Pan Ziemniak

Właścicielka i pomysłodawczyni firmy – Kinga Urbanowska

POZNAJMY SIĘ:

Kinga Urbanowska
Właścicielka firmy:
Pan Ziemniak

+48 501-034-606

kontakt@panziemniak.com

MOJE PROFILE:     

Pan Ziemniak to miejsce wyjątkowe. Mówią o Nim „butik dla warzyw i owoców”. Jest w tym wiele prawdy, bowiem dla Pana Ziemniaka priorytetem jest przede wszystkim dbałość o satysfakcję Klienta, a także najwyższa jakość oferowanych produktów.

Ideą Pana Ziemniaka jest odczarowanie pospolitego warzywniaka i uznanie go za prawdziwy butik
dla owoców, warzyw i innych zdrowych produktów. W ofercie Pana Ziemniaka poza świeżym asortymentem, oferowane są również wszelkiego rodzaju przetwory; konfitury, dżemy, soki, kiszonki, suszone warzywa i owoce. Największym atutem butiku jest oferta ponad 60 rodzajów miodów.

Kinga Urbanowska jest Magistrem Prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim, Magistrem Psychologii na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowań.

Od zawsze związana jest ze sportem – fitness, taniec nowoczesny, koszykówka, czy wspinaczka górska – każda ta dyscyplina jest dla niej pasjonująca i niepowtarzalna. Uwielbia podróże,  które ją inspirują i motywują by stworzyć coś nowego. Jest miłośniczką zwierząt. Ambitna, uśmiechnięta i energiczna businessowoman i mama na pełen etat.

WYWIAD

Posłuchaj wywiadu z Kingą Urbanowską.

Masz pytanie? Chcesz, aby Kinga Urbanowska podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Kingą!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE

Weź udział w jednym z naszych dedykowanych spotkań z cyklu “Czerwona Szpilka w Mieście”. Spędź miło czas w klimatycznym miejscu, poznaj Klubowiczki i poczuj naszą energię! Podczas wydarzenia będziesz miała możliwość zaprezentowania siebie i swojej oferty, a także nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe.Dowiesz się więcej na temat idei Klubu oraz będziesz mogła zapytać o wszystkie szczegóły. Zdobądź zaproszenie na najbliższe spotkanie.

A jeżeli chcesz poznać dokładną ofertę członkowską, zostaw nam swoje dane. Twój klubowy opiekun niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019 | Project design SHABLON