Ewelina Miśko-Pawłowska
RADCA PRAWNY
Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i wspólnicy sp.k.
Plac Strzelecki 25,
50-224 Wrocław

Prawo Kobiet

Radca Prawny – Ewelina Miśko-Pawłowska

Prawo Kobiet to pierwszy w Polsce serwis prawny stworzony z myślą o KOBIETACH, pomysłodawczynią projektu jest Ewelina Miśko-Pawłowska.

Ewelina Miśko-Pawłowska  jest radcą prawnym nieprzerwanie od roku 2009. Jej zadaniem jest  świadczenie pomocy prawnej tym, którzy jej potrzebują i którym potrafi pomóc. Poprzez szacunek, jakim darzy w jednakowym stopniu ludzi bez względu na poglądy i wartości, które reprezentują, należycie służy każdemu potrzebującemu.

Serwis PrawoKobiet.pl, to projekt, któremu przyświeca misja wsparcia KOBIET potrzebujących sprawnej i kompetentnej pomocy prawnej. Projekt obejmuje wsparcie prawne w różnych aspektach życia każdej KOBIETY. Fundamentem projektu jest pomoc prawna na gruncie: Kobieta i rodzina, Kobieta i praca, Kobieta i biznes oraz Kobieta a przemoc. Projekt zakłada szerzenie świadomości prawnej wśród kobiet oraz kompleksową pomoc prawną poprzez konsultacje i porady prawne, obsługę prawną oraz reprezentację procesową.

Zespół PrawoKobiet.pl składa się z prawników o szerokiej wiedzy prawniczej popartej bogatym doświadczeniem zawodowym. Działalności zespołu PrawoKobiet.pl przyświeca ambicja i marzenie zarazem – aby zostać osobistym doradcą prawnym dla wielu kobiet z różnych stron Polski, stworzyć miejsce przyjazne, w którym będzie im łatwej i raźniej zwalczać trudy życia codziennego, jakie napotykają w sferze prawa.

Ewelina Miśko-Pawłowska przez ponad 13 lat zarządzała działem prawnym w jednej w największych kancelarii windykacyjnych w Polsce. Zasiadała w radach nadzorczych spółek z branży finansowej. Od kilku lat z powodzeniem prowadzi własną kancelarię, w której pełni funkcję komplementariusza.
Dzięki realizacji zainteresowań z zakresu psychologii, doświadczeniu w wieloletniej pracy z ludźmi oraz ukończeniu Studium Mediacji stała się ekspertem w zakresie rozpoznawania i rozwiązywania sytuacji konfliktowych oraz w łagodzeniu i rozwiązywaniu sporów, jako mediator Ośrodka Mediacji przy OIRP Wrocław.

Ewelina Miśko-Pawłowska

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki upartych urwisów. „Ładuje” przysłowiowe „baterie”, odkrywając dotąd nieznane jej miejsca, relaksuje się, czytając dobrą powieść lub “spinningując”, radość czerpie, spędzając czas ze swoimi trzema chłopakami. Nigdy się nie nudzi. Wszędzie szuka czegoś, co byłoby inspirujące. Kocha życie i stara się przeżyć je jak najpiękniej.

Prawo Kobiet

Ewelina Miśko-Pawłowska
RADCA PRAWNY
Plac Strzelecki 25,
50-224 Wrocław
+48 501 689 076
71 661 09 99
e.miskopawlowska@kprawnamp.pl
www.kprawnamp.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

4 + 4 =