Magdalena Sarnecka Ubezpieczenia

Właścicielka – Magdalena Sarnecka

POZNAJMY SIĘ:

Magdalena Sarnecka 
Właścicielka
Magdalena Sarnecka Ubezpieczenia

+48 505 445 290

ul. Prosta 70
00-838 Warszawa

Magdalena od dawna wierzy w siłę relacji międzyludzkich. Właśnie budowanie relacji uważa za swoją najmocniejszą stronę. Z wykształcenia dziennikarz i politolog, z ukończonymi studiami doktoranckimi z zakresu ekonomii oraz studiami podyplomowymi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Z zawodu… manager sprzedaży i doradca finansowy.

Ze sprzedażą związana od ponad 10 lat. Managerem sprzedaży była między innymi w Uzdrowisku w Konstancinie-Jeziornie, gdzie przez 4 lata uzyskiwała bardzo dobry wynik sprzedażowy na poziomie sprzedaży indywidualnej, korporacyjnej, a także hotelowej, restauracyjnej i medycznej. Z powodzeniem realizowała plany sprzedażowe także w hotelach, restauracjach, agencji PR oraz w mediach.

Te doświadczenia pozwoliły jej podjąć kolejny ważny krok w rozwoju zawodowym. Otworzyła własną działalność gospodarczą i połączyła wszystkie kompetencje dotąd zdobyte: umiejętność budowania relacji z klientami, uważność na ich finanse, troskę o zdrowie ich i ich bliskich, systematyczność i wysoką motywację do pracy.

Na tym fundamencie z sukcesem buduje swoje kolejne wyzwanie zawodowe, które oprócz potencjału finansowego ma także inny ważny element: wsparcie dla klientów i realne korzyści dla nich. Projekt pod chwytliwym hasłem MAGDA UBEZPIECZA zawiera w sobie uważność na ludzkie potrzeby, chęć wsparcia oraz profesjonalizm. To wszystko oparte na produktach ze 170-letnią tradycją.

Magdalena reprezentuje firmę Prudential, dla której takie wartości, jak etyka, wsparcie i profesjonalizm, są filarem. Jeśli szukasz ubezpieczenia na życie, poważne zachorowania, szpital, chcesz założyć dziecku prywatny program stypendialny, interesuje Cię prywatna emerytura, w tym program rentierski lub bezpieczne inwestowanie, skontaktuj się właśnie z Magdaleną.

Prywatnie mama dorosłej już Kasi. Miłośniczka… sprzedaży i ludzi, zwierząt, w szczególności psów, tańca i śpiewu. Lubi gotować, czytać nie tylko książki i jeździć na rowerze.

WYWIAD

Masz pytanie? Chcesz, aby Magdalena Sarnacka podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Magdaleną!

SZKOLENIA CZERWONEJ SZPILKI

Umów się na konsultację biznesową online z Magdaleną Szewczuk | 1h

500 PLN

Chcesz dowiedzieć się, czym jest Czerwona Szpilka i jak możemy pomóc Tobie i Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy level? Potrzebujesz wsparcia z zakresu marketingu, public relations i budowania marki osobistej? Albo najzwyczajniej w świecie chciałabyś należeć do wyjątkowej społeczności kobiet, które się wspierają i motywują?

NAPISZ DO NAS i umów się na wirtualną kawę, a kto wie – może wyjdzie z tego coś fajnego?