Żukowska Treningi

Właściciel & Trener personalny – Małgorzata Żukowska

POZNAJMY SIĘ:

Małgorzata Żukowska
Właściciel & Trener personalny
Żukowska Treningi

+48 792 040 813

zukowskatreningi@gmail.com

Pro Studio Treningów Personalnych
ul. Bulwar Ikara 23
Wrocław

MOJE PROFILE:     

Żukowska Treningi to wrocławska firma wyspecjalizowana w treningu personalnym. Wizją przyświecającą działalności firmy jest „Trening dla ciała. Trening dla duszy”. Trzon działalności stanowią: treningi personalne, treningi dla kobiet w ciąży i pilates. Dopełnieniem wyżej wymienionych usług są konsultacje zdrowotne i dietetyczne.

Małgorzata, właściciel Żukowska Treningi, ma 15-letnie doświadczenie w branży fitness. W tym czasie zajmowała się treningami indywidualnymi i grupowymi. Dzięki tym formom pracy zyskała olbrzymie doświadczenie, jednocześnie ucząc się jak ważne jest zrozumienie indywidualnych oczekiwań swoich klientów.

Małgorzata połączyła swoją pracę z życiową pasją, dzięki czemu w każdy trening wkłada maksimum zaangażowania i energii. Chcąc przekazać swoim podopiecznym jak najwięcej wartości, każdego roku bierze udział w konferencjach i warsztatach, bezustannie ulepszając swój warsztat trenerski.

 

W swojej pracy ogromny nacisk kładzie na poprawę sylwetki i sprawności fizycznej oraz zbudowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Każdy podopieczny trenerki prowadzony jest indywidualnym planem treningowym i dietetycznym – w zależności od jakiego poziomu startuje.

Jej misją jest nie tylko poprawa wyglądu zewnętrznego, ale również wnętrza każdego podopiecznego. Motto, którym kieruje się w życiu: „Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie” H. Jackson Brown Jr.

WYWIAD

Posłuchaj rozmowy z Gosią Żukowską

Masz pytanie? Chcesz, aby Małgorzata Żukowska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Gosią!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON