+48 512 129 930

Blue Nature jest marką należącą do firmy Betterware Polska, która oferuje najwyższej jakości produkty wellness, dzięki którym kompleksowo zadbasz o zdrowie, urodę i doskonałe samopoczucie. Produkty marki Blue Nature tworzone są w oparciu o najwyższej jakości naturalne składniki – wszystko po to, aby na co dzień skutecznie oczyszczaćchronićwzmacniać i pielęgnować Twój organizm. Staranny dobór składników sprawia, że nasze produkty idealnie odpowiadają potrzebom ludzi, którzy chcą czerpać z życia to, co najlepsze. Produkty marki Blue Nature są synonimem zdrowia i luksusu, na które każdy może sobie pozwolić. Dzięki nim wstąpisz do świata wellness – przywrócisz harmonię ciała i umysłu, ukoisz zmysły i zachowasz zdrowie i młodość na długie lata.Dołącz do naszego Klubu – zostań Ambasadorem marki Blue Nature i zyskaj przywilej korzystania ze wszystkich produktów w niższych cenach. Możliwości dla Ciebie:

  • OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY – możesz zostać Stałym Klientem i robić zakupy kiedy chcesz i za jaką kwotę chcesz.  W taki sposób ZAWSZE KUPUJESZ TANIEJ  23% (Produkty Betterware i Kosmetyki) 30% (Blue Nature)
  • ZYSK ZE SPRZEDAŻY – możesz zarabiać, polecając produkty innym. Wysokość natychmiastowego zysku zależeć będzie od Twoich zamówień.
  • ZYSK Z OBROTU – możesz wykorzystać Plan Marketingowy i zarabiać na początek od 3% do 15% z obrotu, który zostanie wygenerowany przez ludzi, których zaprosisz do współpracy.

Magdalena Szewczuk

Magdalena Szewczuk od 2002 roku jest związana ze sprzedażą bezpośrednią. Od 2007 roku skutecznie rozwija sieć konsumentów i kreuje Liderów, oferując pakiet korzyści, jakie daje współpraca z firmą Betterware. Wykorzystała w 100% plan marketingowy, który oferuje firma. Przeszła przez wszystkie szczeble planu marketingowego, stając się Diamentowym Dyrektorem Generalnym.  Być może teraz niewiele Ci to mówi, ale gdy zapoznasz się z planem marketingowym,sprawa będzie wyglądać inaczej. Jeśli chcesz:

  • korzystać z wyjątkowych produktów i kosmetyków,
  • zadbać o siebie i swoich najbliższych,
  • poprawić swój wygląd i swoje samopoczucie,
  • dowiedzieć się więcej na temat możliwości, jakie mogę Ci zaoferować,
  • dowiedzieć się skąd biorą się pieniądze w systemie marketingu sieciowego (MLM – multi-level marketing),
  • jak zarobić pierwsze 1000 zł razem z nami,

to… …bez względu na to, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu i promować zdrowe suplementy wśród swoich znajomych, czy tylko kupować je dla siebie z ogromną zniżką skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

15 + 11 =

UWAGA! Z okazji Dnia Matki darmowa wysyłka, a przy zakupach powyżej 100 zł notes "Zatrzymane w czasie" zupełnie za darmo! Jak skorzystać z promocji? Dodaj kupowane produkty o wartości minimum 100 zł oraz notes i wpisz kod promocyjny "notes" na stronie koszyka! Zamknij