Magdalena Symanek-Papiór

dyrektor finansowy, przedsiębiorca

Magdalena Papior

POZNAJMY SIĘ:

Magdalena Szymanek-Papiór,
Arbonne

+48 603 504 125

papiorm@op.pl

MOJE PROFILE:   

Ile nóg powinny mieć Twoje finanse? Minimum dwie! Po to byś była niezależna i poradziła sobie w każdej sytuacji. – Takie podejście od zawsze charakteryzowało Magdalenę, dlatego pomimo etatu, 3 lata temu postawiła na współpracę z firmą Arbonne. Dzisiaj jest na drugim z czterech poziomów, buduje dochód pasywny i zbiera kapitał na przyszłą emeryturę.

Wrocław

Jej zawodowa działalność od 24 lat kręci się wokół pieniędzy. Jest dyrektorem finansowym w jednej z największych w Polsce firmie leasingowej i dodatkowo od 3 lat współpracuje z Arbonne w multilevelmarketingu. Jako osoba z olbrzymim doświadczeniem w branży, w której niezmiennie się realizuje, od zawsze zdawała sobie sprawę, że niezależność finansowa jest niezbędna do spokojnego patrzenia w przyszłość – stąd podjęcie decyzji o działalności w MLM, które według niej są najlepszym wyborem dla osób pragnących budować kolejną nogę finansową przy małym wkładzie własnym. Do tego samego Magdalena inspiruje inne kobiety.

Zanim rozpoczęła współpracę z Arbonne przez pół roku testowała ich produkty, którymi była zachwycona, jednak nie widziała się w roli ambasadorki firmy. Po tym czasie odezwała się w niej dusza finansistki i chęć posiadania kolejnej nogi finansowej, dochodu pasywnego i dodatkowej emerytury, dlatego podjęła się współpracy i nie żałuje! Patrząc z perspektywy czasu, wie, że jej obawy wynikały z braku wiedzy na temat tego, na czym taka współpraca polega. Osobom, które tego nie wiedzą, poleca lekturę “Biznes XXI wieku” lub zaprasza na spotkanie przy kawie.

Po trzech latach aktywnego działania w Arbonne jest na drugim z czterech poziomów i tak jak Firma “pomaga ludziom rozkwitać ze zrównoważonym i zdrowym stylem życia”. Gdyby mogła powiedzieć coś sobie sprzed lat, byłaby to zachęta do otwarcia się na ludzi i nowe możliwości, które przynosi życie. W biznesie Magdalena najwyżej ceni uczciwość, naturalność oraz pracę na pełnej mocy i bez koloryzowania. W życiu prywatnym kieruje się prawdą i za to też ceni innych.

Po zajęciach zawodowych chętnie zajmuje się ogrodem, robótkami ręcznymi (szydełkowaniem, hafciarstwem, czy makramą) oraz uprawianiem nordicwalkingu, a marzy o tym, aby nauczyć się angielskiego i móc zimą mieszkać w ciepłym kraju.

Do klubu biznesowego Czerwona Szpilka dołączyła, ponieważ pragnie od życia więcej niż praca i to właśnie Klub pozwolił się jej otworzyć na nowe możliwości. Każdej z nas Magdalena życzy, abyśmy kochały siebie i były dla siebie dobre.

 

Masz pytanie? Chcesz, aby Magdalena Szymanek-Papiór podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Magdą!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.