Magdalena Sarnecka

Właścicielka Magdalena Sarnecka Kancelaria Ubezpieczeniowo- Prawna

POZNAJMY SIĘ:

Magdalena Sarnecka

Właścicielka Magdalena Sarnecka, Kancelaria ubezpieczeniowo-prawna

+48 505 445 290

kancelaria@magdalenasarnecka.pl

ul. Prosta 70
00-838 Warszawa

Współpraca z Magdą gwarantuje idealnie dopasowaną ofertę w bardzo ważnej dla każdego dziedzinie życia – ubezpieczeniach. Zajmuje się ubezpieczeniami klientów indywidualnych i przedsiębiorców, a charakteryzuje ją indywidualne i empatyczne podejście, wysoka etyka pracy oraz ponad 15-letnie doświadczenie w branży sprzedaży i współpracy z klientem.

Podstawą jej działań jest kompleksowe doradztwo w zakresie polis na życie i polis oszczędnościowych.

Warszawa

Opowiedz jej swoją niepowtarzalną historię, a ona pokaże Ci, jak Twoje życie może stać się spokojne, pełne i spełnione. Filarem pracy Magdaleny jest kompleksowe doradztwo w zakresie polis na życie oraz polis oszczędnościowych. Współpraca z nią gwarantuje bardzo dobrze dopasowaną ofertę.

A jak zaczęła się jej przygoda z ubezpieczeniami?
Z wykształcenia jest dziennikarzem i politologiem, ale studia doktoranckie ukończyła z zakresu ekonomii, a podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Z zawodu jest menedżerem sprzedaży i doradcą finansowym. Managerem sprzedaży była między innymi w Uzdrowisku w Konstancinie-Jeziorna, gdzie przez 4 lata uzyskiwała ponadprzeciętny wynik sprzedażowy na poziomie nie tylko sprzedaży indywidualnej, ale również korporacyjnej, hotelowej, restauracyjnej i medycznej. Oprócz Uzdrowiska Magdalena z powodzeniem realizowała plany sprzedażowe również w hotelach, restauracjach, agencji PR oraz w mediach, gdzie pełniła funkcje Z-cy red. naczelnej ogólnopolskiego magazynu oraz portali kobiecych i biznesowych.

Kiedy przyszedł czas i pragnienie większej niezależności, zdecydowała się na kolejny ważny krok w zawodowej karierze: otworzyła działalność i połączyła wykształcenie ze zdobytym doświadczeniem, a także z nabytymi umiejętnościami – budowania relacji z klientami, uważnością na ich finanse, troską o zdrowie ich i ich bliskich, systematycznością i wysoką motywacją do pracy.

Dziś Magdalena reprezentuje firmę Pru, której wartości pokrywają się z tym, czym sama kieruje się w życiu – etyką i profesjonalizmem.

Od początku swojej zawodowej drogi pracuje z ludźmi i dla ludzi, z wielką uważnością na drugiego człowieka. Pomaga klientom, którzy chcą się zabezpieczyć na wypadek utraty ciągłości dochodów spowodowanych ciężką chorobą, inwalidztwem, czy pobytem w szpitalu – to momenty, w których najlepiej widać, że pieniądze mają znaczenie.

Rekomenduje plany ochrony życia i zdrowia dla całych rodzin, finansową stabilizację na emeryturze, programy posagowe i inwestycyjne. Analizuje zdolność ubezpieczeniową i promuje profilaktykę ubezpieczeniową. Ma niezbędną wiedzę oraz kompetencje potrzebne zarówno podczas doboru  odpowiednich rozwiązań, jak i obsługi posprzedażowej. Na życzenie klientów pomaga w ubezpieczeniach majątkowych, komunikacyjnych i turystycznych.

Współpracuje z prawnikami i pomaga przedsiębiorcom w zabezpieczaniu ich majątku. Takie kooperacje pozwalają jej w pełni wykorzystać proces sukcesji, pokazując, jak ważne jest posiadanie polisy i testamentu oraz pokazują, że kompletny proces dziedziczenia trzeba dobrze zaplanować.

Magdalena rekrutuje do swojego zespołu – jest także mentorem sprzedażowym, w zespole wspólnie dąży się do osiągania celów i rozwoju osobistego poprzez możliwości nieustannego doskonalenia wiedzy podczas szkoleń i spotkań indywidualnych. Wszystko to prowadzi do wzajemnej rozwijającej motywacji. Na tych fundamentach Magdalena z sukcesem buduje swoje kolejne wyzwanie zawodowe, które oprócz potencjału finansowego ma także inny ważny element – wsparcie dla klientów i realne korzyści dla nich.

Projekt pod chwytliwym hasłem MAGDA UBEZPIECZA, zawiera w sobie uważność na ludzkie potrzeby, chęć wsparcia oraz profesjonalizm. Magdalena od dawna wierzy w siłę relacji międzyludzkich. Właśnie budowanie relacji uważa za swoją najmocniejszą stronę. Prywatnie jest mamą dorosłej już Kasi. Miłośniczką ludzi, zwierząt, w szczególności psów, tańca i śpiewu. Lubi gotować, czytać nie tylko książki i jeździć na rowerze.

Jeśli dysponujesz czasem, Magdalena ma dla Ciebie propozycję miłego spotkania – “Wypijmy razem kawę, herbatę, wodę. Pokażę Ci, jak ważna jest polisa”

Magdalena Sarnecka

WYWIAD

Masz pytanie? Chcesz, aby Magdalena Sarnacka podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Magdaleną!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.