Magdalena Symanek-Papiór

Właściciel firmy Finanse od kuchni

POZNAJMY SIĘ:

Magdalena Szymanek-Papiór
Właścicielka firmy:
Finanse od kuchni

+48 603 504 125

MOJE PROFILE:   

Istnieje pewne wyobrażenie o pracy w korporacji. Zazwyczaj nie jest ono najlepsze. Często mówi się, że ludzie uciekają z korporacji, by znów wrócić do życia. Jednak Magda Szymanek-Papiór zupełnie inaczej postrzega pracę w tzw. korpo. Jest idealnym przykładem tego, jak można piąć się po szczeblach kariery zawodowej, jednocześnie mając z tego ogromną satysfakcję i realizować się w tym, w czym jest się świetnym.

Na co dzień Magda pracuje w jednej z największych w Polsce firm leasingowych. Pracę w tej firmie zaczęła w 2000 roku na stanowisku księgowej. Szybko awansowała na kierownika działu księgowego, obecnie zajmuje stanowisko zastępcy dyrektora departamentu finansów i kontrolingu oraz głównej księgowej.

W pracy mówią o niej kobieta orkiestra albo kobieta od zadań specjalnych. Zajmuje się dosłownie wszystkim, co jest związane z jej obszarem działalności. W tej chwili Magda zarządza 80 osobami, co jest dla niej dużym wyzwaniem. I jak sama mówi, to bardzo wymagająca praca, ale nie zamieniłaby jej na żadną inną.

Magda jest zaprzeczeniem stereotypów, które słyszymy o korporacjach. W jej firmie większość ludzi zna się od lat – nie tylko ona może się niej pochwalić tak długim stażem. Panująca atmosfera jest bardzo przyjazna dla pracowników, nie widać „wyścigu szczurów”, ale szczerość, lojalność i wzajemną pomoc.

Dla Magdy bardzo ważne są wartości, którym jest wierna od lat. Podobne wyznaje także firma, w której obecnie pracuje. Bo ważny jest człowiek.

Po przystąpieniu do Klubu Magda znalazła w sobie odwagę i motywację, by rozkręcić własny biznes, związany z tym co kocha najbardziej! Mowa oczywiście o finansach. Magda jest bowiem mistrzynią tabelek, tworzenia budżetów i wszystkiego, co jest związane z liczbami. Wpadła na pomysł, by swoją wiedzą i doświadczeniem dzielić się z innymi kobietami. W ten sposób powstały „Finanse od kuchni”. Tutaj Magda jako osobista konsultantka od finansów pomaga kobietom ogarnąć budżet domowy. Szuka oszczędności, by znalazły się pieniądze na przyjemności.

Magda ceni sobie niezależność finansową, a taki komfort daje jej współpraca z firmą Arbonne działającą w branży MLM. Pozwala jej to wypracować dochód pasywny i spełniać się w roli lidera. Misja firmy „Pomagamy ludziom rozkwitać ze zrównoważonym i zdrowym stylem życia” jest zgodna z jej przekonaniami.

Prywatnie jest mamą trójki dzieci i szczęśliwą mężatką, a także idealnym przykładem tego, że karierę można łączyć z wychowywaniem dzieci.

Aby uwolnić myśli od pracy, zatraca się w swoim ogrodzie – uwielbia w nim spędzać czas. Dodatkowo w wolnych chwilach robi przepiękne makramy, którymi obdarowuje swoich przyjaciół i rodzinę. A kiedy tylko może, bierze kijki do nordic walking i maszeruje.

 

Masz pytanie? Chcesz, aby Magdalena Szymanek-Papiór podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Magdą!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.