Martyna Bała

Agent nieruchomości 

POZNAJMY SIĘ:

Martyna Bała

+48 665 556 551

MOJE PROFILE:     

Podążajcie za swoimi marzeniami – to hasło towarzyszy Martynie na co dzień. Jej misją jest odczarowanie negatywnego postrzegania zawodu agenta nieruchomości. Zależy jej, aby dawać realną wartość klientom i być skutecznym pośrednikiem.

Martyna zawsze była osobą ambitną: przez całe studia otrzymywała stypendium Rektora dla najzdolniejszych studentów i dwukrotnie ukończyła studia z wyróżnieniem. Jej marzeniem był doktorat i praca na uczelni, dlatego pisała wiele artykułów naukowych i występowała na konferencjach. Ma na swoim koncie 9 publikacji związanych z kierunkiem wykształcenia, a także e-booka o tematyce “Sprawozdawczość emisyjna z zakresu ochrony środowiska” i kurs online “BDO w pigułce”, które napisała dla jednej z firm, w których pracowała.

Jak sama twierdzi, początki były trudne. Martyna była osobą nieśmiałą, dużo spraw ją stresowało i je mocno przeżywała. Brakowało jej odwagi i pewności siebie, jednak zaczęła nad sobą pracować. W tym momencie jest na etapie, gdzie nie boi się wyznaczać celów i wytrwale dąży do ich realizacji. Zna swoją wartość i akceptuje samą siebie. Długo szukała tego, co chce w życiu robić, ale gdy trafiła w świat nieruchomości, wiedziała, że w pełni odnajdzie się w tej branży i zacznie osiągać sukcesy.

W swojej pracy Martyna uwielbia kontakt z ludźmi, a praca pośrednika to głównie nawiązywanie i budowanie nowych relacji. Twierdzi, że bycie otwartym na drugiego człowieka może odmienić nasze życie i postrzeganie świata. Oczywiście napotyka na różne wyzwania, jednak podejmuje je. Dzięki nowym wyzwaniom każdy dzień w pracy jest inny, każdy klient to inna historia i to właśnie dlatego uwielbia swój zawód.

Jej pasją są wędrówki górskie – obecnie zdobywa koronę Gór Polski. Lubi czytać książki rozwojowe, piec słodkości i spędzać czas z przyjaciółmi. Kocha szpilki! A kolor czerwony jest jej ulubionym kolorem. W naszym Klubie chce otaczać się kobietami, które wiedzą, czego chcą od życia, sięgają po swoje i nie boją się nowych wyzwań, a także wzajemnie wspierają się wiedzą i doświadczeniem.

Masz pytanie? Chcesz, aby Martyna Bała podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Martyną!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.