Katarzyna Świtoń

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

katarzyna świtoń czerwona szpilka

POZNAJMY SIĘ:

Katarzyna Świtoń

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

+48 519 193 626

MOJE PROFILE:     

Kasia nie lubi nudy, dlatego bardzo ciężko jej usiedzieć w jednym miejscu. Na co dzień pracuje w dziale sprzedaży w Narodowym Forum Muzyki. To właśnie tu ma możliwość otaczania się zarówno ciekawymi osobami, jak i sztuką, która zajmuje szczególne miejsce w jej życiu.

Uwielbia poznawać nowe osoby, ponieważ wierzy, że od każdego można się wiele nauczyć. Komunikacja z innymi sprawia jej olbrzymią przyjemność, dlatego nie wyobraża sobie siebie na bezludnej wyspie. Wszędzie jej pełno: kino, koncert, teatr… Jeśli nie wiesz, jak spędzić czas wolny, Katarzyna Świtoń na pewno Ci w tym pomoże!

Kasia z wykształcenia jest producentem i menedżerem kultury – to unikatowa specjalność kształcenia dla twórczych, przedsiębiorczych, otwartych i wrażliwych na świat kultury ludzi. Dzięki temu Kasia zdobyła wiedzę w zakresie organizowania i zarządzania publicznymi instytucjami kultury, organizacjami prowadzącymi działalność kulturalną, dziedzictwem kulturowym, karierą twórcy i swoją. W Narodowym Forum Muzyki odnalazła swoje miejsce na ziemi.

Od 2005 r. Kasia współpracuje także z firmą z obszaru multi level marketingu – Betterstyle, gdzie zdobyła doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej. Zamiłowanie do psychologii biznesu zdecydowanie ułatwia jej realizowanie się i w tej roli.

Kasia ma duże poczucie humoru i wiele pozytywnej energii w sobie. Jej ogromna potrzeba otaczania się wartościowymi i energetycznymi osobami (zwłaszcza kobietami) sprawiła, że zdecydowała się dołączyć do Klubu Czerwonej Szpilki.

Prywatnie Kasia uwielbia spędzać wolny czas na koncertach, w teatrze i innych wydarzeniach kulturalnych. Kocha podróże i dobre jedzenie. To kobieta o wielkim sercu, która podarowała „nowy dom” psiej znajdzie i pomaga każdemu, jeśli tylko może.

Masz pytanie? Chcesz, aby Katarzyna Świtoń podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym?
Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Kasią!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.