Magdalena Sarnecka

Właścicielka Magdalena Sarnecka Kancelaria Ubezpieczeniowo- Prawna

POZNAJMY SIĘ:

Magdalena Sarnecka

Właścicielka Magdalena Sarnecka, Kancelaria ubezpieczeniowo-prawna

+48 505 445 290

ul. Prosta 70
00-838 Warszawa

Współpraca z Magdą gwarantuje idealnie dopasowaną ofertę w bardzo ważnej dla każdego dziedzinie życia – ubezpieczeniach. Zajmuje się ubezpieczeniami klientów indywidualnych i przedsiębiorców, a charakteryzuje ją indywidualne i empatyczne podejście, wysoka etyka pracy oraz ponad 15-letnie doświadczenie w branży sprzedaży i współpracy z klientem.

Podstawą jej działań jest kompleksowe doradztwo w zakresie polis na życie i polis oszczędnościowych.

Warszawa

Opowiedz jej swoją niepowtarzalną historię, a ona pokaże Ci, jak Twoje życie może stać się spokojne, pełne i spełnione. Filarem pracy Magdaleny jest kompleksowe doradztwo w zakresie polis na życie oraz polis oszczędnościowych. Współpraca z nią gwarantuje bardzo dobrze dopasowaną ofertę.

A jak zaczęła się jej przygoda z ubezpieczeniami?
Z wykształcenia jest dziennikarzem i politologiem, ale studia doktoranckie ukończyła z zakresu ekonomii, a podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Z zawodu jest menedżerem sprzedaży i doradcą finansowym. Managerem sprzedaży była między innymi w Uzdrowisku w Konstancinie-Jeziorna, gdzie przez 4 lata uzyskiwała ponadprzeciętny wynik sprzedażowy na poziomie nie tylko sprzedaży indywidualnej, ale również korporacyjnej, hotelowej, restauracyjnej i medycznej. Oprócz Uzdrowiska Magdalena z powodzeniem realizowała plany sprzedażowe również w hotelach, restauracjach, agencji PR oraz w mediach, gdzie pełniła funkcje Z-cy red. naczelnej ogólnopolskiego magazynu oraz portali kobiecych i biznesowych.

Kiedy przyszedł czas i pragnienie większej niezależności, zdecydowała się na kolejny ważny krok w zawodowej karierze: otworzyła działalność i połączyła wykształcenie ze zdobytym doświadczeniem, a także z nabytymi umiejętnościami – budowania relacji z klientami, uważnością na ich finanse, troską o zdrowie ich i ich bliskich, systematycznością i wysoką motywacją do pracy.

Dziś Magdalena reprezentuje firmę Pru, której wartości pokrywają się z tym, czym sama kieruje się w życiu – etyką i profesjonalizmem.

Od początku swojej zawodowej drogi pracuje z ludźmi i dla ludzi, z wielką uważnością na drugiego człowieka. Pomaga klientom, którzy chcą się zabezpieczyć na wypadek utraty ciągłości dochodów spowodowanych ciężką chorobą, inwalidztwem, czy pobytem w szpitalu – to momenty, w których najlepiej widać, że pieniądze mają znaczenie.

Rekomenduje plany ochrony życia i zdrowia dla całych rodzin, finansową stabilizację na emeryturze, programy posagowe i inwestycyjne. Analizuje zdolność ubezpieczeniową i promuje profilaktykę ubezpieczeniową. Ma niezbędną wiedzę oraz kompetencje potrzebne zarówno podczas doboru  odpowiednich rozwiązań, jak i obsługi posprzedażowej. Na życzenie klientów pomaga w ubezpieczeniach majątkowych, komunikacyjnych i turystycznych.

Współpracuje z prawnikami i pomaga przedsiębiorcom w zabezpieczaniu ich majątku. Takie kooperacje pozwalają jej w pełni wykorzystać proces sukcesji, pokazując, jak ważne jest posiadanie polisy i testamentu oraz pokazują, że kompletny proces dziedziczenia trzeba dobrze zaplanować.

Magdalena rekrutuje do swojego zespołu – jest także mentorem sprzedażowym, w zespole wspólnie dąży się do osiągania celów i rozwoju osobistego poprzez możliwości nieustannego doskonalenia wiedzy podczas szkoleń i spotkań indywidualnych. Wszystko to prowadzi do wzajemnej rozwijającej motywacji. Na tych fundamentach Magdalena z sukcesem buduje swoje kolejne wyzwanie zawodowe, które oprócz potencjału finansowego ma także inny ważny element – wsparcie dla klientów i realne korzyści dla nich.

Projekt pod chwytliwym hasłem MAGDA UBEZPIECZA, zawiera w sobie uważność na ludzkie potrzeby, chęć wsparcia oraz profesjonalizm. Magdalena od dawna wierzy w siłę relacji międzyludzkich. Właśnie budowanie relacji uważa za swoją najmocniejszą stronę. Prywatnie jest mamą dorosłej już Kasi. Miłośniczką ludzi, zwierząt, w szczególności psów, tańca i śpiewu. Lubi gotować, czytać nie tylko książki i jeździć na rowerze.

Jeśli dysponujesz czasem, Magdalena ma dla Ciebie propozycję miłego spotkania – “Wypijmy razem kawę, herbatę, wodę. Pokażę Ci, jak ważna jest polisa”

WYWIAD

Masz pytanie? Chcesz, aby Magdalena Sarnacka podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Magdaleną!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.