ul. T. Kościuszki 29 lok. 5 (bud. D)
50-011 Wrocław
+48 607 090 057
wroclaw@kobietairozwod.pl

Kobieta i Rozwój/d

Centrum Rozwodowe Kobieta i Rozwód to firma stworzona przez kobiety i dla kobiet. Wiele z nas przeszło przez rozstania i rozwody, dlatego wiemy, jakie wsparcie i jaka pomoc jest niezbędna w tym trudnym momencie życia. Dbamy o to, abyś wyszła z tego mocniejsza.

U nas nic nie jest przypadkowe. Naszą działalność opieramy na zależnościach – Twój problem i Ty, czyli nasza klientka oraz my jesteśmy jak jeden organizm. Wszystkie elementy potrzebują siebie nawzajem. Dzięki temu działamy szybko i sprawnie.

Nasi Specjaliści (prawnicy, psycholog, psycholog dziecięcy, mediator, doradca podatkowy, detektyw) pomogą uporać się z formalnościami i zapewnią wsparcie na każdym etapie rozwodu.

Natomiast Spółka Help 4 Her zajmie się sprawami przyziemnymi takim jak posprzątanie mieszkania, zorganizowanie czasu dla Twoich dzieci, czy opieka nad nimi a nawet znajdziemy warsztat dla Twojego samochodu lub uporamy się z drobnymi awariami i wszelkimi kłopocikami.

Joanna Zielińska

Studiowała na wydziale prawa, Uniwersytetu Wrocławskiego. Po 12 latach pracy w Kancelarii Notarialnej postanowiła, że czas na zmiany. Od lutego 2017 roku prowadzi Wrocławskie Centrum Rozwodowe Kobieta i Rozwód, w którym jest specjalistą ds. rozwodowych oraz pełni funkcję Prezesa Spółki pod firmą Help 4 Her Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jest jedynym na Dolnym Śląsku międzynarodowym sędzią sportów motocyklowych z licencją klasy FIM w specjalizacji trial motocyklowy oraz jest sędzią sportów samochodowych.

Prywatnie mama pasjonująca się pracą ze szkłem tj. fushingiem.
W życiu wyznaję dwie zasady: „nie ma rzeczy niemożliwych” oraz korzystaj z tego co daje Ci los, próbuj, próbuj i jeszcze raz próbuj. Wiem, że droga do sukcesu, naszych marzeń jest kręta i wyboista ale wytrwałość i determinacja zaprowadzą Cię do celu. Jak powiedział Owidiusz „kropla drąży skałę nie siłą lecz ciągłym padaniem”.

Kobieta i rozwód

ul. T. Kościuszki 29 lok. 5 (bud. D)
50-011 Wrocław
+48 607 090 057
wroclaw@kobietairozwod.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

9 + 15 =