Małgorzata Osuch

Prezes & Stylistka w “A La Moda Style”

kursy-online
POZNAJMY SIĘ:

Małgorzata Osuch
Prezes & Stylistka firmy
A La Moda Style Sp. z o.o.

+48 512 062 814

malgorzata.osuch00@gmail.com

kobiety-prowadzące-biznes
  1. Pasaż Grunwaldzki, pl. Grunwaldzki 22, 50-363 Wrocław
  2. Ferio Gaj, ul. Świeradowska 51-57, 50-559 Wrocław

MOJE PROFILE:

A La Moda Style to miejsce, gdzie Małgorzata Osuch dba o każdy szczegół Twojego wizerunku. Sieć sklepów oferuje odzież wizytową, okolicznościową, biznesową oraz wygodny casual.

A La Moda Style posiada towar najwyższej jakości od polskich producentów, dzięki czemu wspiera nasz krajowy rynek. Stylizuje panie w każdym przedziale wiekowym, ponieważ pozwala jej na to szeroki wachlarz asortymentu. Oferuje profesjonalne podejście oraz indywidualne doradztwo na najwyższym poziomie. W jej butiku można znaleźć rozmiary od 34 do 54, co pozwala zadowolić najbardziej wymagającą klientkę i wystylizować ją tak, aby czuła się piękna i stylowo ubrana.

Co wyróżnia A La Moda Style? Przeróbki krawieckie i bezpłatne doradztwo stylistki.

jak-zacząć-biznes-dom-mody

Małgorzata Osuch jest stylistką oraz kreatorką wizerunku. Doskonali image osób świadomych jego roli. Porządkuje i tworzy na nowo garderobę, kierując się indywidualnymi potrzebami swoich klientów. Uwielbia przeprowadzać metamorfozy i towarzyszyć w świadomych i racjonalnych zakupach. Prowadzi również warsztaty oraz indywidualne konsultacje. Celem Małgosi jest inspirowanie oraz poprawianie samopoczucia klienta dzięki stworzeniu dobrego, spójnego i stylowego wizerunku. To, czym się zajmuje, jest jej największą pasją!

Motto Małgorzaty brzmi: „Wyglądaj lepiej i czuj się lepiej”. Ubiór i wygląd zewnętrzny jest naszą wizytówką: mówi, kim jesteśmy, co robimy, czym się zajmujemy i jakie wyznajemy wartości.

„Nie daj sobie wmówić, że liczy się tylko to, co masz w środku!”

Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym towarzyszy jej styl, który jest ważniejszy od trendów i świadczy o znajomości samej siebie. Pomaga nie tylko kobietom, lecz także mężczyznom go odnaleźć oraz pokazuje, jak sprawić, by idealnie współgrał z osobowością. Chętnie pomaga i inspiruje.

Przez lata Małgorzata czuła się przygnieciona nadmiarem obowiązków w pracy. Wielokrotnie miała chwile zwątpienia w sens swoich działań. Chciała bardziej wymiernych efektów. Marzyło jej się uszczęśliwianie ludzi. W końcu pewnego dnia stwierdziła, że najwyższa pora na zmianę. Od tamtego czasu minęło prawie 10 lat. Dziś śmiało stwierdza, że decyzja o zostaniu stylistką uchroniła ją przed rutyną, wypaleniem i nijakością. Spełnia się jako doradca wizerunkowy, osobista stylistka oraz personal shopper. Wie, że każda zmiana (zawodu, stylu życia, nawyków i wyglądu) odmładza, motywuje, dodaje energii oraz zwiększa pewność siebie – w końcu Małgosia jest tego idealnym przykładem!

Posłuchaj wywiadu z Małgorzatą Osuch.
 
Masz pytanie? Chcesz, aby Małgorzata Osuch podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Małgosią!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.