A LA Moda Style Sp. z o.o.

Prezes & Stylistka –  Małgorzata Osuch

POZNAJMY SIĘ:
Małgorzata Osuch
Prezes & Stylistka firmy
A LA Moda Style Sp. z o.o.
+48 507-033-380
malgorzata.osuch00@gmail.com
  1. Pasaż Grunwaldzki, plac Grunwaldzki 22, 50-363 Wrocław
  2. Ferio Gaj, ul. Świeradowska 51-57, 50-559 Wrocław
MOJE PROFILE: 
A LA MODA STYLE to miejsce, gdzie Małgorzata Osuch dba o każdy szczegół Twojego wizerunku. Sieć sklepów oferuje odzież wizytową, okolicznościową, biznesową oraz wygodny casual.
A LA MODA STYLE posiada towar najwyższej jakości od Polskich producentów – wspierają nasz rynek krajowy. Stylizują Panie w każdym przedziale wiekowym, na co pozwala szeroki wachlarz oferowanego asortymentu.

Oferuje profesjonalne podejście oraz indywidualne doradztwo na najwyższym poziomie. Posiada w ofercie rozmiary od 34 do 54, co pozwala  doradzić wystylizować każdą, nawet najbardziej wymagająca Klientkę, aby czuła się piękna i stylowo ubrana.

Co wyróżnia A LA MODA STYLE?  Przeróbki krawieckie i bezpłatne doradztwo stylistki.

Małgorzata Osuch jest stylistką oraz kreatorką wizerunku. Doskonali image osób świadomych jego roli. Porządkuje i tworzy na nowo garderobę kierując się indywidualnymi potrzebami swoich klientów. Uwielbia przeprowadzać metamorfozy i towarzyszyć w świadomych i racjonalnych zakupach. Prowadzi również warsztaty oraz indywidualne konsultacje. Celem Małgosi jest inspirowanie oraz poprawianie samopoczucia  klienta poprzez stworzenie dobrego, spójnego i stylowego wizerunku. To, czym się zajmuje jest jej największą pasją!

Motto Małgorzaty brzmi „ Wyglądaj lepiej i czuj się lepiej”. Ubiór i wygląd zewnętrzny jest naszą wizytówką: mówi kim jesteśmy, co robimy, czym się zajmujemy i jakie wyznajemy wartości.

„Nie daj sobie wmówić, że liczy się tylko to, co masz w środku!”

Zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym towarzyszy jej styl, który jest ważniejszy od trendów i świadczy o znajomości samej siebie. Pomaga zarówno kobietom jak mężczyznom go odnaleźć i pokazuję jak sprawić, by idealnie z współgrał z osobowością. Chętnie pomaga i inspiruje.

Przez lata pracę Małgorzaty wyznaczały sterty obowiązków. Wielokrotnie miała chwile zwątpienia w sens swojej pracy. Chciała bardziej wymiernych efektów. Marzyło jej się uszczęśliwianie ludzi. W końcu pewnego dnia stwierdziła, że najwyższa pora na zmianę. Od tamtego czasu minęło prawie 10 lat. Dziś śmiało stwierdza, że decyzja o zostaniu stylistką  uchroniła ją przed rutyną, wypaleniem i nijakością. Spełnia się jako doradca wizerunkowy, osobista stylistka oraz personal shopper. Wie, że każda zmiana (zawodu, stylu życia, nawyków i wyglądu) odmładza, motywuje, dodaje energii oraz zwiększa pewność siebie – i Małgosia tego idealnym przykładem!

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Małgorzatą Osuch.
Masz pytanie? Chcesz, aby Małgorzata Osuch podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Małgosią!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON