Małgorzata Żukowska

Właściciel & trener personalny w Żukowska Treningi

Małgorzata żukowska czerwona szpilka

POZNAJMY SIĘ:

Małgorzata Żukowska

Właściciel & trener personalny

Żukowska Treningi

+48 792 040 813
zukowskatreningi@gmail.com
Fitness Academy Szybowcowa
ul. Szybowcowa 31
Wrocław
MOJE PROFILE:     

Żukowska Treningi to wrocławska firma wyspecjalizowana w treningu personalnym. Wizją przyświecającą jej funkcjonowaniu jest „Trening dla ciała. Trening dla duszy”. Trzon działalności firmy stanowią treningi personalne, treningi dla kobiet w ciąży i pilates. Dopełnieniem wyżej wymienionych usług są konsultacje zdrowotne i dietetyczne.

Małgorzata, właściciel firmy Żukowska Treningi, ma 15-letnie doświadczenie w branży fitness. W tym czasie zajmowała się treningami indywidualnymi i grupowymi. Dzięki tym formom pracy zyskała olbrzymie doświadczenie i jednocześnie nauczyła się, jak ważne jest zrozumienie indywidualnych oczekiwań swoich klientów.

Małgorzata połączyła swoją pracę z życiową pasją, dzięki czemu w każdy trening wkłada maksimum zaangażowania i energii. Chcąc przekazać swoim podopiecznym jak najwięcej tego, co wartościowe, każdego roku bierze udział w konferencjach i warsztatach, nieustannie ulepszając swój warsztat trenerski.

Małgorzata żukowska czerwona szpilka

W swojej pracy ogromny nacisk kładzie na poprawę sylwetki i sprawności fizycznej oraz zbudowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Każdy podopieczny trenerki jest prowadzony według indywidualnego planu treningowego i dietetycznego – w zależności od tego, z jakiego poziomu startuje.

Misją Małgorzaty jest nie tylko poprawa wyglądu zewnętrznego, lecz także wnętrza każdego podopiecznego. Motto, którym kieruje się w życiu, to: „Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie” (H. Jackson Brown Jr).

Małgorzata żukowska czerwona szpilka klub

WYWIAD

Posłuchaj rozmowy z Gosią Żukowską

Masz pytanie? Chcesz, aby Małgorzata Żukowska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Gosią!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.