HOMESTAGERKA WARSZAWA

Właścicielka – Marta Bednarczyk

Marta Bednarczyk Czerwona Szpilka
POZNAJMY SIĘ:

Marta Bednarczyk
Właścicielka
HOMESTAGERKA WARSZAWA

+48 501 525 918

marta@homestagerkawarszawa.pl

MOJE PROFILE:     

Marta jest idealnym przykładem na to, że w życiu nigdy nie jest za późno na zmiany! Czas pandemii był dla niej przełomowy, ale jak sama mówi, nie żałuje decyzji, którą wtedy podjęła. Porzuciła „bezpieczny” etat i znalazła nowy sposób na życie. Sposób, który daje jej niezwykłą satysfakcję, spełnienie, a przede wszystkim work-life balance, którego tak potrzebowała.

Życie zawodowe Marty przez ponad 20 lat było związane z bankowością korporacyjną, a ostatnie 10 lat zajmowała się finansowaniem nieruchomości komercyjnych. Miała przyjemność pracować z topowymi deweloperami na rynku nieruchomości i realizować z nimi ciekawe projekty. To doświadczenie dało jej bardzo dobrą znajomość rynku nieruchomości.

Obecnie Marta Bednarczyk jest home stagerką i zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, stylizuje wnętrza do sesji zdjęciowych oraz chętnie pomaga w dekorowaniu lub urządzaniu domów.

Marta w swojej ofercie ma szeroki wachlarz usług swoich oraz firm, z którymi współpracuje, aby dostarczyć klientowi kompleksowej usługi home stagingu. Jej praca z klientem zaczyna się od diagnozy stanu nieruchomości i określenia atutów wnętrza, które należy wyeksponować. Następnie przychodzi czas na analizę lokalnego rynku nieruchomości i prezentowanych tam ofert. Ma to na celu poznanie konkurencji i daje jej pogląd na to, co zrobić, aby oferta nieruchomości przygotowanej przez Martę wyróżniała się i była bardziej atrakcyjna od innych. Kolejnym ważnym krokiem jest zdefiniowanie klienta docelowego, bo inaczej urządza się wnętrza dla studentów, inaczej dla rodziny z małymi dziećmi, a jeszcze inaczej dla singla. Zadaniem Marty jest przygotować nieruchomość tak, by przyciągnąć największą liczbę potencjalnych nabywców z grupy docelowej.

 

Marta Bednarczyk Klub Czerwona Szpilka

Swoją ofertę Marta kieruje do inwestorów, fliperów i zapracowanych właścicieli nieruchomości na sprzedaż bądź wynajem. Są to ludzie zajęci sprawami zawodowymi i nie mają czasu na organizowanie remontu, szukanie dekoracji, a następnie najemcy lub klienta oraz prezentację swojej nieruchomości. Marta może ich w tym wyręczyć i zrobi to profesjonalnie i rzetelnie.

W swojej pracy ceni sobie szczerość, odpowiedzialność oraz nawiązywanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi. Do tego uśmiech na twarzy i pogoda ducha sprawiają, że ludzie lubią z nią pracować. Zawsze dąży do porozumienia i sytuacji win-win. Podczas przygotowywania wnętrz dla najemców zawsze kieruje się tym, żeby stworzyć dla nich dom. Największą nagrodą są dla niej komentarze, że właśnie tak się czują w jej realizacjach/projektach.

Marta ogromną wagę przykłada do niezależności finansowej. Docenia to, co ma, swoje przeżycia i doświadczenia, które ją ukształtowały i zmieniły. Dzięki nim odważyła się podjąć trudne decyzje i znalazła się tu, gdzie jest teraz.

Dumna mama Kuby i szczęśliwa partnerka Michała. Kobieta spełniona, która marzy o tym, by mieć czas na realizację swoich pasji oraz podróże z synem, by pokazać mu piękno świata.

W wolnym czasie czyta, ogląda filmy, fotografuje, ale też stara się znaleźć przestrzeń na samorozwój i poszerzanie wiedzy. W przyszłości Marta chce nadal rozwijać swoją markę i edukować ludzi, jak tworzyć swoje wnętrza, aby czuli się w nich dobrze.

Marta Bednarczyk Czerwona Szpilka Warszawa

WYWIAD

Masz pytanie? Chcesz, aby Marta Bednarczyk podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Martą!

SZKOLENIA CZERWONEJ SZPILKI

Umów się na konsultację biznesową online z Magdaleną Szewczuk | 1h

500 PLN

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?