Marta Kaczmarski

Instagram Instruktor

POZNAJMY SIĘ:

Marta Kaczmarski
Instagram Instruktor

marta.kaczmarski@gmail.com

MOJE PROFILE:     

Marta Kaczmarski specjalizuje się w prowadzeniu Instagrama firmowego. Marta jest autorką szkoleń online na temat skutecznego budowania Insagrama dla firmy i marki osobistej oraz przebojowego szkolenia na temat tworzeniu filmów w Instagram Stories.

Mówią o mnie; Marta od Instagrama …

Pewnie dlatego, że emanuję głębokim uczuciem do tej platformy społecznościowej i ciągle o tym opowiadam w internecie i na salach szkoleniowych.

Nazywam się Marta Kaczmarski. 

Od zawsze uważam siebie za osobę ponadprzeciętnie bezpośrednią. Mąż twierdzi, że rozmawiam z obcymi przez telefon, jakbym ich znała od podstawówki. Kiedyś byłam bardzo poważna, ale mi przeszło, kiedy zakończyłam pracę w korporacji. Możesz to sobie wyobrazić ? 10 lat pracować jako szkoleniowiec w szarej garsonce ? No coż, kiedyś myślałam, że w tym zawodzie tak trzeba.

Zawodu nie zmieniłam, bo kto zrezygnowałby ze swojego powołania ? Zmieniłam tylko styl, ku radości moich studentów.  Prowadzę szkolenia z Instagrama dla właścicieli biznesów, którzy pragną istnienia swojej marki na Instagramie. Wiem, że na początku tej drogi można być kompletnie zagubionym, ale to już mój problem, żeby nauczyć…. 

A ja wiem jak uczyć nowych i trudnych rzeczy … 

Razem z Martą organizujemy praktyczne warsztaty z Instagrama – InstaWOW, które są dedykowane dla właścicieli firm, PR, marketing managerów, osób odpowiedzialnych za obsługę social mediów w firmie oraz dla wszystkich, którzy zastanawiają się, czy warto istnieć na Instagramie.

Potężna dawka wiedzy, praktyczne zajęcia oraz przydatne materiały – to wszystko na InstaWOW pod okiem naszego eksperta!

Zainteresowana warsztatami? Sprawdź, kiedy odbędą się najbliższe InstaWOW i zarezerwuj sobie miejsce!

Mentorka Czerwonej Szpilki

Masz pytanie? Chcesz, aby Marta Kaczmarski podzieliła się swoją ekspercką wiedzą?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Martą!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON

Marta Kaczmarski | Instagram Instruktor