A LA Moda Style Sp. z o.o.

Prezes & Stylistka –  Małgorzata Osuch

POZNAJMY SIĘ:

Małgorzata Osuch
Prezes & Stylistka firmy
A LA Moda Style Sp. z o.o.

+48 507-033-380

malgorzata.osuch00@gmail.com

  1. Pasaż Grunwaldzki, plac Grunwaldzki 22, 50-363 Wrocław
  2. Ferio Gaj, ul. Świeradowska 51-57, 50-559 Wrocław

MOJE PROFILE: 

A LA MODA STYLE to miejsce, gdzie Małgorzata Osuch dba o każdy szczegół Twojego wizerunku. Sieć sklepów oferuje odzież wizytową, okolicznościową, biznesową oraz wygodny casual.

A LA MODA STYLE posiada towar najwyższej jakości od Polskich producentów – wspierają nasz rynek krajowy. Stylizują Panie w każdym przedziale wiekowym, na co pozwala szeroki wachlarz oferowanego asortymentu.

Oferuje profesjonalne podejście oraz indywidualne doradztwo na najwyższym poziomie. Posiada w ofercie rozmiary od 34 do 54, co pozwala  doradzić wystylizować każdą, nawet najbardziej wymagająca Klientkę, aby czuła się piękna i stylowo ubrana.

Co wyróżnia A LA MODA STYLE?  Przeróbki krawieckie i bezpłatne doradztwo stylistki.

Małgorzata Osuch jest stylistką oraz kreatorką wizerunku. Doskonali image osób świadomych jego roli. Porządkuje i tworzy na nowo garderobę kierując się indywidualnymi potrzebami swoich klientów. Uwielbia przeprowadzać metamorfozy i towarzyszyć w świadomych i racjonalnych zakupach. Prowadzi również warsztaty oraz indywidualne konsultacje. Celem Małgosi jest inspirowanie oraz poprawianie samopoczucia  klienta poprzez stworzenie dobrego, spójnego i stylowego wizerunku. To, czym się zajmuje jest jej największą pasją!

Motto Małgorzaty brzmi „ Wyglądaj lepiej i czuj się lepiej”. Ubiór i wygląd zewnętrzny jest naszą wizytówką: mówi kim jesteśmy, co robimy, czym się zajmujemy i jakie wyznajemy wartości.

„Nie daj sobie wmówić, że liczy się tylko to, co masz w środku!”

Zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym towarzyszy jej styl, który jest ważniejszy od trendów i świadczy o znajomości samej siebie. Pomaga zarówno kobietom jak mężczyznom go odnaleźć i pokazuję jak sprawić, by idealnie z współgrał z osobowością. Chętnie pomaga i inspiruje.

Przez lata pracę Małgorzaty wyznaczały sterty obowiązków. Wielokrotnie miała chwile zwątpienia w sens swojej pracy. Chciała bardziej wymiernych efektów. Marzyło jej się uszczęśliwianie ludzi. W końcu pewnego dnia stwierdziła, że najwyższa pora na zmianę. Od tamtego czasu minęło prawie 10 lat. Dziś śmiało stwierdza, że decyzja o zostaniu stylistką  uchroniła ją przed rutyną, wypaleniem i nijakością. Spełnia się jako doradca wizerunkowy, osobista stylistka oraz personal shopper. Wie, że każda zmiana (zawodu, stylu życia, nawyków i wyglądu) odmładza, motywuje, dodaje energii oraz zwiększa pewność siebie – i Małgosia tego idealnym przykładem!

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Małgorzatą Osuch.

Masz pytanie? Chcesz, aby Małgorzata Osuch podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Małgosią!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON