Żukowska Treningi

Właściciel & Trener personalny – Małgorzata Żukowska

POZNAJMY SIĘ:

Małgorzata Żukowska
Właściciel & Trener personalny
Żukowska Treningi

+48 792 040 813

zukowskatreningi@gmail.com

Pro Studio Treningów Personalnych
ul. Bulwar Ikara 23
Wrocław

MOJE PROFILE:      

Żukowska Treningi to wrocławska firma wyspecjalizowana w treningu personalnym. Wizją przyświecającą działalności firmy jest „Trening dla ciała. Trening dla duszy”. Trzon działalności stanowią: treningi personalne, treningi dla kobiet w ciąży i pilates. Dopełnieniem wyżej wymienionych usług są konsultacje zdrowotne i dietetyczne.

Małgorzata, właściciel Żukowska Treningi, ma 15-letnie doświadczenie w branży fitness. W tym czasie zajmowała się treningami indywidualnymi i grupowymi. Dzięki tym formom pracy zyskała olbrzymie doświadczenie, jednocześnie ucząc się jak ważne jest zrozumienie indywidualnych oczekiwań swoich klientów.

Małgorzata połączyła swoją pracę z życiową pasją, dzięki czemu w każdy trening wkłada maksimum zaangażowania i energii. Chcąc przekazać swoim podopiecznym jak najwięcej wartości, każdego roku bierze udział w konferencjach i warsztatach, bezustannie ulepszając swój warsztat trenerski.

 

W swojej pracy ogromny nacisk kładzie na poprawę sylwetki i sprawności fizycznej oraz zbudowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Każdy podopieczny trenerki prowadzony jest indywidualnym planem treningowym i dietetycznym – w zależności od jakiego poziomu startuje.

Jej misją jest nie tylko poprawa wyglądu zewnętrznego, ale również wnętrza każdego podopiecznego. Motto, którym kieruje się w życiu: „Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie” H. Jackson Brown Jr.

Klubowiczka Czerwonej Szpilki

Masz pytanie? Chcesz, aby Małgorzata Żukowska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Gosią!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON