Magdalena Głodek-Marciniak,
mgr dietetyki, trener personalny
tel 605-362-150
magda@pogromcykilogramow.pl
www.pogromcykilogramow.pl

Miejsce konsultacji i treningów:
Centrum Fizjoterapii i Treningów Personalnych FSM
ul. życzliwa 13 c, Wrocław

Poradnia Zdrowego Odżywiania i Treningu „Pogromcy Kilogramów”

 

Nazywam się Magdalena Głodek-Marciniak. Jestem trenerem personalnym, doradcą żywieniowym oraz mgr dietetyki. Na co dzień prowadzę swoich podopiecznych treningowo i dietetycznie, co pomaga im w długotrwałej zmianie nawyków. Współpracuję z osobami, które chcą poprzez trening i żywienie zadbać o swoją sylwetkę, ale także takimi, którzy chcą poprawić swój stan zdrowia. Podczas mojej pracy skupiam się na dopasowaniu strategii żywieniowej i treningowej, nie tylko do stanu zdrowia moich podopiecznych, ale także ich stylu życia. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie długotrwale zmienić nawyki oraz w szybkim czasie zobaczyć upragnione efekty. Robię to, ponieważ chcę wykorzystując swoją wiedzę zaszczepić zdrowe nawyki u moich podopiecznych.

 

Magdalena Głodek-Marciniak

Dietetyk, trener personalny, szkoleniowiec, ale przede wszystkim żona i mama. Wszystkiemu, co robię, oddaję się w 100 %, bo moja praca jest moją pasją. Wiem, że w życiu najważniejszy jest balans i pozwalam sobie i moim podopiecznym na odrobinę szaleństwa i kawałek czekolady.

 

Centrum Fizjoterapii i Treningów Personalnych FSM

Centrum Fizjoterapii i Treningów Personalnych FSM
ul. Życzliwa 13c, Wrocław

Dane kontaktowe:
tel 605-362-150
magda@pogromcykilogramow.pl
www.pogromcykilogramow.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

2 + 8 =