Małgorzata Caban

Refrakcjonistka

POZNAJMY SIĘ:

Małgorzata Caban

Właścicielka
Salon optyczny „Szmaragd”

+48 664 024 706

m.shimmers77@gmail.com

MOJE PROFILE:

Zanim znalazła swoje zawodowe miejsce na ziemi, wykonywała kilka innych profesji, które z nią nie współgrały. Więc wciąż poszukiwała i w końcu jest tam, gdzie zawsze chciała.

Małgorzata pracuje w branży, jak to się mówi. Ukończyła szkołę optyczną i od 2002 roku prowadzi własną działalność. Jest refrakcjonistką, czyli doradza klientom w wyborze odpowiednich produktów w salonie optycznym oraz przeprowadza specjalistyczne badania wzroku. Sprawia, że ludzie zaczynają wyraźnie widzieć. „To praca, która jest spójna ze mną. Po prostu czuję całą sobą to, co robię”. Za swoje motto zawodowe przyjęła słowa: „Wzrok jest całym Twoim życiem, zadbajmy o niego, aby nie zatracić piękna tego świata”.

Małgorzata chce pomóc jak największej liczbie ludzi zrozumieć, na czym polega wada wzroku i dlaczego musimy o niego dbać. Jakie są następstwa źle dobranych okularów i nienoszenia ich. To jej misja. „Chcę być w Skierniewicach i okolicy najbardziej rozpoznawalnym zakładem optycznym, słynącym z profesjonalizmu w doborze szkieł okularowych oraz marką osobistą dającą dobrą radę klientowi, w jaki sposób dobrać okulary, aby nadały mu dobrego wyglądu, klasy i elegancji” – podkreśla.

Gdyby drugi raz zaczynała swoją zawodową ścieżkę, powiedziałaby sobie, że warto iść małymi krokami do przodu. Uczyć się, zdobywać doświadczenia, bo najważniejsza jest właśnie droga do celu, a nie cel sam w sobie. Warto pamiętać, że im więcej porażek, tym więcej sukcesów. Ponieważ tylko porażki pokazują nam, że nie tędy droga i trzeba zmienić strategię lub kierunek albo douczyć się w danej dziedzinie, którą wybraliśmy.

W biznesie nasza Klubowiczka ceni niezależność, a w życiu kieruje się szlachetnymi wartościami, takimi jak prawda i dobro.

Bardzo lubi czynności, które wpływają na jej rozwój osobisty, zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Są to ćwiczenia, ogólny ruch, a w szczególności Małgorzata potrzebuje usłyszeć nową informację. Potrzebuje codziennie nauczyć się lub dowiedzieć czegoś nowego. Uwielbia ten stan – bycia w ciągłym rozwoju.

Marzy o tym, by mieszkać w różnych miejscach na ziemi i mieć zastępczy dochód, który da się uzyskać za pomocą komputera lub telefonu. Ponadto bardzo chciałaby zamieszkać w małym, ślicznym domku z dostępem do jeziora.

Kiedy nie pracuje, skupia się na sobie: ćwiczy, medytuje, jeździ na rolkach, często słucha słuchowisk związanych z rozwojem osobistym.

Do Klubu Czerwonej Szpilki dołączyła, ponieważ potrzebuje wokół siebie osób, z którymi może rozmawiać o wszystkim. O biznesie, o rozwoju, o zdrowiu, o życiu. Kogoś, kto myśli podobnie, kto nie będzie jej oceniał, gdy jej marzenia sięgną gwiazd. Ale pomoże jej tam dotrzeć.

Masz pytanie? Chcesz, aby Małgorzata Caban podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Małgorzatą!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2022 | Project design SHABLON