Klub Tańca Extra – kuźnia realizacji marzeń

Właścicielka szkoły tańca – Magdalena Zachariasiewicz

POZNAJMY SIĘ:

Magdalena Zachariasiewicz
Właścicielka
Klubu Tańca EXTRA

+48 604 117 504

biuro@kt-extra.pl

ul. Góralska 5 (budynek Hasta La Vista)
53-610 Wrocław

MOJE PROFILE:     

Jeśli poszukujecie najlepszej szkoły tańca we Wrocławiu, zarówno dla profesjonalistów, jak i dopiero rozpoczynających swoją przygodę na parkiecie, to warto przyjrzeć się Klubowi Tańca Extra.

Akademia Rekreacji Ruchowej, Klub Tańca “EXTRA” to firma, która powstała w grudniu 2006r. Jej założycielką jest Magdalena Zachariasiewicz, a mieści się ona na Starym Mieście we Wrocławiu.

Magdalena założyła szkołę tańca we Wrocławiu z kilku powodów. Przede wszystkim z miłości do tańca jako formy przekazu energii i emocji oraz jako osobistą odpowiedź na ZŁO, które ją dotknęło. Ta praca uczy Magdalenę znów na nowo wierzyć w ludzi, ufać i kochać. Podobnie jak Paulo Coelho uważa, że „w tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą”.

Największą wartością Akademii są LUDZIE, którzy podobnie jak Magdalena kochają taniec i potrafią się nim dzielić z innymi. Traktują to, jak receptę na  smutki i troski. Nauka tańca, treningi, występy i organizowanie imprez daje całej ekipie Klubu Tańca EXTRA wiele radości z tego, że robią to dla innych, z innymi i również dla siebie. Wspólnie cieszą się z sukcesów. Szkoła tańca nauczyła ich współpracy i troski o siebie nawzajem. Wspierają się w sprawach zawodowych i osobistych.

Co ich wyróżnia? Indywidualne podejście do klientów. Poznają ich, rozmawiają o ich potrzebach i oczekiwaniach. Bardzo często po zrealizowanym zamówieniu łączy ich przyjaźń z klientami. Dzięki temu  szkoła tańca Magdaleny Zachariasiewicz  może stać się dla wielu najlepszą szkołą tańca, do jakiej można trafić. Każdy z nas potrzebuje wsparcia i akceptacji w różnych życiowych sytuacjach. W Klubie Tańca EXTRA taniec jest również terapią – pomaga przetrwać, zrozumieć i podjąć walkę o lepsze jutro. Zapraszamy serdecznie na zajęcia do szkoły tańca EXTRA na Starym Mieście we Wrocławiu.

Magdalena uważa, że nie ma ludzi nieutalentowanych tanecznie. Bywają tylko nieutalentowani nauczyciele tańca.

Magdalena Zachariasiewicz to rodowita Wrocławianka. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego, Uniwersytetu Wrocławskiego. Dyplomowany nauczyciel tańca i pedagog. Posiada najwyższą międzynarodową klasę S w tańcach towarzyskich, była tancerką paryskiej rewii.

Od 13 lat właścicielka Klubu Tańca Extra raz autorka programu Ekspresja Kobiecości

Głosi wszem i wobec: “Nie ma ludzi nieutalentowanych tanecznie; bywają tylko nieutalentowani nauczyciele tańca”

W jej szkole klienci rzadko dostają to czego chcą, ale zawsze to czego potrzebują.

 Uczy pary sztuki prowadzenia w tańcu, zarządzania energią, pewności siebie. Mężczyźni uwielbiają jej zajęcia m.in. za niekonwencjonalne metody porównywania nauki jazdy samochodem z prowadzeniem partnerki podczas tańca. Twierdzi, że lewa łopatka kobiety to kierownica, jej prawa dłoń to skrzynia biegów. Wystarczy wiedzieć jak odsłużyć taki model i można podróżować. Kobietom zaś radzi podczas wspólnej podróży nie zastępować nawigacji i kontrolera, lecz delektować się widokami i doceniać kierowcę.

Ekspresja Kobiecości to program zmian mentalnych z wykorzystaniem technik tanecznych. Dedykowany jest każdej Kobiecie, która poszukuje: inspiracji, motywacji oraz przewodnika na drodze zmian w dążeniu do realizacji marzeń. Kobiety zyskują pewność siebie, wewnętrzną siłę, akceptację, energię. Sztuka gracji poruszania się w szpilkach ma zwolenniczki już nawet w kręgach pań, które nie tolerowały wcześniej szpilek i sukienek.

 We wrocławskich przedszkolach uczy dzieci tańca z elementami savoir-vivre.

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Magdaleną Zachariasiewicz.

Masz pytanie? Chcesz, aby Magdalena Zachariasiewicz podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Magdaleną!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Chcesz dowiedzieć się czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE!

@czerwonaszpilka
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON