Kwitnąca Kobieta
Anna Preis
Żabiniec 35
46-243 Żabiniec
+48 791 296 268
kontakt@kwitnaca-kobieta.pl
https://www.kwitnaca-kobieta.pl/

Kwitnąca Kobieta – projekt, który powstał z myślą o kobietach. To społeczność wyjątkowych kobiet, które chcą się rozwijać, samodoskonalić i budować własne szczęście. Celem projektu jest edukacja i organizacja kobiecych spotkań mające na celu samodoskonalenie i motywowanie kobiet, wzmacnianie ich pewności siebie, rozwój umiejętności personalnych oraz budowanie wzajemnych relacji i tym samym tworzenie sieci wsparcia. Na stronie internetowej prowadzony jest blog zawierający wiele ciekawych i motywujących artykułów. W ofercie Kwitnącej Kobiety są dostępne książki innych kobiet-specjalistek z zakresu rozwoju osobistego oraz kwitnące dodatki. W najbliższym czasie pojawi się kurs online.

Anna Preis

Twórczyni projektu Kwitnąca Kobieta. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii i optymizmu. Absolwentka studiów psychologicznych z tytułem magistra. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego. Przez kilka lat związana zawodowo z sektorem finansowym. W swoim życiu kieruje się takimi wartościami jak rodzina, zdrowie, praca pełna pasji, wolność finansowa i samodoskonalenie. Równowaga życiowa jest dla niej bardzo ważna. W wolnym czasie chętnie czyta książki i podróżuje. Głęboko wierzy w potencjał kobiet. W swojej pracy pragnie je wspierać i towarzyszyć im w ich podróży w kierunku szczęśliwego i spełnionego życia.

Kwitnąca Kobieta

Kwitnąca Kobieta
Żabiniec 35
46-243 Żabiniec

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

8 + 10 =

UWAGA! Z okazji Dnia Matki darmowa wysyłka, a przy zakupach powyżej 100 zł notes "Zatrzymane w czasie" zupełnie za darmo! Jak skorzystać z promocji? Dodaj kupowane produkty o wartości minimum 100 zł oraz notes i wpisz kod promocyjny "notes" na stronie koszyka! Zamknij