Żukowska Treningi

Właściciel & trener personalny – Małgorzata Żukowska

POZNAJMY SIĘ:

Małgorzata Żukowska

Właściciel & trener personalny

Żukowska Treningi

+48 792 040 813
zukowskatreningi@gmail.com

Pro Studio Treningów Personalnych

ul. Bulwar Ikara 23

54-300 Wrocław

MOJE PROFILE:     

Żukowska Treningi to wrocławska firma wyspecjalizowana w treningu personalnym. Wizją przyświecającą jej funkcjonowaniu jest „Trening dla ciała. Trening dla duszy”. Trzon działalności firmy stanowią treningi personalne, treningi dla kobiet w ciąży i pilates. Dopełnieniem wyżej wymienionych usług są konsultacje zdrowotne i dietetyczne.

Małgorzata, właściciel firmy Żukowska Treningi, ma 15-letnie doświadczenie w branży fitness. W tym czasie zajmowała się treningami indywidualnymi i grupowymi. Dzięki tym formom pracy zyskała olbrzymie doświadczenie i jednocześnie nauczyła się, jak ważne jest zrozumienie indywidualnych oczekiwań swoich klientów.

Małgorzata połączyła swoją pracę z życiową pasją, dzięki czemu w każdy trening wkłada maksimum zaangażowania i energii. Chcąc przekazać swoim podopiecznym jak najwięcej tego, co wartościowe, każdego roku bierze udział w konferencjach i warsztatach, nieustannie ulepszając swój warsztat trenerski.

W swojej pracy ogromny nacisk kładzie na poprawę sylwetki i sprawności fizycznej oraz zbudowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Każdy podopieczny trenerki jest prowadzony według indywidualnego planu treningowego i dietetycznego – w zależności od tego, z jakiego poziomu startuje.

Misją Małgorzaty jest nie tylko poprawa wyglądu zewnętrznego, lecz także wnętrza każdego podopiecznego. Motto, którym kieruje się w życiu, to: „Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie” (H. Jackson Brown Jr).

WYWIAD

Posłuchaj rozmowy z Gosią Żukowską

Masz pytanie? Chcesz, aby Małgorzata Żukowska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Gosią!

SZKOLENIA CZERWONEJ SZPILKI

Umów się na konsultację biznesową online z Magdaleną Szewczuk | 1h

500 PLN

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?