Marta Sidło

Konsultant ds. planowania finansowego | Doradca do spraw podatków, rachunkowości i ubezpieczeń społecznych

POZNAJMY SIĘ:

Marta Sidło

+48 793 222 391

sidlomarta@gmail.com 

MOJE PROFILE:      

Zaczynała jako asystentka głównego księgowego w dużej zagranicznej firmie i jednocześnie wdrażała się w tajniki zawodu. Wielką zaletą takiego początku była możliwość szlifowania zdolności językowych. Dziś, ćwierć wieku później, może poszczycić się ogromnym doświadczeniem, które zdobyła głównie dzięki swojej pracowitości.

Marta pracuje w swojej branży od 1998 roku, a rok temu postanowiła poszerzyć ofertę i została specjalistą do spraw planowania finansowego i ubezpieczeń firmy Prudential, w której odnotowała już pierwsze sukcesy. Otrzymała certyfikat Komisji Nadzoru Finansowego.

Szczyci się pozyskaniem do współpracy szerokiej rzeszy kontrahentów, w tym dużych firm prawa handlowego, a swoje cele realizuje nie po trupach, ale opierając się na szczerości i wzajemnej życzliwości. Zawodowo marzy się jej zmiana proporcji – oddelegowanie obowiązków księgowych i poświęcenie większej ilości czasu planowaniu finansowemu i ubezpieczeniom. Pragnie z powodzeniem realizować osobiste aspiracje i mocno stawia na rozwój osobisty.

Profesjonalizm jest największą wartością, którą Marta kieruje się w swojej pracy, a jednocześnie bardzo ceni sobie pracowitość i szczerość. Ta ostatnia nie zawsze jest dla ludzi wygodna. Imponują jej osoby, które osiągnęły swoje cele pomimo przeciwności losu. Gdyby mogła powiedzieć coś sobie sprzed lat, byłoby to: „Dąż do swoich celów, nie odpuszczaj w trudnych sytuacjach i kieruj większą uwagę na siebie”.

Kiedy nie pracuje, poświęca czas dzieciom, podróżom i uprawianiu fitnessu. Sukces finansowy ma jej pozwolić na bezpieczne i stabilne życie, w którym może się realizować dla przyjemności i samozadowolenia, a do Klubu dołączyła, żeby czerpać z kobiecej energii, rozwijać swoje social media przy wsparciu innych Klubowiczek i zawierać wspierające biznesowe znajomości.

Masz pytanie? Chcesz, aby Marta Sidło podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Martą!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2022 | Project design SHABLON