Wiesława Chorążewska

Klinika Dywanów
ul. Rychtalska 8
50-304 Wrocław

tel. 605 331 207, 71 735 18 62
mail: w.chorazewska@klinikadywanow.pl
pralnia@klinikadywanow.pl

www.klinikadywanow.pl/

Klinika Dywanów
Pranie i naprawa dywanów to nasza pasja

Pranie dywanów to dla nas sztuka, którą udoskonalamy od wielu lat.  Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wiedząc jak wiele czasu, uwagi, umiejętności i doświadczenia wymaga czyszczenie dywanów stworzyliśmy Klinikę Dywanów.

Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dywan, dlatego poświęcamy mu tyle czasu i uwagi na jaką zasługuje. W zależności od rodzaju włókna przechodzi on klika różnych etapów, które zapewniają im bezpieczeństwo oraz dają najlepszy efekt czyszczenia lub naprawy.

Posiadamy nie tylko wiedzę oraz doświadczenie w czyszczeniu i renowacji, ale także szacunek dla cennych rzeczy. Kiedy potrzebny jest wyspecjalizowany zespół doświadczonych osób do czyszczenia lub naprawy dywanu zadzwoń, a pokażemy Ci, co możemy dla Ciebie zrobić.

Jakość usług i wyniki są znakiem rozpoznawczym naszej firmy.

Wiesława Chorążewska

To kobieta, która w ciągu kilku lat, w branży opanowanej przez mężczyzn, stworzyła dynamicznie rozwijającą się Firmę, zajmującą się czyszczeniem i renowacją dywanów. Jej zawodową pasja są niestandardowe zamówienia. Zadowolenie klientów, dla których wykonała renowację ponad stuletniego kilimu, to jedno z jej licznych osiągnięć, a zarazem radość i motywacja do dalszej pracy.

Każdy Właściciel dywanu i Klient, korzystający z profesjonalnych usług sprzątających jej Firmy, szybko może się przekonać, że jest osobą zaangażowaną, nastawioną na rozwiązywanie pojawiających się trudności. Poszukiwanie nowych rozwiązań, dążenie do perfekcji, terminowość w zakresie wykonywania usług,  to wyróżniki jej zawodowego działania.

 

 

Klinika Dywanów

Klinika Dywanów

Ul. Rychtalska 8
50-304 Wrocław

e-mail: pralnia@klinikadywanow.pl
tel: 605 331 207, 71 735 18 62

Chcesz dowiedzieć się więcej o idei klubu?

Zapraszamy na spotkania organizowane w naszym biurze. W kameralnej grupie będziesz mogła poznać nas bliżej, dowiedzieć się więcej na temat idei Klubu oraz zapytać o wszystkie szczegóły. Spotkania prowadzimy w małych grupach. Wybierz dogodną dla siebie godzinę, a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania dogodnego terminu.

Podaj preferowaną godzinę spotkania:

14 + 3 =