Monika Malinowska

POZNAJMY SIĘ:

Monika Malinowska

+48 601 659 226

malinowska2009@gmail.com

MOJE PROFILE:   

Pierwsze kroki we własnym biznesie Moniki Malinowskiej nie należały do łatwych. Wyznaczenie jasnych celów i niepoddanie się w dążeniu do ich realizacji wymagało konkretnego działania. Równie ważne okazało się zrozumienie, że istniejąca konkurencja nie jest niczym złym, a każdy biznes/projekt ma swojego klienta. Gdyby miała coś doradzić młodszej sobie, byłoby to: „Słuchaj własnej intuicji”.

Monika, z wykształcenia skrzypaczka i nauczycielka wychowania przedszkolnego, na co dzień realizuje się w dwóch obszarach pracy z drugim człowiekiem: organizuje warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku 4–12 lat i ich rodziców, a także oddaje się pracy z energią ciała i umysłu.

W tej pierwszej działalności różnorodna tematyka spotkań ma na celu rozwój kreatywności dzięki odkrywaniu świata wszystkimi zmysłami. Udział rodziców w warsztatach jest tutaj kluczowym elementem, ponieważ Monice bardzo zależy na budowaniu społeczności integrującej dzieci i ich rodziny.

Drugą działalnością jest dźwiękoterapia, którą w swojej przestrzeni Monika nazywa Dotykiem Misami. Prowadzi sesje indywidualne i grupowe masażu dźwiękiem misami tybetańskimi i innymi instrumentami. Podczas sesji szczególną uwagę zwraca na komfort swoich klientów. Prowadzi ich do stanu lekkości, relaksu i wyciszenia.

To w tych dwóch obszarach Monika w pełni się realizuje. Lubi kontakt z ludźmi i odkrywanie w nich pasje i zamiłowania. Ogromną radość i satysfakcję sprawia jej to, co może wnieść w ich życie.

Zapytana o osiągnięcia, wymienia je jednym tchem. Są to: współpraca z ośrodkami terapii uzależnień i prowadzenie w nich cyklicznych spotkań dźwiękoterapii; stała, aktywna grupa dzieci i ich rodziców, którzy biorą udział w comiesięcznych warsztatach artystycznych; prowadzenie sesji indywidualnych misami dla małych dzieci w wieku 1–5 lat, a także prowadzenie sesji dla psów.

Monika za misję swojej firmy przyjęła wspieranie najmłodszych w rozwoju kreatywności i umiejętności postrzegania świata zmysłami oraz stwarzanie przestrzeni dla klienta, w której za pomocą dźwięków i pracy z energią może on wprowadzić swoje ciało i umysł w stan głębokiego relaksu.

W biznesie Monika ceni niezależność, możliwości, samorozwój, ciekawość, odpowiedzialność, radość tworzenia oraz feedback od klientów. W życiu zaś kieruje się zasadą, że wszystko dzieje się tu i teraz i zależy od naszego stanu emocjonalnego. Każdą niekomfortową sytuację Monika odczytuje jako ważną informację.

W wolnych chwilach realizuje swoje hobby i w ten sposób również odpoczywa. Bliska jej sercu jest muzyka – szeroko pojęta. Monika uwielbia uczestniczyć w koncertach na żywo. Natomiast słońce, plaża i kontakt z wodą działają na nią relaksująco. W takich miejscach zawsze resetuje głowę.

Wśród jej marzeń jest stworzenie własnego miejsca rozwoju, w którym rodziny będą mogły tworzyć społeczność zrozumienia i empatii.

Masz pytanie? Chcesz, aby Monika Malinowska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Moniką!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.