Magdalena Majewska

Adwokat

POZNAJMY SIĘ:

Magdalena Majewska

Kancelaria Adwokacka Magdalena Majewska

+48 509 046 306

MOJE PROFILE:

Rozwój osobisty to jest to, na co największy nacisk w swoim życiu kładzie Magdalena. Już na pierwszym roku studiów rozpoczęła pracę w kancelariach adwokackich o różnym przekroju tematycznym i różnej specyfice pracy. 

Przez 20 lat pracy jako adwokat wygrała liczne i skomplikowane procesy, a jej misją jest szukanie najlepszych rozwiązań. Jak sama twierdzi – problemy są po to, aby je rozwiązywać i się dzięki nim rozwijać.

Od zawsze marzeniem Magdy było pomaganie ludziom. Jako adwokat świetnie się w tym spełnia – znajduje najlepsze rozwiązania dla każdego klienta. Nasza Klubowiczka wyznaje zasadę, że nie ma sytuacji bez wyjścia, trzeba tylko dobrze poszukać i wybrać to najbardziej właściwe.

W biznesie Magdalena ceni sobie najbardziej profesjonalizm, lojalność i szacunek, a w codziennym życiu kieruje się uczciwością i pozytywnym spojrzeniem na świat. W naszym Klubie pragnie dalej rozwijać się, podejmować wyzwania oraz nawiązać nowe relacje.

W wolnym czasie Magda zajmuje się pielęgnacją swojego ogrodu, w którym ma ponad 1000 roślin! Często można ją także spotkać w kuchni, gdzie wypieka różne słodkości. Inną pasją Magdaleny jest gra na pianinie. To muzyczne zainteresowanie dzieli z mężem oraz dziećmi.

Masz pytanie? Chcesz, aby Magda Majewska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Magdą!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.