Instytut Urody Perfect Image

Właścicielka firmy – Angela Centkowska

POZNAJMY SIĘ:

Angela Centkowska
Właścicielka firmy:
Perfect Image

+48 531 473 878

estesalon.angela@gmail.com

ul. Piesza 4
51-109, Wrocław

MOJE PROFILE:      

Wrocławski Instytut Urody Perfect Image ma w swojej ofercie, wszystko czego potrzebujesz, by cieszyć się idealnym wizerunkiem każdego dnia. Atrakcyjny look zapewnią Ci niesamowicie eleganckie, a przy tym trwałe stylizacje paznokci i rzęs, a pełnię zadowolenia z kondycji swojej skóry osiągniesz dzięki profesjonalnym i skutecznym zabiegom pielęgnacyjnym na twarz i ciało, całkowicie dopasowanym do Twoich potrzeb.

Zespół Perfect Image tworzą pasjonaci kosmetyki i kosmetologii, którzy podchodzą do swojej pracy z olbrzymim zaangażowaniem i absolutną precyzją. Są kompetentni, a przy tym przyjaźni, serdeczni i całkowicie skupieni na Kliencie i jego oczekiwaniach. Proponują rzetelne porady wizerunkowe i dopasowanie współczesnych trendów branży estetycznej do preferencji i wrodzonych predyspozycji.Chcą wydobyć na zewnątrz Twoje prawdziwe piękno i wspomóc Twoją kobiecą naturę.

Perfect Image oferuje kompleksowe usługi kosmetyczne i pełen zakres usług stylizacyjnych, które dodadzą Ci seksapilu i pewności siebie. Jednocześnie przyrzekają, że z każdego zabiegu wyjdziesz zrelaksowana i pełna optymizmu wobec codziennych wyzwań.

Angela Centkowska w życiu zawodowym jest doświadczoną i pełną zaangażowania profesjonalistką w zakresie kosmetologii. Jest instruktorem zabiegów kosmetologicznych. W życiu prywatnym: młoda mama. Pasjonatka psychologii, absolwentka Wyższych Studiow Psychologicznych.

To dla Angeli osobiste i szczególne wyróżnienie, gdy po wielu latach pracy w zawodzie kosmetologa i intensywnych szkoleniach, awansowa z kosmetologa na instruktora i może przekazywać swoją wiedzę mniej doświadczonym kosmetyczkom/kosmetologom.

„Żadna inna rzecz nie daje nam tyle spełnienia co pasja.
Szczęście, które dostajesz zupełnie za darmo”.
I w taki oto sposób, dzięki wyjątkowym Klientkom i zaangażowanym Kursantkom Angela doświadcza tego szczęścia codziennie. Dokłada szczególnej dbałości, by Klientki czuły się bezpiecznie i komfortowo. Aby dzień spędzony w gabinecie nie tylko dawał oczekiwane efekty zabiegów ale także relaksował i wyciszal. Ciężko i z oddaniem pracuje na ich zaufanie. To wszystko z należytą dbałością o najmniejsze detale, które determinują jakość i profesjonalizm świadczonym przez „Este Salon – Perfect Image” usług.

Klubowiczka Czerwonej Szpilki

Masz pytanie? Chcesz, aby Angela Centkowska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Angelą!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON