Marta Kaczmarski

Instagram Instruktor

POZNAJMY SIĘ:

Marta Kaczmarski
Instagram Instruktor

marta.kaczmarski@gmail.com

MOJE PROFILE:     

Marta Kaczmarski specjalizuje się w prowadzeniu Instagrama firmowego. Marta jest autorką szkoleń online na temat skutecznego budowania Insagrama dla firmy i marki osobistej oraz przebojowego szkolenia na temat tworzeniu filmów w Instagram Stories.

Mówią o mnie; Marta od Instagrama …

Pewnie dlatego, że emanuję głębokim uczuciem do tej platformy społecznościowej i ciągle o tym opowiadam w internecie i na salach szkoleniowych.

Nazywam się Marta Kaczmarski. 

Od zawsze uważam siebie za osobę ponadprzeciętnie bezpośrednią. Mąż twierdzi, że rozmawiam z obcymi przez telefon, jakbym ich znała od podstawówki. Kiedyś byłam bardzo poważna, ale mi przeszło, kiedy zakończyłam pracę w korporacji. Możesz to sobie wyobrazić ? 10 lat pracować jako szkoleniowiec w szarej garsonce ? No coż, kiedyś myślałam, że w tym zawodzie tak trzeba.

Zawodu nie zmieniłam, bo kto zrezygnowałby ze swojego powołania ? Zmieniłam tylko styl, ku radości moich studentów.  Prowadzę szkolenia z Instagrama dla właścicieli biznesów, którzy pragną istnienia swojej marki na Instagramie. Wiem, że na początku tej drogi można być kompletnie zagubionym, ale to już mój problem, żeby nauczyć…. 

A ja wiem jak uczyć nowych i trudnych rzeczy … 

Razem z Martą organizujemy praktyczne warsztaty z Instagrama – InstaWOW, które są dedykowane dla właścicieli firm, PR, marketing managerów, osób odpowiedzialnych za obsługę social mediów w firmie oraz dla wszystkich, którzy zastanawiają się, czy warto istnieć na Instagramie.

Potężna dawka wiedzy, praktyczne zajęcia oraz przydatne materiały – to wszystko na InstaWOW pod okiem naszego eksperta!

Zainteresowana warsztatami? Sprawdź, kiedy odbędą się najbliższe InstaWOW i zarezerwuj sobie miejsce!

Mentorka Czerwonej Szpilki

Masz pytanie? Chcesz, aby Marta Kaczmarski podzieliła się swoją ekspercką wiedzą?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Martą!

SZKOLENIA CZERWONEJ SZPILKI

Umów się na konsultację biznesową online z Magdaleną Szewczuk | 1h

500 PLN

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?