a także Skarbnik Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

10 + 14 =