Instytut Urody Perfect Image

Właścicielka firmy – Angela Centkowska

POZNAJMY SIĘ:

Angela Centkowska
Właścicielka firmy:
Perfect Image

+48 531 473 878

estesalon.angela@gmail.com

ul. Piesza 4
51-109, Wrocław

MOJE PROFILE:      

Wrocławski Instytut Urody Perfect Image ma w swojej ofercie, wszystko czego potrzebujesz, by cieszyć się idealnym wizerunkiem każdego dnia. Atrakcyjny look zapewnią Ci niesamowicie eleganckie, a przy tym trwałe stylizacje paznokci i rzęs, a pełnię zadowolenia z kondycji swojej skóry osiągniesz dzięki profesjonalnym i skutecznym zabiegom pielęgnacyjnym na twarz i ciało, całkowicie dopasowanym do Twoich potrzeb.

Zespół Perfect Image tworzą pasjonaci kosmetyki i kosmetologii, którzy podchodzą do swojej pracy z olbrzymim zaangażowaniem i absolutną precyzją. Są kompetentni, a przy tym przyjaźni, serdeczni i całkowicie skupieni na Kliencie i jego oczekiwaniach. Proponują rzetelne porady wizerunkowe i dopasowanie współczesnych trendów branży estetycznej do preferencji i wrodzonych predyspozycji.Chcą wydobyć na zewnątrz Twoje prawdziwe piękno i wspomóc Twoją kobiecą naturę.

Perfect Image oferuje kompleksowe usługi kosmetyczne i pełen zakres usług stylizacyjnych, które dodadzą Ci seksapilu i pewności siebie. Jednocześnie przyrzekają, że z każdego zabiegu wyjdziesz zrelaksowana i pełna optymizmu wobec codziennych wyzwań.

Angela Centkowska w życiu zawodowym jest doświadczoną i pełną zaangażowania profesjonalistką w zakresie kosmetologii. Jest instruktorem zabiegów kosmetologicznych. W życiu prywatnym: młoda mama. Pasjonatka psychologii, absolwentka Wyższych Studiow Psychologicznych.

To dla Angeli osobiste i szczególne wyróżnienie, gdy po wielu latach pracy w zawodzie kosmetologa i intensywnych szkoleniach, awansowa z kosmetologa na instruktora i może przekazywać swoją wiedzę mniej doświadczonym kosmetyczkom/kosmetologom.

„Żadna inna rzecz nie daje nam tyle spełnienia co pasja.
Szczęście, które dostajesz zupełnie za darmo”.
I w taki oto sposób, dzięki wyjątkowym Klientkom i zaangażowanym Kursantkom Angela doświadcza tego szczęścia codziennie. Dokłada szczególnej dbałości, by Klientki czuły się bezpiecznie i komfortowo. Aby dzień spędzony w gabinecie nie tylko dawał oczekiwane efekty zabiegów ale także relaksował i wyciszal. Ciężko i z oddaniem pracuje na ich zaufanie. To wszystko z należytą dbałością o najmniejsze detale, które determinują jakość i profesjonalizm świadczonym przez „Este Salon – Perfect Image” usług.

Klubowiczka Czerwonej Szpilki

Masz pytanie? Chcesz, aby Angela Centkowska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Angelą!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON