Katarzyna Siwiec

Radca Prawny, Doradca Podatkowy

Katarzyna Siwiec

POZNAJMY SIĘ:

Kancelaria Radcy Prawnego
Katarzyna Siwiec

694 433 846

skuteczny-biznes

YouTube – Katarzyna Siwiec

MOJE PROFILE:  

Autorka i współautorka książek i artykułów o tematyce prawniczej i podatkowej, ale przede wszystkim prowadząca od 13 lat własną kancelarię – Radca Prawny i Doradca Podatkowy. Zajmuje się obsługą firm, nieruchomościami, prawem cywilnym, handlowym i gospodarczym.

Kielce, Warszawa

Katarzyna Siwiec od 13 lat prowadzi własną kancelarię, która zajmuje się podatkami, obsługą firm, nieruchomości, prawem cywilnym, handlowym i gospodarczym. Jest autorką i współautorką książek i artykułów o tematyce prawniczej i podatkowej, a także prowadzi bloga. Pasjonuje się swoją pracą i jednocześnie edukuje. Zanim założyła własną kancelarię, przez 7 lat pracowała dla kogoś. Jej działania pokazują, że kocha swoją pracę. Jak sama mówi – jest nastawiona na rozwiązywanie problemów i nie ukrywa, że lubi wygrywać, a żadna inna działalność nie dałaby jej takiej satysfakcji.

Początki zawodowe były dla niej trudne. Od początku rzucono ją na głęboką wodę. Bez wsparcia doświadczonych prawników musiała poprowadzić czyjąś kancelarię. Dziś stara się być osobą niezawodną i zawsze dotrzymywać terminów. Chce, żeby klienci cenili ją nie tylko za wiedzę merytoryczną, ale również za to, że mogą na nią liczyć. Ważne jest, żeby wiedzieli, że ich nie zawiedzie i jej ufali. Wysoko ceni ludzi nauki oraz wiele inteligentnych i wykształconych kobiet, ponieważ wykorzystują swój mózg i życiową energię we właściwy sposób.

 W biznesie ceni przede wszystkim wolność, bezpośredni wpływ na to, co robi i jak robi, ciągły rozwój, dynamizm i możliwość osiągania wyznaczonych celów. Sobie sprzed lat powiedziałaby, że na pewno znajdzie się w miejscu, w którym jest dzisiaj, ale się w nim nie zatrzyma. W życiu kieruje się lojalnością, ambicjami i dążeniem do spełniania marzeń, którymi są: samorozwój, odwiedzenie co najmniej kolejnych 58 krajów i spełnienie celów zawodowych. To właśnie podróże i praca są jej największymi pasjami i jak na osobę piszącą książki przystało, uwielbia również czytać i to właśnie robi, kiedy ma wolny czas.

Do klubu biznesowego dla kobiet Czerwona Szpilka wstąpiła, ponieważ uwielbia kobiecą energię, a Tobie życzy szczęścia i 100% spełnienia na każdym polu, które jest dla Ciebie ważne. 

Joanna Bury- Kaczmarczyk kontakt

Masz pytanie? Chcesz, aby Katarzyna podzieliła się swoją ekspercką wiedzą na najbliższym spotkaniu klubowym? Napisz do nas i powiedz nam o swoich pomysłach na współpracę z Katarzyną!

Dołączenie do Klubu będzie Twoją najlepszą inwestycją, która przyczyni się do wzniesienia Twojego biznesu na wyższy poziom. Każda z nas kobiet, które pragną zostawić swój ślad na tym świecie, chcą więcej i lepiej. Więcej klientów, lepszy komfort życia, rozwijającą się firmę. Aby to uczynić potrzeba wioski kobiet, które będą stały za nią murem i wskażą właściwy kierunek.
Tym właśnie jest Klub Czerwonej Szpilki.

NAPISZ DO NAS, aby poznać szczegóły Twojego udziału w Klubie.

All rights reserved Czerwona Szpilka Magdalena Szewczuk 2019-2024 |Regulamin sklepu| Project design SHABLON