Linergistka, makijażystka, stylistka rzęs i brwi

Marta Michniewska

POZNAJMY SIĘ:

Marta Michniewska

Właścicielka
“Vizioun” Marta Michniewska

+48 535 111 281

MOJE PROFILE: 

Marta dołączyła do Klubu, ponieważ tak jak my wszystkie, uwielbia podejmować nowe wyzwania oraz kocha poznawać nowe osoby. Na co dzień inspiruje kobiety w odnalezieniu siebie i swojego piękna tego wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Kilkanaście lat temu podjęła nie lada wyzwanie – założyła własną działalność bez jakiegokolwiek wsparcia finansowego. A gdzie jest dzisiaj?

Mimo lęku i wielu wątpliwości, 16 lat temu podjęła decyzję, że chce się realizować w swojej pasji, jaką jest wizaż.

Po niełatwym okresie w swoim życiu, Marta wytyczyła sobie cel, który osiągała krok po kroku, idąc wytrwale do przodu. Choć, jak sama przyznaje, czasem się potykała, jednak dzielnie wstawała i szła dalej z podniesioną głową. Teraz sama wspiera kobiety w ich samodzielności, by szły po swoje marzenia i pragnienia, by nie bały się oceny innych i pamiętały, że są bardzo ważne.

Co Marcie sprawia największą radość i satysfakcję?
Uwielbia wydobywać piękno z kobiet! Dawać im poczucie zadowolenia i podnosić ich samoocenę. Uczucie, gdy widzi kobiety wychodzące z jej salonu pewne siebie, z większym poczuciem wartości, jest po prostu bezcenne. Marta pomaga im również wzrastać wewnętrznie, tak, by mentalnie i duchowo czuły się szczęśliwe i pełne euforii.

Marta w biznesie ceni rzetelność, umiejętność odnalezienia się w różnych sytuacjach, wychodzenie ze strefy komfortu, poczucie spełnienia, inwestowanie w ciągły rozwój i budowanie trwałych relacji.

Prywatnie nasza Klubowiczka jest samodzielną mamą wspaniałej córki, z którą najczęściej spędza swój czas wolny. Gdy nie pracuje (a tych chwil jest bardzo mało) to czyta, spaceruje, medytuje i spotyka się z bliskimi. Jej głównym marzeniem jest osiągnięcie niezależności finansowej, możliwość swobodnego zwiedzania świata i stworzenie upragnionej rodziny. Chciałaby stać się rozpoznawalną marką i dalej pomagać kobietom inspirując je do zmiany.

Masz pytanie? Chcesz, aby Marta Michniewska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Martą!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.