Paulina Juśkiewicz

Wedding plannerka & event creatorka

POZNAJMY SIĘ:

Paulina Juśkiewicz

Wedding plannerka & event creatorka

+48 532 491 492

p.juskiewicz@promiseyou.pl

MOJE PROFILE:     

Paulina spełnia marzenia zawodowo! Na co dzień jest wedding plannerką i event creatorką. Koordynuje śluby, wesela, uroczystości rodzinne, eventy, konferencje oraz szkolenia. Kreuje przestrzeń i spełnia marzenia par młodych. Jest także CEO Dyrektor Zarządzającą w serwisie samochodowym i udowadnia, że kobiety mają moc większą niż konie mechaniczne.

Pomaga parom młodym śmiało realizować pomysły, jednocześnie dbając o ich budżety ślubne i portfele. Organizacja przyjęć i uroczystości to jej pasja, ale jest to też praca, która wymaga ogromnej determinacji, siły przebicia i zaangażowania oraz niezwykłej elastyczności i kreatywności w sytuacjach kryzysowych. Ponadto Paulina zarządza serwisem samochodowym, co wymaga dużej wytrwałości oraz skupienia, ale to właśnie dzięki temu nauczyła się szybko reagować na potrzeby i rozwiązywać problemy, a także kierować zespołem, wykorzystując potencjał pracowników i osiągać zamierzone cele.

Doświadczenie zdobywała w działach: handlowym, sprzedaży i operacyjnym, zarządzając flotami samochodowymi największych klientów kluczowych, międzynarodowych korporacji. Nabyła wtedy umiejętności z zakresu organizacji, negocjacji, budowania zespołów, optymalizacji i maksymalizacji wyników. Całą zdobytą wiedzę w branży motoryzacyjnej wykorzystuje dziś, organizując i koordynując uroczystości ślubne i innego rodzaju eventy, co daje jej ogromną satysfakcję.

Paulina została także edukatorką finansową projektu Kobiety i Pieniądze, aby dzielić się zdobytą wiedzą i swoimi doświadczeniami z innymi kobietami. Chce przekazywać niezbędną wiedzę z zakresu finansów osobistych i zarządzania budżetem domowym, dzięki czemu kobiety mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, zamiast godzinami samodzielnie poszukiwać informacji.

Od 14 lat jako menadżerka flot motoryzacyjnych udowadnia w branży motoryzacyjnej, że kobiety mają moc większą niż konie mechaniczne pod niejedną maską auta klasy premium. Obecnie zarządza serwisem samochodowym. Jak sama jednak mówi: „Nietrudno jest zmienić bieg na skrzyni biegów, sztuką jest wytworzyć więź pomiędzy Tobą a żywym stworzeniem”. Dlatego prywatnie stale podnosi umiejętności, jeżdżąc konno.

Ponadto Paulina udziela się charytatywnie – pomaga fundacjom ochrony zwierząt i schronisku, ponieważ zwierzęta nie powiedzą, kiedy dzieje im się krzywda. Podsumowuje: „Im więcej zarabiam, tym więcej mogę pomagać”.

Jej misją jest wspieranie kobiet w realizacji ich marzeń i planów, zarówno w biznesie, jak i rozwoju osobistym. Powtarza nieustannie: „Nigdy nie wątp w siebie i swoje umiejętności. Nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać”.

W biznesie ceni szczerość i uczciwość, a także elastyczność na potrzeby klienta. Natomiast w życiu kieruje się mottem: „Otaczaj się ludźmi, których kochasz, ale przebywaj w towarzystwie ludzi, którzy Cię inspirują, ponieważ OTOCZENIE MA ZNACZENIE”.

Jej autorytetem od zawsze jest Martyna Wojciechowska. Silna, odważna, niezależna, przecierała szlaki kobietom w motoryzacji, w której Paulina rozwijała swoją karierę. Jest także wrażliwa na potrzeby innych i wspiera inne kobiety – to też inspiruje i motywuje naszą klubowiczkę, która również pragnie rozwijać potencjał innych kobiet i dmuchać w ich skrzydła. Chce wspierać kobiety w ich drodze do niezależności. „My kobiety łączymy wiele ról i pełnimy wiele funkcji. Jesteśmy niesamowite i niezależnie od zawodu, jaki wykonujemy, powinnyśmy spełniać swoje marzenia i sięgać po więcej” – podkreśla.

W czasie wolnym Paulina jeździ konno – jak już zostało wspomniane, ćwiczy balet i czyta książki z rozwoju osobistego. Jest też pasjonatką planowania i organizacji, dlatego tak dobrze spełnia się w roli wedding plannerki. Ma śmiałe marzenia, dlatego nie wahała się ani chwili podjąć samodzielnej budowy domu.

Masz pytanie? Chcesz, aby Paulina Juśkiewicz podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Pauliną!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.